Zdravie a wellness

20 Úžasné citáty, ktoré budú motivovať vás k schudnúť

20 Úžasné citáty, ktoré budú motivovať vás k schudnúť

"Schudnúť nie je moja vec." Stáva sa vám často hovoria, že toto pre seba alebo svojich priateľov? Ale hlboko vnútri cítite, dajte dole sám? No, ja som taky. Sme príliš bojí vystúpiť z našich komfortných zón. Spomínam si hovorím, že je to v poriadku, že je bacuľaté, mám rád k jedlu, začnem vykonávať zajtra. Tento postoj ma konečne 30 libier ťažšie a predstavuje vážne zdravotné riziko. Motivovať sám seba k tréningu a jesť zdravo každý deň, začal som písať motivačný citáty na post-it poznámky. Dal som ich na každom kúte svojho domova, a tento trik naozaj funguje! Dnes som fit, aktívny, produktívnejší a pozitívne. Takže pre tých z vás, ktorí si to ťažké zmeniť súčasný životný štýl, tieto top 20 chudnutie motivačný citácie bude naozaj vám pomôže, a môžete dosiahnuť svoj cieľ hmotnosti v žiadnom momente. Poďme začať.

Top 20 Motivačný Citáty pre chudnutie

1. Iba môžem zmeniť môj život, No One Can Do It For Me

Je to pravda, alebo nie? Môžete viniť trénera, dietológom, alebo dokonca svojej rodine a priateľom za vašej telesnej hmotnosti. Ale na konci dňa, budete musieť prevziať kontrolu nad svojím životom. Ak nechcete držať diéty a cvičebného plánu, a to aj tie najlepšie trénerov a dietológovia môžu robiť nič o tom. Naučte sa hovoriť "nie" zdvorilo, ale rozhodne sa svojimi priateľmi a rodinou, keď sa nalákať vás do nezdravých návykov. Povedzte sami seba, prečo chudnutie je pre vás dôležité. To vás udrží motiváciu.

load...

2. Pomalé a stabilné vyhrá preteky

Toto príslovie platí aj v tomto rýchlo sa meniacom veku. Ak chcete schudnúť a udržať ho, budete musieť ísť pomaly. Nepozerajte sa na výstrelok stravy, ktoré zaplavili trh. Nazývajú sa výstrelok z nejakého dôvodu. Stratíte iba hmotnosť vody a získať väčšiu váhu späť, akonáhle prestanete diétu. Keď začnete pomaly, máte tendenciu zmeniť svoj životný štýl postupne. Budete chudnúť pomaly, ale vaše chudnutie bude zdravý a udržateľný.

3. Boj ste v Today vyvíja silu, ktorú potrebujete pre Tomorrow

Keď začnete cvičiť a jesť zdravo, bude ťažké dodržiavať. Dokonca robí 10 opakovaniach tajtrlíci môže zdať ako boj. Ale ako si udržať robí to budete pripravení na zložitejšie problémy. Budete stavať duševné i fyzické sily pre nadchádzajúce prekážky. Prekážky, ktoré možno prekonať, ak sa potíte a bojovať dnes.

load...

4. Potraviny, rovnako ako svoje peniaze, mali pracovať pre vás

Pevne verím v to. Ak ste trávia svoj čas a peniaze do niečoho dosiahnuť, je lepšie produkovať výsledky. To je najchytrejší chudnutie citácie a prinúti vás premýšľať, či chcete vytvoriť inteligentný výber potravín, alebo nie. Ak máte viac utrácať na nezdravé potraviny, potom sa budete určite priberanie na váhe. Skúste minúť svoje peniaze múdro tým, že jej zelená listová vegetariáni, orechy, ryby, kuracie prsia, tofu, huby, šošovica, klíčky, viaczrnné sušienky alebo chleba, olivový olej, olej z ryžových otrúb, bylinky a ovocie.

5. Cesta môže byť hrboľatá, ale zostať zástancom procesu

Áno, každý má tie dni, kedy dávajú do chute, alebo preskočiť cvičiť. Plus, spočiatku budete mať menší sklon jesť zdravo a vaše telo bude bolieť kvôli cvičenia. Ale to je v poriadku. V skutočnosti, každý raz za čas by ste mali jesť 500 kalórií viac než kalórií predpísaných vo vašej strave grafu. Tým sa zabráni metabolizmu z plateauing. Nesmiete hneď naučiť správny spôsob, ako drep, nesmiete urobiť 10 klikov hneď, alebo sa môže dokonca dôjsť k úrazu. Ale nenechajte sa tieto dôvody zastaviť. Majte učenie by zostať spáchal.

