Zdravie a wellness

17 denný diét - čo je to a ako vám pomôže schudnúť

17 denný diét - čo je to a ako vám pomôže schudnúť

17-dňový strava je na rozdiel od iných stravy plány, ktoré vás nútia hladovať, ako schudnúť. Tento plán kladie dôraz na zdravé stravovanie a spaľovanie kalórií. V skutočnosti je diéta odporúča jesť potraviny, ktoré urýchľujú metabolizmus vášho tela.

Táto diéta plán nielen vám pomôže stratiť tie tvrdohlavý libier, ale tiež vám pomôže viesť zdravší a aktívny život.

17-dňový strava je kreatívneho myslenia Dr Mike Moreno, ktorý uvádzal dr Phils a lekárov, známeho amerického televízneho programu. Tisíce ľudí z celého sveta dosiahli svoje telo snov a istejšie ja - to všetko vďaka 17-dňové diéta chudnutie plánu.

load...

Väčšina z nás chýba vôľa držať sa diétny plán. Našťastie, 17-dňový chudnutie diéta je flexibilný a možno ho ľahko sledovať na najvyťaženejšie zo všetkých. Je nutrične zvuk a istý výstrel spôsob, ako schudnúť.

17-dňová diéta na chudnutie

 1. Teória o strate pláne 17-Day Diéta Weight
 2. Ako sa plán funguje?
 3. 17-Day Diet Plan
 4. Fáza 1: Accelerate
 5. Fáza 2: Aktivácia
 6. Fáza 3: Dosiahnuť
 7. Fáza 4: Prílet
 8. Vegetariánska Modifikácia
 9. Čo je veda o 17-dňová diéta?
 10. Najlepšia časť tejto diéte
 11. Úloha cvičenie Pri tejto diéte
 12. Dos a nerobiť zo 17-Day Diet
 13. Výhody 17-dennej stravy
 14. Nežiaduce účinky 17-dennej stravy
 15. Záver
 16. Najčastejšie otázky

1. Teória o strate pláne 17-Day Diéta Weight

Všetci vieme, že naše telo je navždy vo vojne s novými zmenami. 17-dňový chudnutie diétny plán využíva túto teóriu a dá ju k praktickému využitiu. Diéta plán predpisuje iný stravovanie a cvičenie režimov, ktoré sa líšia každej zo svojich štyroch fáz. To udržuje telo od nastavenia ku strave. Len o čas, vaše telo sa prispôsobí konkrétnym stravovanie a cvičenie vzor sa zavádza zmena. To udržuje váš metabolizmus vysoká. Aj keď tento plán nebol vedecky dokázané, mnohí ľudia majú prospech z tejto vyváženej stravy.

Späť na obsah

2. Ako sa plán funguje?

17-dňový diétny plán je plán osvedčený lekára, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre rýchle výsledky. Tento plán je štruktúrovaný takým spôsobom, že ste nielen zbaviť kíl naozaj rýchle, ale tiež nemusí získať späť tie stratené libier. To znamená, že budete chudnúť, a je trvalé. Čo je to dar z nebies!

load...

Diéta je rozdelený do troch 17-denných cyklov, ktoré vymaní svojmu telu zbaviť sa všetkých tých libier vy nahromadí na jesť nezdravé jedlo a bývanie sedavý spôsob života. Tieto tri cykly tiež bráni vaše telo od plateauing, ktoré je najčastejším problémom, ktorému čelí väčšina dieters.

Späť na obsah

3. 17-Day Diet Plan

Vzhľadom na to, že chcete schudnúť bez hladovať sami, alebo zbavenie svoje telo výživy, ukážeme vám, ako ísť na to, krok za krokom:

Späť na obsah

Fáza 1: Accelerate

Prvá fáza sa volá Accelerate, kde budete musieť vystrihnúť okolo 1200 kalórií denne, drasticky znížiť príjem cukru, a posunúť svoje zameranie na zlepšenie trávenia vášho tela. Táto fáza vidí maximálny úbytok na váhe, aj keď budú väčšinou schudnúť vody.

Potraviny konzumovať

 • Chudé proteíny, ako sú ryby a kuracím mäsom a morčacím (toľko, koľko chcete konzumovať)
 • Veľkorysá porcie non-škrobnatých zeleniny, ako paprika, brokolica, zeler, karfiol, cesnak, uhorka, hlávkový šalát, pór, špenát, paradajky, cibuľa, ibištek, artičok, a petržlenom.
 • 2 s nízkym obsahom cukru ovocie, ako sú jablká, jahody, pomaranče, slivky, a slivky.
 • Nízkotučný jogurt - 2 šálky
 • 2 celé porcie akýchkoľvek priateľských tukov
 • 2 litre vody
 • 2 - 3 šálky zeleného čaju

Späť na obsah

Fáza 2: Aktivácia

Teraz je čas na druhej fáze - Aktivácia. Počas tejto doby, budete musieť striedať Accelerate fázy s nízkou kalorickou stravu s mierne vysoko kalorické stravy. Striedajúci dve jedlá plány obnoví váš metabolizmus, že zase bude stimulovať spaľovanie tukov. Táto fáza vidí stratu minimálne šesť libier.

