Zdravie a wellness

19 úžasných prínosov šťavy z ruže

19 úžasných prínosov šťavy z ruže

Kvaka šťavy alebo (Shalgam Ka Ras) Výhody a recepty:

Ten, kto povedal, že repa šťava je získal chuť bola tak zle! Tento zázrak vegetarián, naloží s vitamínmi a minerálmi, môže byť obrátená do delikátnej kulinárske špeciality sotva pár minút. A čo viac? Prínosom tohto zeleninové šťavy, či inšpiruje mnohých získať chuť na to.

V Turecku, kvaka šťava je národným nápojom. Kvaka šťava nemožno brať sám a je potrebné ho zmiešať s iným ovocia alebo zeleniny s cieľom znížiť jeho mierne horkastú chuť. Kvaka šťava môže byť chutné a osviežujúce, akonáhle vaše chuťové poháriky sú zvyknutí na jeho chuť a chuť.

Extrahovaná šťava musí byť okamžite spotrebovať. Miešanie s bohatými zeleninou horčíka alebo ovocnej šťavy zabezpečuje efektívnu absorpciu prítomné draselného v ňom. Listy kvaka sú zdrojom značného množstvo vitamínu A a vitamínu K.

load...

19 Amazing Výhody kvaky šťavy:

Existuje mnoho výhod pitnej kvaka šťavy denne. Niektoré z nich sú:

 1. Kvaka šťava má vysoké koncentrácie živín, ktoré pomáhajú telu bojovať proti chorobám, ako sú pečeň a močového mechúra problémy a reumatoidnej artritídy.
 2. Má silné antioxidanty, ktoré znižujú riziko vzniku rakoviny, pomáhajú pečeň spracovávať toxíny, obývajú rast nádoru, a konečne bojovať s vedľajšími účinkami karcinogénnych látok.
 3. Pitie kvaka šťavy denne je účinný spôsob, ako schudnúť a boj s obezitou.
 4. To tiež znižuje chudokrvnosť.
 5. Vysoká koncentrácia vitamínu C v ňom pomáha pri čistení pľúc a prieduškovej preťaženie a zlepšuje krvný obeh.
 6. Kvaka šťava pomáha odstrániť telesný pach.
 7. Tento výživný šťava pomáha odstrániť obličkových kameňov.
 8. Kvaka šťava znižuje zlý cholesterol v tele, zabraňuje srdcový infarkt, mŕtvica, krvnú zrážanlivosť a rôzne srdcových chorôb.
 9. Pitie kvaka pomáha upokojiť nervy.
 10. To tiež posilňuje kosti a zuby, pretože je dobrým zdrojom draslíka a vápnika.
 11. Zabraňuje katarakta.
 12. Kvaka šťava pôsobí ako protizápalový prostriedok. Pomáha liečiť astmu, alebo môže obmedziť symptómy astmy.
 13. Je to dobré pre zachovanie štruktúry kapilár, pretože je bohatý na flavonoid.
 14. Znižuje hladinu voľných radikálov v tele.
 15. Kvaka šťava pomáha udržiavať dobrý imunitný systém.
 16. Zabraňuje nádoru hrubého čreva a rakoviny hrubého čreva, pretože pomáha pri správne fungovanie hrubého čreva.
 17. Kvaka šťava pomáha pri liečbe rôznych kožných problémov.
 18. Zaobchádza akné.
 19. Funguje tiež ako účinný liek na opicu.

11 Delicious okrúhlice Juice recepty:

To bolo celkom zoznam, nie je to pravda? Ak to nie je dosť, aby vás lákať skúsiť kvaka šťavy, máme niečo viac pre vás! Tu je niekoľko rýchlych opráv recepty, ako zarobiť kvaka šťavy pre svoju rodinu na vlastnej kuchyni!

1. Kvaky fenikel džús:

Zmes pol kvaka, 3 mrkvy, 1 jablko, a 1-2 fenikel žiarovka. Šťavu a majú ho zamrazilo.

2. Kvaky a červenej repy Juice:

Šťava 1 malá červená repa a 1 malý kvaka nakrájame na kúsky. Pridajte trochou citrónu a soľ a mňam pohár z červenej repy a kvaky šťavy je pripravený byť doručená.

load...

3. Vápnik Kráľ Juice:

Extrahovať šťavu z 3 šálky nasekanej zelenej kvaky a 3 šálky nasekanej zelenej kapusty. To je silný vápnik šťavy vhodný pre všetky vekové skupiny.

4. Cukrovej šťavy Vápnik:

Blend 3 šálky nakrájanej okrúhlice zelená a 3 šálky nakrájané jablká a šťavu. Vypiť s rannej raňajkách.

5. Rootastic džús:

Šťavu z 1 veľkého okrúhlica, 2 stredné červenej repy, 2 jablká, 2 mrkvy, a koreň zázvoru 1 palec. Zmiešajte túto šťavu s ½ šálky kokosová voda. Budete sa diviť, cítiť, ako chladný a osviežujúci tento džús je.

6. Detox šťavy 1:

Zdroj veľkosti sústo kúsky brokolice, okrúhlice, mrkva, červená kapusta, červené jablká, hrušky a červenej papriky do odšťavovač sklzu a šťavu.

7. Detox Juice 2:

Extrahovať šťavy nasekané špenát, dúhové mangold, kel, rímsky šalát, repy, červené jablká, mrkva, hrušky a zázvoru. Piť chladené.

8. Zmiešané Juice:

Feed brusnice, hrozno, listy kvaka, rímsky šalát, hruška, červené jablká, mrkva, červená paprika, špenát, repy, v stredne veľkých odšťavovač a šťavu. Chladom pred slúžiť s nejakým mätou ako obliekanie.

9. Mrkově Špenát-Šalát-kvaka-Petržlen džús:

Extrahovať šťavu z piatich mrkvy, tri listy špenátu, štyri listy šalátu, ¼ kvaka, malá hŕstka petržlenu a ½ z čerstvých oranžovej na sladkosti. Dve rýchle minúte sa silným mixéra a voila zdravé a výživné nápoj je pripravený na prehltol.

10. Zeler a kvaky kúzlo:

Extrahovať šťavu z koláč jablká, hrušky, zeler, fialová-top kvaka, okrúhlice a serrano chile. Blend všetky tieto super zložky s trochou vody, aby si lahodnú a osviežujúci nápoj v okamihu.

11. Juice pre Bones:

Vezmite 1 šálka čerstvých červených čerešní, jeden stredne veľké sladké zemiaky, a ¼ veľkého kvaka. Dať tieto prísady do mixéra a šťavu. Chladom a pitie chladené za slnečného dňa.

Áno, robiť poháre z kvaky šťavy je tak jednoduché! Don klobúk tvorivosti a zmiešať kvaka s rôznymi prísadami. Skúste tieto recepty a podeliť sa o svoje skúsenosti s nami.

load...