6. Ak ste unavení z začať znovu, prestať dávať Up

Všetci sme to urobili. Skúšal rôzne diéty, pridal nové a lepšie telocvične, experimentovali s alternatívnymi metódami chudnutie. Ale hlavnou nevýhodou je, že očakávame, že výsledky príliš skoro, bez toho, aby zostať 100% spáchal. A potom zase začneme znova s ​​novým diétny plán a nové telocvične. Tento proces pneumatiky vás, vás okráda o vašu dôveru, a je demotivátory. Identifikovať svoje slabé stránky, je zapísať, a pritom stratégiu riešenia. Napríklad, ak máte vo zvyku snacking často, lepšie občerstvenie na zdravé potraviny. Ak sa nemôžete dostať až do rána, chodiť do posilňovne po práci alebo v škole alebo cvičenie doma.

7. Be The Best Version Of You

Viete, že môžete robiť oveľa lepšie, než to, čo robíte teraz. Jedinou osobou, stojace medzi vami a vašou lepšiu verziu, je vás! Strašidelný, ale pravdivé. Tento citát mi nesmierne pomohol a prestal som držal môj tréner, dietológom alebo kohokoľvek iného zodpovedný za mojej váhe. Tento citát spustí hormóny, ktoré vám pomôžu stať sa silnú vôľu. Tie budú motivovaní ísť o kúsok ďalej, aby dosiahli svoje ciele chudnutie.

8. Byť silnejšie ako vaša Excuse

My ženy môžu prísť s nespočetnými výhovorkami uniknúť cvičenia a jesť nezdravé. Pocit únavy, svy doby, len jeden väčší sústo, zmrzlina poraziť blues! To sú len pár výhovoriek ženy používajú sa dostať cez svoje pocity viny a ospravedlniť svoje časté slip-up. No tak, tie sú oveľa silnejšie ako tieto výhovorky. Ste dosiahli toľko; sa vám podarí všetko sa postarať o ostatné. Teraz je čas, aby sa postarať o seba. Buď silný, urobiť krok vpred.

9. To nie je diéta, je to životný štýl Zmena

Mnoho ľudí sa ma pýtate, ktorá diéta som pozor. Ale ja nenasledujú žiadne "diétny plán." Aj viesť zdravý spôsob života. A to je ten najlepší spôsob, ako schudnúť, živú fit, zostať mladý a byť efektívnejšie. Začleniť zdravý životný štýl postupne tak, že sa jedná o plynulý prechod. To čoskoro stalo zvykom a transformovať do zdravého životného štýlu v priebehu.

10. Pochybnosť zabíja viac sny než k jeho zlyhanie nikdy nebude

Niečo dobré, ktoré sa môže stať pre nás je jednoducho príliš dobré, aby to bola pravda. V skutočnosti sme tak kritický voči sebe, že sme sa vzdať našich snov príliš ľahko. Nedovoľte, aby sa to stalo pre vaše chudnutie. Áno, si zaslúži, aby vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. A verte mi, môžete dosiahnuť telo, ktoré ste vždy chceli. A čo keď sa vám nepodarilo mnohokrát? Poruchy sú odrazovým mostíkom k úspechu, poučiť sa z nich a posunúť dopredu.

11. Nič chutí tak dobrý, ako Being Thin Pocit

Úplne súhlasím s tým. Byť Labužník sám, nebolo ľahké prestať sám od jesť všetky druhy potravín. Ale akonáhle som začal brať svoje ciele chudnutie vážne, a som schudla som sa nikdy necítil tak dobre o sebe. Nosiť módne oblečenie je jedna vec, a vyzerajú dobre v nich je iný. Byť chudý neznamená, že musíte byť kosť a koža, sa snaží byť tónovaný a súmerné. Budete sa cítiť svetlo a mať väčšie pohodlie sám so sebou.

