Zdravie a wellness

18 najlepších výhod zelených mandlí na pokožku, vlasy a zdravie

18 najlepších výhod zelených mandlí na pokožku, vlasy a zdravie

Zelené mandle sú v podstate surové mandle, ktoré obsahujú veľké množstvo živín. Tieto malé zelené zázraky sú už dlho známa pre svoje zdravie, ako aj liečivé účinky. Ale pomerne málo nedávne štúdie preukázali, že sú priaznivé pre našu pokožku a vlasy taky. Preskúmať výhody zelených mandlí alebo ho používate iné spôsoby, ako v nasledujúcich sekciách:

Výhody Zelené mandle pre zdravie

1. Zelené mandle sú skvelé pre naše srdce. Oni (najmä kože z orechov), obsahujú veľké množstvo flavonoidov a bioflavonoidy, ktoré sú typu sekundárnych metabolitov, zvyšuje silu antioxidantov v našom tele. Skupina vedcov z Tufts University preukázala, že flavonoidy pracovať v spolupráci s vitamínom E, čím sa chráni steny našich ciev z možných trhlín alebo poškodenie. Výsledkom je, že môžeme zabrániť smrteľné kardiovaskulárne ochorenia, ako je srdcový infarkt.

2. Veľmi málo jedla sú schopné bojovať proti low-density lipoprotein alebo, zlý cholesterol 'ako zelené mandle. Ak budete jesť tieto orechy pravidelne, môžete ľahko udržať hladinu cholesterolu pod kontrolou.

load...

3. Obsah fosforu zelených mandlí je veľmi prospešné pre naše zuby a kosti. To môže postarať o naše zdravie ústnej dutiny tým, že sa zuby a ďasno silnejšie. V rovnakej dobe, efektivita našej kostrovej sústavy tiež dostane výrazne zlepšila.

4. Po každom jedle sa hladina glukózy (cukru) vzrastie v našej krvi, ktorá nie je vôbec dobré pre naše zdravie. Zelené mandle nám môže pomôcť riešiť situáciu tým, že podporuje sekréciu inzulínu hormónu a reguluje hladinu cukru v krvi.

5. Zelené mandle sú nahraté s antioxidantmi. Môžu odplaviť toxíny z nášho tela a zvýšenie aktivity imunitného systému výrazne. Z tohto dôvodu môžeme odvrátiť rad ochorení, rovnako ako infekcia.

load...

6. Pokiaľ ide o udržanie rovnováhy pH nášho tela, zelené mandle fungovať ako vynikajúci prírodný liek. Niekedy, celý náš systém obráti kyslá v dôsledku vylučovania žalúdočnej i črevné šťavy. Ale to by mohlo mať za následok do radu závažných stavov (ako je osteoporóza, strata energie, zlý imunity, priberanie na váhe, atď) ako naše telá vždy tendenciu zostať alkalické. Byť alkalické bielkovín, môže zelené mandle nám pomáha udržiavať naše telo alkalizuje.

7. Zelené mandle sú plné dôležitých živín, čo je veľmi priaznivé pre našu nervovú sústavu. L-karnitín a riboflavín sú dva hlavné prvky obsiahnuté v týchto mandlí, ktoré poskytujú správnu výživu, aby náš mozog rovnako ako nervy. Takže tým, že zahŕňa tieto oriešky v našej pravidelnej strave, môžeme účinne podporiť našu funkciu mozgu a intelektuálne úroveň.

8. Ak sa stretávali chudnutie, zelené mandle môže byť vašou veľkú pomoc. Napriek sú orechy, ktoré obsahujú zdravé tuky, ktoré nám pomáhajú vrhnúť off nadbytočného tuku a zostať štíhly. Zelené mandle kalórií patrí k vzácnemu druhu, ktoré v skutočnosti napomáha pri chudnutí.

9. Zelená mandle obsahujú veľké množstvo vlákien, ktorý je nevyhnutný pre výrobu postup trávenie hladšie a liečbe chronickej zápchy.

Výhody zelených mandľami pre pleť

10. Ako už bolo povedané, zelené mandle sú bohaté na prospešné antioxidanty. Vitamín E je najdôležitejší antioxidant činidlo prítomné v týchto matíc, ktoré môžu naše telo úplne očistiť tým, že odstráni všetky voľné radikály, ako aj ďalšie toxické materiály nahromadené v dôsledku znečistenia. V dôsledku toho dostaneme hladkú a čistú pleť s prírodným svetlom.

11. Byť dobrým detoxifier, zelené mandle môže náš vnútorný systém čistý a liečiť rad kožných problémov, ako je akné, pupienok, čierne bodky, whiteheads, a tak ďalej.

12. Na rozdiel od svojich detoxikačných vlastností Zelené mandle nejaké iné kožné prínos je príliš. Množstvo alfa-tokoferolu (hlavná zložka vitamínu E), nájdených je táto matica je veľmi vysoká. Takže, ak sú použité ako náš, výživný krém '. Pravidelný príjem zelených mandlí môže poskytnúť dostatok živín pre naše kožné bunky a aby boli zdravé.

13. Vitamín E je tiež považované za prírodné zložky proti starnutiu. Z tohto dôvodu, môžete predchádzať rôznym starnutiu príznaky ako vrásky, čierne škvrny, jemné linky, atď jesť zelené mandle pravidelne, použitím zelené mandle masku ani masírovať pokožku tváre so zeleným mandľového oleja.

14. Denná spotreba zelených mandlí je tiež dobré pre zlepšenie našej pleti. Ako bojujú proti predčasnému starnutiu a oživiť našu pokožku, dostaneme mäkké a mladistvý vzhľad. Okrem toho môžu chrániť našu pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi slnka, a ktorý nám pomáha udržať našu aktuálnu pleť.

Výhody zelených mandľami na vlasy

16. S pomocou zelených mandlí, môžete ľahko zbaviť nadmerné vypadávanie vlasov. Tieto orechy sú plné dôležitých vitamínov, minerálnych látok a niektorých ďalších živín, ktoré vyživujú každý z našich vlasových prameňov z koreňa. Ako výsledok, dostaneme silné a zdravé vlasy.

17. Nielenže sa zabránilo vypadávaniu vlasov, ale zelené mandle môže tiež podporovať rast našich vlasov. Obsahujú veľa bielkovín, vitamínu E, železo, zinok a podobne, ktoré sú nevyhnutné pre rast dlhšie vlasy. Takže, ak chcete získať silnejšie a dlhšie kadere, začať jesť zelené mandle dnes.

18. Táto super jedlo je tiež veľmi účinný pri pridávaní lesk a lesk, aby naše vlasy. Obsah bielkovín z orechov zvyšuje prietok krvi v našom skalpu, ktorý robí naše vlasy lesklé spolu s stimuláciu jeho rastu.

Takže nečakajte. Kick začať svoj deň so zelenými mandľami a uvidíte ten rozdiel!

load...