Zdravie a wellness

20 dôvodov, prečo by ste mali praktizovať jogu každý deň

20 dôvodov, prečo by ste mali praktizovať jogu každý deň

Ako často by ste mali cvičiť jogu? Je to dosť, aby to raz za čas? Existuje niečo ako príliš veľa jogy? Nie som chorá, tak prečo by som mal robiť jogu? Nie som flexibilné, takže nemôžem robiť jogu.

Znie povedome? Jednou z týchto otázok by mohlo vynoril vo svojej mysli, alebo by mohli byť vám bráni v praktizovaní jogy. Jóga je jedna vec, ktorá nikdy nemôže byť cez-medializované alebo over-hodnotené. Už ste niekedy počuli príslovie, že, príliš veľa dobrého môže byť zlé? ' No, to sa nevzťahuje na jogu! To nemôže byť nikdy dosť, alebo príliš veľa. Nezáleží na tom, ak nie ste dostatočne flexibilná; nezáleží na tom, ak nie ste, chorý '. Určite by ste mali cvičiť jogu a mali by ste to robiť každý deň.

20 dôvodov, aby cvičím jogu Everyday:

Tu sú 20 dôvodov, prečo by mal byť joga hneď v hornej časti vášho denného rozvrhu! Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

load...

1. Fyzikálne Čistota:

Jóga je najzdravší spôsob, ako dať vaše telo kompletné detox. Pomáha pri odstraňovaní toxínov a vyrovnáva vaat, Kapha a pitta doshas z tela.

2. Lieči a zabraňuje ochorenia:

Jóga je liečebný a poskytuje komplexné uzdravenie. Pravidelné cvičenie jogy môže vyliečiť alebo zabrániť mnohých chorôb.

3. Znižuje psychické napätie:

Jóga znižuje stres, úzkosť a lieči depresie. Robil každý deň zabezpečuje, že tieto termíny, pracovné zaťaženie, skúška tlaku, peer tlak, rodina tlak, že neustály boj o prežitie, nemá za následok akékoľvek duševné choroby pre vás.

load...

4. Pre silný a fit telo:

Tu je úžasný dôvod robiť jogu Ach áno, jóga bude mať tú váhu pod kontrolou a posilnenie svalov celého tela. To vám vyrezať do gréckej bohyne. Jóga je kompletný balíček pre celé telo.

5. Poskytuje veľkú kardio:

Jóga vykonáva na rýchlym tempom, je to skvelý kardio cvičenia s výhodami jogy!

6. Silový tréning:

Cvičiť jogu každý deň posilňuje a buduje svaly. Získate tie štíhle svaly, ktoré každý bude slintať nad. Jóga využíva svoj vlastný telesnej hmotnosti trénovať svaly skrz izometrickej klimatizácie.

7. Opravuje držanie tela:

Jóga pomôže v lepšie zosúladenie tela a opraviť prípadné problémy súvisiace s držanie tela. Každodennej praxe pomáha liečiť a predchádzať zohol a hunching súvisiacich problémov. Každodennej praxe jogy tiež narovnáva chrbticu.

8. Kardiovaskulárne Výhody:

Daily jóga bude mať tie pľúca a tú malú srdce silné a zdravé. Joga pomáha pri regulácii dychu. To tiež lieči mnohé súvisí srdcové ochorenia, ako je vysoký krvný tlak.

9. Ohromujúci flexibilitu:

Nezáleží na tom, či sa nemôžete dotknúť prsty pri spustení. Pravidelné cvičenie zlepší vašu flexibilitu a zároveň vám pomôže postaviť vysoký, štíhly a Limber.

10. Zlepšené kognitívne funkcie:

Jóga zvyšuje vašu koncentráciu moci a zároveň vám poskytuje duševný pokoj. To má za následok lepšiu pamäť a ostrejšie mozgu.

11. Zlepšuje imunitný systém:

Jóga praxe zlepší váš imunitný silu a pomôže v boji veľa chorôb preč. Lepšie imunita bude tiež znamenať menší zranenia.

12. Posilňuje Metabolizmus:

Jóga je skvelý metabolizmus booster. Lepšie metabolizmus znamená zvýšenú liečivú silu, lepšiu regeneráciu a rýchlejšie spaľovanie tukov.

13. Pomáha pri chudnutí:

Jóga dáva silu a skvelý metabolizmus. To znamená, že znižuje svoj tuk a kalórie. To tiež zvyšuje vaše chudnutie cestu.

14. Lepšia rovnováhy a koordinácie:

Daily joga pomáha pre lepšiu rovnováhu a koordináciu tela. Stabilizuje vaše telo a dáva vám lepšiu kontrolu nad svojím telom.

15. Lepšie Sleep:

Spať ako mačka po tiahnu ako mačka! Cvičenie jogy lieči nespavosť a iné poruchy spánku.

16. Omladzuje telo:

Čo je lepšie ako dobrý úseku a relaxačné sedenia po dlhom dni v práci? Jóga je skvelý spôsob, ako si odpočinúť po dlhom náročnom dni preťahovaním svalov a omladenie tela.

17. Better Sex Life:

Jóga nielen liečia pohlavné choroby, ale tiež je to skvelý sex booster. To robí pružnejšie, upokojuje myseľ, dodáva energiu vaše telo, a vyrovnáva vaše hormóny. Všetky tieto body vedú k lepšiemu sexu. Tiež joga má túto vrodenú zmyselnosť k nemu. Takže, choďte yogini!

18. Anti-aging efektom:

Áno, naozaj nemali strácať svoje peniaze v over-the-counter anti-aging kozmetiku. Daily jóga vás udrží agilné a mladý. Nielen to, bude to pomôže starnúť dôstojne, keď ste naozaj veku. Žiadne bolesti chrbta či kolena problémy alebo nehybnosť alebo diabetes!

19. Žiariace pleť a krásne vlasy:

Žiadny krém alebo sérum vám môže dať tak krásny a trvalý lesk ako je joga! Zachádza hormonálna nerovnováha. Tak, cvičenie jogy denne prináša nádherné kože, krásne telo, a silný, žiariace vlasy.

20. Duchovný výhody:

Jóga je meditatívnej. To vám predstaví sám. Jóga tiež vedie k spojeniu mysle, tela a duše, fyzické i duchovné, Všemohúceho a bytosti. V procese môžete nájsť Boha, a vy určite nájdete sami!

Jóga je naruby cesta k optimálne zdravie. Je to jednoduché a pohodlné. Môžete nastaviť svoje vlastné limity a tlačiť je svojím vlastným tempom. Bez ohľadu na to vaše úroveň, vaše fyzické schopnosti, váš vek alebo pohlavie, bez ohľadu na to, ak ste chorí alebo nie, bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele sú fitness, by ste mali robiť jogu a mali by ste to robiť každý deň. Verte mi, bude vaša myseľ, telo a duša ďakujem!

Cvičíte jogu každý deň? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...