Potraviny konzumovať

V tejto fáze môžete prepínať vyššie zmienenú stravu s mierne vyššou kalorické jedlo. Môžete mať ryby, kuracie prsia, krevety, ustrice, mušle, chudé mäso, srvátkové bielkoviny, jogurt, jačmeň, hnedá ryža, ovsené otruby, kuskus, cícer, prosa, fazuľa, šošovica, sójové bôby, zemiaky, orech squash, a maniok koreň.

Späť na obsah

Fáza 3: Dosiahnuť

Čas na dosiahnutie! Áno, tretia fáza je príhodne nazýva Dosiahnuť fázy, kde si presunúť svoje zameranie na poludňajšie snacking a binging na nezdravé potraviny. Čas povedať zbohom ako a ahoj správne stravovacie návyky. Uvidíte pokles o ďalšie tri libry v priebehu tejto fázy.

Potraviny konzumovať

Táto fáza umožňuje pridanie zdravších potravín možností, ktoré vám pomôžu dosiahnuť zdravé stravovacie návyky. Môžete jesť prepelice, kanadská slanina, morčacie, kuracie mäso, tmavý chlieb, ovos, low-carb tortily, ryžové rezance, pšeničné rezance, cuketa, voskové fazuľa, koriander, chilli, banány, marhule, nízkotučný tvaroh, sójové mlieko, mandľové mlieko, figy, mandarínka, kivi, papája, ananás, čerešne, mango, guava, repkový olej s nízkym obsahom kalórií margaríny a 5 oz. Víno. Mali by ste sa vyhnúť jesť tučné mäso, spracované mäso a bielu múku. AAlso, vyvarovať pitie čerstvé ovocné šťavy po 2 hod.

Späť na obsah

Fáza 4: Prílet

Posledný cyklus sa nazýva ako Prísť, a to je pokračujúci cyklus, kde môžete sledovať svoje stravovacie návyky a udržať si váhu.

Krása tohto diétny plán je, že to nebude vás požiadať, aby ste vyhýbať potravín sa vám páči. Namiesto toho, to naznačuje, že budete dodržiavať zdravý jedálniček cez týždeň, a nechajte lieči počas víkendu.

Cvičenie je dôležité, v 17-tich dňový diétny plán. Počas fázy 1 a 2, budete musieť stráviť dobrých 20 minút každý deň robiť ľahké cvičenie, ako je chôdza. Počas fázy 3, prejsť na 40 - 60 minút aeróbne cvičenie na všetky dni v týždni. Ak máte cyklus, neexistuje lepší výkon ako na bicykli pri miernej 12 - 14 mph každý deň po dobu jednej hodiny. V poslednej fáze, môžete zúžiť dole svoj výkon na pol hodiny vo všedné dni a hodiny cez víkend udržať si zdravú váhu.

Potraviny konzumovať

Do tejto doby, ste dosiahli svoju váhu cieľ, a to je čas, aby len udržiavať nové ja. Čo konzumovať tu? Viac či menej to, čo ste v cykle 1 spolu s porciou jedla, ktorá má vyššiu kalorickú hodnotu. Držte sa tejto diéte počas jednotlivých dní v týždni, a potom vypustená cez víkendy a vychutnať jedlo, ktoré milujete najviac. Vyvarovať sa potravín, ktoré majú vysoký obsah tukov, sacharidov a obsah cukru.

Späť na obsah

4. Vegetariánskej Modifikácia

Patrí tofu, srvátkové bielkoviny, orechy, Quorn, semená konope, ryžu a fazuľa vo vašej strave.

Späť na obsah

5. Čo je veda o 17-dňová diéta?

 • Low Sugar

17-dňový strava neobsahuje pridaný cukor, ale obsahuje prírodný cukor z čerstvého ovocia. Ak chcete schudnúť, je nesmierne dôležité, aby sa menej cukru. Ak užijete viac cukru, budú vaše hladiny inzulínu stúpať. Inzulín inhibuje spaľovanie tuku v tele. Preto, ak si udržať hladiny inzulínu v šachu, budete spaľovať tuk skôr než hromadiť ho.