12. Will je zručnosť

Keď príde na chudnutie vaša sila vôle je najdôležitejšie. Ak to zlomí príliš skoro, nebudete schopní schudnúť. Je ťažké znášať bolesť a duševné nespokojnosť, ale to trvá len niekoľko dní. Ale potom budete musieť trénovať svoj mozog zostať sústredený a odhodlaný. Budete rozvíjať túto zručnosť postupne. Bude nejaký čas trvať, ale dá vám výsledky vo všetkých aspektoch svojho života, a to nielen chudnutie.

13. Prízvučná pospiatky je dezerty. Náhoda? Myslím, že nie!

Kedykoľvek sme v strese, môžeme siahnuť po šálku zmrzliny, čokolády, koláče, pečivo a čo nie! Stres vedie k emocionálne jesť, a máme tendenciu prejedať sa, čo v konečnom dôsledku vedie k nárastu telesnej hmotnosti. Keď sa cvičenie a jesť dobre budete kopať spúšťače stresu z okna. Či už je to stres v práci alebo v strese, že nie je schopný schudnúť, pričom dôraz sa nebude vám pomôcť.

14. Aktívne myseľ nemôže existovať v neaktívnom telo

Čím viac aktívny stanete leňoch vaša myseľ dostane. Alebo aj keď vaša myseľ zostáva aktívna to bude fungovať len v negatívnym spôsobom. To vám bude posielať chybné signály hladu a nespokojnosti. Takže začať zahŕňajúce aspoň hodinu fyzickej aktivity do svojho každodenného života.

15. Usilovať o pokroku, nie dokonalosť

Nebuďte príliš tvrdý na seba, ak ste nemohli držať váš zdravý rutinu dnes. Zajtra je nový deň a nová šanca. Oceniť, ako veľmi ste dosiahli a ako ďaleko ste prišli. To je v poriadku preskočiť do posilňovne alebo si výdatné jedlo raz za čas.

16. Úspech nie je nikdy isté, Zlyhanie nie je nikdy Final

Nech sa páči! Len preto, že sa nepodarilo schudnúť v minulosti, neznamená, že nikdy nemôže schudnúť. Čo je dôležité je pre vás udržať učenie o svoje telo a ako vaša myseľ pracuje. Keď ste zistili, že sa nebudete potrebovať diétu graf.

17. Nie Počet zabezpečenia je Worth utrpenie Život pripútaný ku rutina, ktorá zabila svoje sny

Niekedy snívali o stáva model, herečka, tanečnica, alebo na dokončenie maratóne ako prvý? Tieto zručnosti potrebujú fit a pružné telo. Strach, ktorý ste mať, je jediný dôvod, prečo ste sa vzdala svojho tela. Ale dovoľte mi povedať z vlastnej skúsenosti, že nikdy nie je neskoro začať urobil krok smerom k fit telo.

18. Cieľ bez plánu je len želanie

Ak si len myslím, že budete musieť zbaviť kíl, ale s tým nič robiť, ste nikdy schudnúť. Vždy zapísať svoje ciele a dať si termín. Skladom chladničky s zdravé potraviny, vyhodiť tie nezdravé. Začať sa fyzicky aktívny.

19. Úspech je súčet malé úsilie, Opakované deň za dňom

Schudnúť nie je ľahké. To si vyžaduje odhodlanie a úsilie. Je to nejaký čas trvať. Začnite tým, že malé kroky, ktoré by sa počítať jeden deň ako obrovské úsilie ako celkom. Ako citát hovorí, zopakovať nové a zdravé návyky vo dne v noci von k dosiahnutiu úspechu.

20. Nemožno cez more iba tým, stál a díval sa na vode

Pravdepodobne najlepšie motivačný citát na chudnutie. Je to správne uvádza, že nemožno očakávať, že vaše telo sa zmení sám. Musíte sa ponoriť, plávať, utopiť, a znovu plávať, kým nedosiahnete svoj cieľ.

Úbytok hmotnosti nie je len o dobrý vzhľad, ale tiež, ako sa liečiť svoje telo i dušu. Urobte krok vpred, rozhodnúť, plán, a potom sa držať plánu. Urobil som to a som dosiahol nielen mojej chudnutie gólov, ale môžem aj ovládať svoju myseľ. Je to ťažké, ale nie nemožné. Zostať fit s týmito 20 motivačný citáty pre chudnutie. Nevzdávajte to!

Všetko najlepšie.

load...