Zdravie a wellness

18 úžasných použití Valor esenciálneho oleja

18 úžasných použití Valor esenciálneho oleja

Valor silica sa nazýva, odvaha vo fľaši ', s odkazom na jej schopnosti zvýšiť odvahu. Ak máte pocit, nízke alebo nervózny, pár kvapiek esenciálneho oleja srdnatost môže obnoviť dôveru a zmierniť úzkosť.

Ale jeho výhody nekončí tu! Valor silice môže byť tiež použitá na zmiernenie stuhnutý krk. Ak ste ešte stále premýšľal, čo je odvaha éterický olej alebo aké sú jeho úžasné zdravotné prínosy sú, možno budete chcieť prečítať tento príspevok!

Valor Essential Oil - Krátka

Takže, čo je odvaha éterický olej?

Mohlo by to byť zaujímavé vedieť, že tento konkrétny olej nie je nezávislý. Je vyrobená zo zmesi iných esenciálnych olejov, ako kadidlo éterický olej, ružového dreva, smrek a modrej Tansy esenciálnych olejov. Valor éterický olej je neuveriteľne silný regeneračný. Pomáha stimulovať nervový systém a vykazuje ďalšie liečivé účinky rovnako.

load...

To odráža účinky kadidlový silice, pôsobiaci ako účinná tela výplňového. Valor silica je niekedy označovaný ako "chiropraktik v fľaši", ako to pomôže zladiť vaše kosti a zlepšuje rovnováhu tela. Tento éterický olej je určite jeden pre vaše lekárničke.

Fyzicky, srdnatost silica je úplne jasné, so silným a návykové arómou. Poďme sa teraz pozrieť na to, čo je v srdnatost esenciálne oleje:

 • Rosewood Esenciálny olej - má úžasnú drevitú vôňu, ktorá utešuje naše nervy. Používa sa pre vyrovnávanie naše nálady a emócie.
 • Smrek esenciálny olej - Známy pre jeho posilnenie a osviežujúcich kvalít. Je dobré pre naše dýchací a nervový systém.
 • Kadidlo Esenciálny olej - Upokojujúce esenciálny olej, ktorý je dosť široko používaný a je známy pre jeho vplyv na náš imunitný systém.
 • Modrý Tansy Essential Oil - Pomerne vzácny olej, ktorý zmierňuje stres a napätie.

Pozrime sa teraz na to, čo je najlepšie Valor podstatné výhody ropy.

load...

Výhody Valor esenciálny olej

 1. Poskytuje Courage
 2. Lieči stuhnutý krk
 3. Amazing po holení / Perfume
 4. Zmierňuje úzkosť
 5. Zlepšuje Spinal Alignment
 6. Uvoľňuje svaly na nohách
 7. Zmierňuje bolesti Jaw
 8. Zmierňuje bolesti kĺbov
 9. Zmierňuje bolesti chrbta
 10. Valor Esenciálny olej pre chrápanie
 11. Dáva náladu Zosilnenie
 12. Vyrovnáva váš duch
 13. Je to úžasný tréning Support
 14. Poskytuje dobrý spánok
 15. Posilňuje pamäť
 16. Dobrý Pre malé deti
 17. Lieči Burns
 18. Zmierňuje bolesti hlavy

Zdravie Výhody Valor esenciálny olej

Všetci vieme, že éterické oleje môže robiť zázraky pre naše zdravie. Pozrime sa, ako odvaha olej prospieva zdraviu.

1. Poskytuje Courage

No, je to len spravodlivé začať tento zoznam zmienkou, čo tento éterický olej sa používa najviac pre. Môžete ho zavolať svoje osobné, Felix felicis '(Som si istý, musíte sa dostali na moje rozhodnutie, Potterheads), okrem toho, že poskytuje odvahu, nie šťastie.

Valor silice zvyšuje svoju odvahu, čím sa zlepší vaše sebavedomie a sebadôveru. DAB trochu Valor esenciálneho oleja na zápästí pre zvýšenie vašich úrovňou spoľahlivosti (1).

Späť na obsah

2. Lieči stuhnutý krk

Valor éterický olej má úžasné liečivé vlastnosti. Som si istý, že väčšina z vás trpí tuhých krku, vďaka dlhé hodiny strávené v prednej časti vášho notebooku / desktop. Trením niekoľko kvapiek esenciálneho oleja srdnatost na krku zmierni tuhosť vo veľmi krátkom čase (2).