 • S vysokým obsahom bielkovín

Bielkoviny sú základnými stavebnými kameňmi nášho tela. Keď budete jesť stravu bohatú na bielkoviny, môžete poskytnúť svoje telo energie, ktorú potrebuje na vykonávanie rôznych funkcií v priebehu celého dňa. Proteíny (enzýmy) pomoc pri metabolizme a spaľovanie kalórií. Diéta bohatá na proteíny, budete sa cítiť plná, čo je dôvod, prečo sa budete cítiť menej pokušenie prežúvať lupienky.

 • S vysokým obsahom vlákniny

Zeleniny, ktoré majú vysoký obsah vlákniny majú menej kalórií. Vzhľadom k tomu, zelenina obsahujú takmer všetky živiny, ktoré naše telo potrebuje, máte tendenciu pocit sýtosti. Prítomný vláknina v zelenine pozitívne reguluje metabolizmus, podporuje tráviaci systém a pomáha zbaviť sa hmotnosti vody.

 • Nízkokalorická diéta

Ak máte nízku kalorickú stravu po určitú dobu, vaše telo zvykne. Vzhľadom k tomu, máte s vysokým obsahom vlákniny diéta, budete mať tie sacharidov a cukru chute na uzde. Porezať z škrobnatých potravín, a jesť menej sacharidov a cukru.

Späť na obsah

6. Najlepšia časť tejto diéte

Najlepšia časť z 17-dňové diéty je, že nemusíte hladovať alebo niesol sám. Správna strava a v správnom množstve, je kľúčom k chudnutiu. Ak máte k zlyhaniu diétu, vaše telo prestane fungovať, ako ste ho zbavila výživového to potrebuje. Crash diéty môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy a tiež rob vašej pokožky žiara. Herečky a modelky na celom svete varujú pred ísť na havárie stravy.

Späť na obsah

7. Úloha cvičenie Pri tejto diéte

Akýkoľvek druh cvičenia, ako je jogging, energia prechádzky, aerobik, plávanie, kickbox, zumba, a jazda na bicykli, bude pomáhať pri rýchlejšej chudnutí. Ak budete jesť menej kalórií, vaše telo bude musieť spaľovať uložený tuk získať energiu pre vykonávanie akékoľvek cvičenie. Cvičiť pravidelne budete vyzerať a cítiť sa lepšie. Budete sa cítiť rekindled a energický, a budete chcieť cvičenia viac.

Tu je cvičením by ste mali dodržiavať v závislosti na fáze ste v:

 • Fáza 1 - 15 - 20 minút chôdze
 • Fáza 2 - 15 - 20 minút jogging
 • Fáza 3 - 45 - 60 minút Zumba, aerobiku alebo kickboxu
 • Fáza 4 - 45 - 60 minút vášho obľúbeného cvičenia navyše tréningu cez víkendy

Späť na obsah

8. Dos a nerobiť zo 17-Day Diet

Dos Nedá
Jesť veľa zeleniny a bielkovín. Je vždy lepšie vybrať chudé bielkoviny pre vašu stravu. Neprejedajte.
Pomaly a v malých množstvách. Nezastavujte.
Piť vodu a detoxikáciu nápojov. Zabrániť alkoholu.
Cvičenie pravidelne. Neberte stres.
Správny spánok. Nesedzte dlho.

Späť na obsah

9. Výhody 17-dennej stravy

 • Cvičenie bude držať vás fyzicky fit.
 • Zelenina a ovocie poskytne vášmu telu potrebnú výživu.
 • Proteíny, ako sú ryby, kuracie mäso, fazuľa, tofu, atď posilní vaše svaly, a nebudete cítiť slabé alebo unavení.
 • Buduje svoje sebavedomie a zlepšuje náladu.
 • Mozog začne byť čulejší a pamäť sa zlepší.

Späť na obsah

10. Nežiaduce účinky 17-dennej stravy

 • Môže sa budete cítiť hlad.
 • Vzhľadom k slabosti, môžete cítiť unavení.
 • Môžete získať bolesti hlavy a studené ruky a nohy.
 • Nemusí byť schopný v noci spať.
 • Nemusí byť schopní tolerovať niektoré potraviny v diétny plán.

Späť na obsah

11. Záver

Chudnutie priebehu niekoľkých dní nie je ľahké, najmä keď máte vo zvyku prejedanie. Budete musieť začať pomaly a sledovať ho pravidelne sa dostať späť do formy. 17-dňový diétny plán bude testovať svoje vôle. Ale je tiež pravda, že ak ste trénovať svoj mozog, aby požiadať o jedlo menej často av menšom množstve, budete určite schudnúť. Postupom času, budete prestať sa prejedať a začnú milovať cvičenia.

