Zdravie a wellness

2 jednoduché spôsoby prípravy šťavy z červenej repy kvôli chudnutiu

2 jednoduché spôsoby prípravy šťavy z červenej repy kvôli chudnutiu

Mal si niekedy z červenej repy šťavu? Teraz, ako začnete trhol sebou (ako červená repa šťava chutí horko), mali by ste si prečítať tento príspevok. Vzhľadom k tomu, výhody z červenej repy šťava má doslova odstránenie väčšiny zdravotných ťažkostí trpíte teraz (ak máte nejaké).

Nižšie sú výhody červenej repy a jeho šťavy. Prečítajte si ich a pozdraviť báječný svet zdravia a wellness!

Výhody:

 1. Beetroots sú bohaté na kyseliny listovej, mangán. Beetroots tiež obsahujú draslík, železo, meď, horčík, síru, vápnik, oxid kremičitý a cholín.
 2. Výskum ukázal, že červenej repy šťava bojuje proti demencii predchádza ochorenie srdca, vysoký krvný tlak, a dokonca reguluje hladinu cukru v krvi.
 3. Červená repa šťava je vynikajúci cvičenie doplnok. Stimuluje svalovú okysličenie, ktorý vám pomôže vydržať vysokej intenzity cvičenia.
 4. Červená repa šťava má silné antioxidanty, protizápalové a fungicídne vlastnosti.
 5. Repné šťavy bolo známe, že je účinný liek na dnu a žlčníka problémy. To tiež pomáha kontrolovať homocysteín, zlepšuje reguláciu kyslosti žalúdka a znižuje hladinu cholesterolu. (1)
 6. To poskytuje úľavu z radu zdravotných stavov, ako je artritída, srdcové choroby, rakovina, obličkové kamene, kŕčové žily, očné problémy a arteriosklerózy.

Takže vieme, prečo a ako z červenej repy šťava je zdravé a čo živín je nabitý. Vieme tiež, že to chutí horko. To, čo nevieme, je, ako efektívne je to pre chudnutie!

load...

Poďme preskúmať tento konkrétny charakteristiku červenej repy šťavy!

Je z červenej repy šťava dobré pre chudnutie? Červená repa šťava je nabitý zdravými živinami a malým množstvom kalórií. Má veľa balastných látok a pomáha udržať žalúdok plný. Je teda ideálnou voľbou jedlo pre každého, kto sa snaží schudnúť. Má červenej repy šťava pomáha znižovať váhu tým, že nízky počet kalórií na porciu. Ďalším charakteristickým rysom z červenej repy šťava je jeho účinnosť ako doplnok cvičenie. Z červenej repy šťava pomáha zvýšiť odolnosť a vytrvalosť, čo zaisťuje, že môžete cvičiť dlhšie a spáliť viac kalórií. (2)

To je, ako z červenej repy šťava vám pomôže schudnúť. Neexistuje žiadny výskum, aby určil, či z červenej repy šťava môžu aktívne spaľovať tuk na jeho vlastné. Záver je, že pomáha kontrolovať váhu a môže byť použitý ako náhrada potravín pre ľudí, ktorí chcú schudnúť. Čo sa to nemôže urobiť, je vyvolať fyziologickú chudnutie. (3)

load...

Červená repa Juice na chudnutie - 2 Jednoduché recepty:

Ako repné šťavy nie je naozaj chutné, ľudia často spájajú s ďalšími zeleninou negovať jeho horkú chuť. Niektoré z populárnych repa šťavy recepty na chudnutie sú uvedené nižšie!

1. Zeler a repnej šťavy:

Čo budete potrebovať?

 • 5 - 6 zeler stonky
 • 1 malá repa, nakrájané na kocky
 • 1 šálka nasekané špenát
 • Je to banda koriandrom
 • 1 čajová lyžička morskej soli

Ako budete robiť to?

 1. Dať všetky ingrediencie v kuchynskom robote.
 2. Miešať po dobu asi 2 minút a posypeme malé množstvo citrónovej šťavy.

Tento konkrétny šťava pomáha telu zbaviť sa toxínov a odpadu, a správa sa ako dobrý čistiaci prostriedok. (4)

2. Mrkvy a červenej repy Juice:

Čo budete potrebovať?

 • 1 malá repa, nakrájané na kocky
 • 2 - 3 veľké mrkvy, výhodne nasekané
 • 1 stonku zeleru

Ako budete robiť to?

 1. Vložte prísady do mixéra po dobu asi 5 minút.
 2. Posypeme trochu soli a voila, a je pripravený.

Táto zmes obsahuje antioxidanty, beta-karotén a vlákniny potrebné pre telo. (5)

Repa šťava je tak jedným z najzdravších potravín, ktoré môžete mať. Avšak, piť repné šťavy by mohol robiť svoju moč a stolica červenkastého. To je úplne bežné, a nemali by ste panike, ak k nemu dôjde.

Už ste niekedy skúšali z červenej repy šťava pre chudnutie? Dajte nám vedieť, či existujú nejaké ďalšie výhody z červenej repy šťavy, ktoré si môžete myslieť! Podeľte sa o svoje skúsenosti a myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...