Späť na obsah

3. Amazing po holení / Perfume

Mohlo by to byť drahá voľba, ale to esenciálny olej môže dokonca pracovať ako upokojujúci alternatíva k vašej pravidelnej holenie / parfum, ako to vonia božské a nesie liečivé vlastnosti (3).

Len mix 10 kvapiek srdnatosti a 15 kvapiek eukalyptu silíc v 2 oz. Kokosového oleja, a vaše skvelé parfumu-cum-voda po holení je pripravený!

Späť na obsah

4. Zmierňuje Úzkosť

Cíti nervózny a pod presvedčení?

Valor éterický olej pomáha znižovať hladinu úzkosti (4). Je to efektívny stres Buster a pôsobí ako rub pary. Používať Valor esenciálneho oleja na krku, hrudníka a nôh zmierniť úzkosti a odstránenie stresu. To tiež lieči záchvaty depresie.

Späť na obsah

5. Zlepšuje Spinal Alignment

Primárne použitie srdnatost silica je zlepšiť svoje chrbtice rovnováhu. Trieť niekoľko kvapiek oleja na vašich chodidlách a pozdĺž chrbtice (5). Chiropraktikov používať tento olej, keď vykonať úpravy vašej chrbtice a držanie tela.

Späť na obsah

6. Uvoľňuje svaly na nohách

Ak trpíte kŕče alebo napätých svalov, srdnatost éterický olej je ideálny pre vás. Naneste niekoľko kvapiek oleja na postihnutú oblasť pre uľahčenie svalového napätia (6). Tento olej je úžasná pre športovcov a gymnastu.

Späť na obsah

7. Uľahčuje čeľusť Bolesť

Možno neviete, ale chrabrosť silica je dobrý liek pre deti, ktoré trpia bolesťou čeľuste vzhľadom k jeho mierne, napriek tomu efektívne povahu.

Trením niekoľko kvapiek esenciálneho oleja srdnatost na čeľusti pomôže utíšiť bolesť čeľuste aspoň na pár hodín.

Späť na obsah

8. Zmierňuje bolesti kĺbov

Rovnako ako mnoho iných esenciálnych olejov na bloku, srdnatost éterický olej sa často používa na zmiernenie bolesti kĺbov a artritickej bolesti spojené s reumatizmom. Všetko, čo musíte urobiť, je mix niekoľkých kvapiek srdnatosti s dopravcom oleja a vzťahujú sa na kĺby. Tým dvakrát denne určite zmierniť bolesti kĺbov v priebehu niekoľkých týždňov.

Späť na obsah

9. Zmierňuje bolesti chrbta

Vzhľadom k našej sedavý životný štýl a dlhej pracovnej dobe, sme celkom náchylné k sebe a bolesť chrbtice. Tie môžu byť rýchlo úľavu cez lokálnu aplikáciu srdnatost esenciálneho oleja.

Naneste niekoľko kvapiek oleja do chodidiel a základňa chrbtice k úľave od bolesti chrbta. Musíte to urobiť dvakrát denne, kým bolesť zmizne.

Späť na obsah

10. Srdnatost esenciálny olej pre chrápanie

Valor silica je tiež dobrý liek na chrápanie. Ak použijete určité množstvo oleja na palci na nohy tesne predtým, než idete spať, môžete získať úľavu od chrápania.

Späť na obsah

11. Dáva náladu Zosilnenie

Ak máte pocit, nízke alebo zlý deň, len posypeme niekoľko kvapiek esenciálneho oleja srdnatost na zápästie a vdychovať ho. Budete sa cítiť lepšie v určitej dobe (7).

Späť na obsah

12. Váhy tvoj duch

Trením niekoľko kvapiek tohto oleja na vašich chodidlách a potom na chrbtici vyrovnáva svojho ducha a energiu (8). Wow!

Späť na obsah

13. Je to úžasný tréning Support

Masírovanie nôh s malou srdnatost esenciálneho oleja môže skutočne zlepšiť svoj výkon cvičenia. Takže, čo ešte čakáte? Popadnite fľašu zázrak dnes!

Späť na obsah

14. Poskytuje dobrý spánok

No, táto metóda môže zdať celkom po vybalení z krabice, ale šúchanie palec s týmto olejom tesne predtým, než idete na výsledky lôžkových v lepší spánok a lieči nespavosť rovnako. Skúste to ešte dnes!

Späť na obsah

15. Posilňuje pamäť

To by mohlo byť trochu prekvapujúce, ale chrabrosť silica je jednoducho najlepší, ak ste sa stali obeťou ADHD a potrebujú podporu pamäti (9).