Späť na obsah

12. Najčastejšie otázky

 • Musím piť zelený čaj?

Zelený čaj je vynikajúcim zdrojom katechínov a vitamín E. Je detoxikuje telo a udrží vás aktívny av strehu. Spolu s týmto diétny plán, nemusíte, musieť 'piť zelený čaj, ale môžete piť zelený čaj, ak chcete.

 • Môžem používať umelé sladidlá?

Snažte sa vyhnúť akejkoľvek cukru alebo umelých sladidiel. Ak sa však nedá úplne vyhnúť, použite len trochu. Uistite sa, že nebudete používať umelé cukru denne.

 • Môže vegetariáni alebo lepok netolerantný vyskúšať túto diétu?

Áno iste! Ak ste vegetarián, môžete jesť sóju, tofu, fazuľa, atď pre vysoké diéty. Ak ste lepok citliví, vyvarovať sa potravín, ktoré obsahujú lepok. Existuje mnoho z bezlepkových potravín je teraz k dispozícii.

 • Môžem piť víno, zatiaľ čo dokončenie cyklov?

Víno je určite dobré pre vaše srdce, pokiaľ ju piť počas večere. Avšak, to je lepšie, aby sa zabránilo všetky druhy alkoholu, zatiaľ čo vy sa na 17-dňové diétny plán. Piť hroznovej šťavy miesto.

 • Môžem použiť túto diétu, ako sa zbaviť moje dieťa váhe?

Áno, môžete sledovať túto diétu, ale mali by ste najprv poradiť so svojím lekárom.

 • Máte jesť ryby na 17-dňové diéty?

Ryby sú vysoké v chudé bielkoviny, nízky obsah sacharidov, a obsahuje dobré množstvo omega - 3 mastných kyselín. Ak nechcete jesť ryby, môžete jesť varené bielky, kuracie prsia, alebo huby.

 • Ktoré mäso môžem jesť na 17-dňové diéty?

Je lepšie sa vyhnúť červeného mäsa, pretože má vysoký obsah tuku. Ryby a kuracie prsia sú najlepšie jesť, keď ste na tejto diéte.

 • Je 17-dňová diéta práve pre vegetariánov?

Vzhľadom k tomu, strava vás požiada, aby ste jesť veľa ovocia a zeleniny, samozrejme, vegetariáni môžu rozhodnúť pre túto diétu. Vždy sa môžete jesť huby, sójové mlieko, fazuľa, šošovica, fazuľa mungo, atď namiesto mäsa.

 • Prečo som uviazol v rovnakej hmotnosti na 17-dňové diéty?

17-dňová diéta bude fungovať len vtedy, ak to striktne dodržiavať. Pravidelne cvičiť, a vyhnúť sa sacharidy, škrob-naložené potraviny, a cukor. Ak si myslíte, že budete potrebovať k tréningu trochu viac (ako telesné typy a možnosti sa líšia od človeka k človeku), obráťte sa na svojho lekára alebo posilňovne trénera.

 • Je 17-dňová diéta vhodná pre diabetikov?

Táto diéta plán je ideálny pre tých, ktorí trpia diabetom 2. Typu. Avšak, ak ste trpia diabetom 1. Typu, je lepšie sa vyhnúť tomuto diétny plán. Poraďte sa s lekárom pred začatím túto diétu, aj keď trpia diabetom 2. Typu.

 • Ako veľkú váhu budem strácať, keď nasledovať 17-dňové diéty?

Vaše chudnutie bude závisieť od mnohých faktorov, ako či ste prísne dodržiavať diétny plán spolu s cvičením. Stratíte hmotnosť vody a spaľovať tuk, ak sa budete riadiť 17-dňový diétny plán. Môžete prísť o niečo od 20 libier na 50 libier. Tu je graf založený na osobu vážiaci 200 libier:

 • Fáza 1: 10 - 20 libier
 • Fáza 2: 5 - 10 libier
 • Fáza 3: 2.5- 5 libier
 • Prečo som priberanie na váhe na 17-dňové diéty?

Musíte byť priberať na váhe z nasledujúcich dôvodov:

 1. Nie ste dostatok pitnej vody alebo detox nápoja.
 2. Nie ste cvičiť, rovnako ako potreby.
 3. Nie ste ovládanie časť jedál.
 4. Jete sacharidy po 2 hod.

Späť na obsah

Ak sa chystáte vyskúšať 17-dňové stravu, dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach. Tiež, ak máte nejaké otázky či pripomienky, prosím zanechať komentár do nižšie uvedeného poľa.

Na zdravie dobré zdravie!

load...