Zdravie a wellness

19 najlepších výhod lipovej vody (Nimbu Pani) pre pokožku, vlasy a zdravie

19 najlepších výhod lipovej vody (Nimbu Pani) pre pokožku, vlasy a zdravie

Kto nemá rád, aby sa zdravé a krásne? My všetci si želajú veľa zdravia, svetlú pleť a lesklé vlasy. Ale koľko z nás skutočne vedieť o úžasné výhody rôznych prírodných látok, ktoré sú ľahko dostupné? No, vápno je jedným z takýchto vynikajúcich prírodných ingrediencií, ktoré prichádza s množstvom výhod. Keď je šťava sa extrahuje z čerstvého vápna v zmesi s vodou, sa stáva ešte výhodnejšie. V tomto článku sa budeme diskutovať o mnoho výhod vápennou vodou, ľudovo zvané, Nimba pani 'v hindčine.

Výhody vápennou vodou:

Pre vaše pohodlie sme rozdelili vodné výhody vápna do troch hlavných kategórií zdravotnej starostlivosti, kože a vlasov.

Výhody vápennou vodou pre zdravie:

Kopať začína svoj deň s pohárom čerstvého vápennou vodou môže chrániť pred mnohými zdravotných ochorení. Chcete vedieť, ako na to? Ideme na to:

load...

1. Lime voda je najlepším riešením pre zvýšenie výkonu vášho prirodzeného tráviaceho systému. Či už ste trpia pálením záhy alebo nadúvaním, poháre teplé vápennou vodou vám môže pomôcť nesmierne zbaviť trávenie, rovnako ako brušné plyn (1).

2. Pokiaľ ide o čistenie tela prirodzene, nič nemôže byť lepší než poháre vápennou vodou. To vyplavuje všetky toxíny z krvného obehu a omladzuje vás úplne (2).

3. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý pôsobí ako antioxidant (3) a pôsobí proti škodlivým voľným radikálom, aby sa zabránilo podstatnému zvýšeniu hladiny cholesterolu v tele. Preto žiadny cholesterol build-up sa nachádza vo vnútorných stenách ciev a celého kardiovaskulárneho systému zostáva dobre.

load...

4. Vysoký obsah draslíka vápna je nevyhnutný pre udržanie krvný tlak pod kontrolou. Tak náročné vápennou vodou každý deň má zásadný význam pre zdržiava od hypertenzie alebo vysoký krvný tlak (4).

5. Vitamín C je jedným z najdôležitejších živín, ktoré môžu dať podnet na váš imunitný systém. Ako vápenná voda obsahuje dostatočné množstvo tohto vitamínu, pravidelný príjem to môže mať za následok silnejší imunitný systém (5).

6. Dobrá imunita je prvou a najdôležitejšou podmienkou je potrebné splniť pre získanie zvukový dýchací systém. Vápenná voda môže posilniť vašu imunitu k veľkému rozsahu, ktorý nakoniec pomáha udržiavať studený, kašeľ, chrípka, bolesť v krku, atď v šachu (6)

7. Voľné radikály nielen vplyv na zdravé bunky v tele, ale tiež spôsobuje bolestivý zápal v mnohých kĺbov. Tu prichádza na význam vápennou vodou. Vitamín C prítomný v tejto lektvar môže urobiť zázrak pre ľudí, ktorí trpia akútnym pulzujúca a nehy spôsobený artritídou alebo reumatizmu (7).

8. Pacienti Dna môže byť tiež prospech vápennou vodou. Choroba je výsledkom nadmerné hromadenie škodlivého kyseliny močovej, ako aj voľných radikálov v tele a vápennou vodou je užitočné pri liečbe oboch z nich. Flavonoidy obsiahnuté v nápoji slúži účel detoxifier a eliminuje kyseliny močovej od svojho vnútorného systému, zatiaľ čo vitamín C pôsobí ako voľných radikálov (8).