Môžete použiť mladú žijúci Valor olej v mnohých rôznymi spôsobmi pre dosiahnutie tohto - difúzie, aplikácie, alebo jednoducho rozptyl cez vankúš.

Späť na obsah

16. Dobré pre malé deti

Existuje len niekoľko esenciálnych olejov, ktoré môžu byť považované za vhodné pre dojčatá a deti, a jeden taký olej je srdnatost silice.

Či vaše dieťa je namrzený a nešťastný, alebo máte pevný čas uvedenia ho spať, stačí použiť tento olej a nechajte ho pracovať svoje čaro. Ako už bolo vysvetlené vyššie, srdnatost tiež zlepšiť pamäť vášho dieťaťa a uchopenie moci.

Späť na obsah

17. Zaobchádza Burns

Valor éterický olej je vynikajúci prvú pomoc na popáleniny vďaka svojej upokojujúce a upokojujúce prírodou. Trieť niekoľko kvapiek oleja na spálenej plochy pre rýchlu úľavu.

Späť na obsah

18. Zmierňuje bolesti hlavy

Tento olej je veľmi prospešný pri liečbe aj ten najhorší bolestí hlavy v žiadnom momente. Jednoducho masírujte čelo jemne s touto úžasnou esenciálneho oleja bez zriedenia (10).

Späť na obsah

Ako používať Valor éterický olej

Valor oleje môžu byť použité v mnohých rôznymi spôsobmi. Pozri sa.

1. Topická aplikácia

Môžete použiť srdnatost esenciálneho oleja priamo na postihnuté oblasti pomocou vatový tampón. Len uistite sa, že nebudete používať dlhšie ako dva až štyri kvapky. Pre správne masáži, ale môžete pridať niekoľko kvapiek tohto oleja do dopravcom ropy, ako je kokosový olej alebo olivový olej. Táto metóda je preferovaná najviac, keď máte mimoriadne citlivú pokožku.

2. Difuzér

To je zďaleka najčastejšie použitie. Stačí pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja srdnatost v difúzora a rozptýliť ju na hodinu, trikrát denne. Ponúka úžasnú a pokojnú atmosféru.

3. Vnútorné Usage

To nie je populárne voľbou. Môžete pridať Valor esenciálny olej v nápoji alebo nápoji, aby si svoje upokojujúce a upokojujúce prítomnosť.

4. Vo vani

Pridajte dva až štyri kvapky srdnatost esenciálneho oleja do kúpeľa na uvoľnenie svalov a zbavuje stresu. To tiež pozdvihne náladu v žiadnom momente.

Pozor

 • Našťastie existuje len málo rizikové faktory, ktoré sú priamo spojené s srdnatost esenciálneho oleja. Avšak, to je lepšie robiť kalmetizace, na kontrolu alergickej reakcie. V prípade, že pleť vyzerá všetko šupinatá a červené, budete musieť pridať dopravcu ropy do esenciálneho oleja.
 • Tehotné ženy a dojčiace matky by sa mali poradiť so svojím lekárom pred použitím tohto oleja.
 • Ak ste trpia zdravotný stav, alebo ak ste pod lieky, nepoužívajte tento olej bez prerokovania so svojím lekárom.
 • Olej by mal byť mimo dosahu detí.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Je srdnatost éterický olej bezpečný pre deti?

Tento olej je považovaný za relatívne bezpečnejšie pre deti viac ako dvoch rokov veku. Avšak, robiť kožný test pred priamo aplikovať chrabrosť esenciálneho oleja. Aj pre zvýšenie bezpečnosti, pridajte časť nosných olejov, ako je kokosový olej na silice tesne pred jeho použitím.

Čo Valor éterický olej vonia?

Ako srdnatost silica je zmesou kadidla, modré Tansy, ružového dreva a čiernej smrekových olejov, má drevín a pozitívne vôňu, ktorá upokojuje nervy v žiadnom momente.

Kde môžeme kúpiť Valor esenciálny olej?

Môžete si kúpiť olej z rôznych internetových portálov, vrátane Amazon a eBay. To vás bude stáť okolo Rs. 2000 na 5 ml fľašu.

Dúfame, že ste našli tento príspevok užitočný. Ak ste nepoužili Valor esenciálny olej skôr, možno budete chcieť, aby to skúsiť hneď. Použite ho k posilneniu svoje sebavedomie pred týmto dôležitým prezentáciu alebo dátum ste sa tešil.

Viete o akýchkoľvek iných mladý obývacia Valor základné použitie ropy? Povedzte nám, nižšie v sekcii komentáre. Radi by sme od vás počuť.

load...