9. Čerstvé vápno voda urýchľuje tvorbu močových citrátu v tele, ktorá pomáha pri rozklade obličkových kameňov a odvráti výrobu nových kryštálov v rovnakom čase (9).

10. Ako bolo uvedené vyššie, prítomnosť draslíka je vysoká vo vápennej vode. To je užitočné pri odstraňovaní odpadových látok z obličiek, udržiavanie močového mechúra bez toxínov, aby sa zabránilo abnormálneho rastu prostaty, odstraňovanie vápenatých usadenín z močových ciest a tak ďalej (10).

11. Podľa vedcov, vápno, je účinný pri poskytovaní ochrany proti rakovine v určitom rozsahu (11). Obsahuje niektoré zlúčeniny nazývanej limonins a kaempferol, čo robí z ovocia do dobrej anti-karcinogénne. Kaempferol propaguje regulované bunkové delenie, zatiaľ čo limonins bojovať proti prsníka, úst, pľúc, hrubého čreva, kože a rakoviny žalúdka výrazne.

12. Flavonoidy prítomné v vápna sú zodpovedné za jeho antibiotikum (12) a antiseptickými vlastnosťami (13). Preto, pitie vápno vodu každý deň v dopoludňajších hodinách vám pomôže držať ďalej od radu infekcií.

13. Lime voda je pravda, požehnaním pre ľudí s nadváhou. Vzhľadom k svojej nulovej tuku, nula cholesterolu a nízky obsah kalórií, je to vždy ideálne pre zníženie telesnej hmotnosti rýchlo a efektívne (14).

14. Mnoho orálnych problémov, ako je akútna bolesť zuba, zápach z úst, krvácanie z ďasien atď môže byť vytvrdený náročné čerstvou vápennou vodou pravidelným spôsobom (15).

Výhody vápennou vodou pre Skin:

Prečo utrácať peniaze za kúpu drahé starostlivosti o pleť, keď môžete získať všetky tie vodné výhody vápna? Majú náznak toho, čo môžete teraz by sa rozhodli pre túto magickú zmes:

15. Pitná voda vápno je vynikajúci spôsob, ako obnoviť svoj vek. Naložením s antioxidantmi, bráni voľné radikály z poškodenia kožných buniek a opravy škody spôsobené UV žiarenia súčasne. Ako výsledok, dostanete mladý vyzerajúcu pokožku na dlhšiu dobu (16).

16. Lime voda pomáha udržať vaše pokožka vyživovaná a hydratovaná, čím sa znižuje niekoľko problémov, ako sú vrásky, suchá koža, náplastí, škvŕn, vyrážky a pod Vitamín C obsah vápna je veľmi účinný pri detoxikácii krvi a robiť svoj vnútorný systém čistý. Ďalej sa vyhladzuje sa postup trávenia, ktorá uľahčuje absorpciu základných živín bunkami. Všetky tieto výsledky v zdravej, jasné a žiariace pleť (17).

17. Lime voda môže zlepšiť svoje pleti do značnej miery. Pravidelný príjem z nej syntetizuje značné množstvo kolagénu v tele, ktorý spevňuje pokožku a dáva vám mäkký a tónovaný vzhľad.

Výhody vápennou vodou za vlasy:

Môžete tiež piť vápennou vodou pre získanie pevné a lesklé vlasy. Nižšie nájdete niektoré skvelé vlasy výhod tejto zmesi:

18. Denný príjem vápennou vodou vám pomôže splniť vaše požiadavky tekutín. Znižuje lupiny dramaticky, ktorý nakoniec pomôže v boji proti vážnemu problému vypadávaniu vlasov (18).

19. Predčasná šedivenie vlasov môžu byť spracované vápennou vodou úspešne. Pravidelná konzumácia vápna dodáva ďalšie lesk a hebkosť vašich kadere (19).

Dúfame, že táto informácia o výhodách vápennou vodou bola užitočná pre vás. Ešte zdieľať, ak máte nejaké ďalšie výhody pitnej vápennou vodou. Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...