Zdravie a wellness

16 úžasných prínosov zdravia Astragalus Root

16 úžasných prínosov zdravia Astragalus Root

Tradičná čínska medicína je zásobárňou nespočetných bylinky, väčšina z nich veľmi silný s skryté výhody. Astragalus je jedným z mnohých bylín používaných v čínskej medicíne.

Známy ako Astragalus membranaceus alias Astragalus Propinquus vedecky, korene tejto byliny je známe, že liečiť rôzne zdravotné podmienky. Vďaka svojim nekonečných liečivé vlastnosti, vrátane antivírusové, antibakteriálne, adaptogénne, anti-hydrotic, protizápalové, antioxidačné, proti vysokému krvnému tlaku a anti-rakovinové vlastnosti, rastlina je neoddeliteľnou súčasťou viacerých alternatívnych medicínskych odborov.

Zdravie Výhody Astragalus Root:

Zoznam výhod, ktoré tejto byliny je, nepochybne, vyčerpávajúce. Tu je bližší pohľad na rôzne zdravotné prínosy Astragalus koreňov.

load...

1. Ochranný štít pre váš mozog:

Mozgu kyslíkom zbavený vedie k cievnej mozgovej príhody - dôvod - nulový krvný obeh. Čínska štúdie uskutočňované na zvieratách naznačujú, že zápal spustil za takýchto okolností môže byť zmiernená s využitím koreňov tejto úžasnej byliny. Áno, astragalus je známe, že majú potenciál pre opätovné začatie prívodu krvi do mozgu. Toto, podľa poradia, zabezpečuje rýchlejšie zotavenie a tiež znižuje zdvih indukované riziko smrti. Štúdie tiež naznačujú, že ľudia používajú túto bylinu pravidelne užívať virtuálny štít okolo mozgu.

2. Zaisťuje rýchlejšie zotavenie zo srdcové zlyhanie:

Štúdie vykonané na asi 90 ľudí, ktorí trpia chronickým srdcovým zlyhaním naznačujú, že použitie astragalus po dobu 30 dní vykazujú viditeľné zlepšenie ich zdravotného stavu. Štúdia bola vykonaná do 3 dávok, z ktorých každá má skupinu 30. Šarže, ktorá bola podaná táto astralagus bylinu v miernych množstvách ukázalo významné zlepšenie v porovnaní s ľuďmi, ktorí dostali nízke dávky.

3. Admirable Anti-rakovinové vlastnosti:

Použitie týchto koreňových extraktov preukázali, že inhibujú rast a metastázovaniu rakovinových buniek v ľudskom tele. Korene práca na týchto infikovaných buniek a odpojiť prívod krvi, zaisťujúce smrť nádorových buniek, a to najmä v prípadoch karcinómu prsníka a karcinómu žalúdka. Astragalus obsahuje saponíny, ktoré vykazujú chemoterapeutickej vlastnosti. Tie sú jedným z najvyhľadávanejších alternatívne lieky na uvoľnenie pokročilé rovnako ako metastatické štádia rakoviny žalúdka - ako ju ukončil a zabránenie jeho opakovaniu. Ľudia, ktorí pijú odvar vyrobený z koreňov dvakrát denne je známe, že teraz lepšie anti-rakovinové výhody.

load...

4. Anti-alergický Agent:

To je možno jeden z najviac uznávaný použitia Astragalus koreňov. Tinktúry vyrobené zo sušených koreňov tejto rastliny, ak sú konzumované dvakrát denne, je známe, že poskytujú úľavu od alergickej nádchy aj astmy. Je tiež odporúča, prírodný prostriedok na liečbu sennej nádchy. Je tiež známe, že odvrátiť alergie indukované studený, vzhľadom k jeho antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti. Spotreba tejto byliny pre 6 a viac týždňov, je známe, že zmiernenie a prevenciu sezónnej alergie a ich pridružené príznaky.

5. Boje príznaky starnutia:

Ľudské telo obsahuje teloméry, degradácia, ktoré spúšťa starnutie. Štúdie naznačujú, že korene tento zázrak byliny môžu stimulovať syntézu telomerázy, enzým zodpovedný za výrobu telomér. Zahrnúť túto bylinu odvar, dvakrát denne, vo vašej strave a brániť svoj proces starnutia. Tieto korene majú tiež antioxidanty, prísady, ktoré vykazujú likvidujúce voľné radikály potenciál. Menšie voľné radikály v tele, tým pomalší proces starnutia bude.

6. Zaisťuje rýchlejšie zotavenie z rany:

Spolu s bohatou prítomnosťou antiseptických, antimikrobiálnych a antibakteriálnych vlastností, tieto bylinné korene sú potenciálnymi zdrojmi niektoré unikátne polysacharidov, vrátane calycosin, formononetinu, rovnako ako astragaloside IV. Tieto zložky bojové zápal znížením hladiny kyseliny dusičnej v tele. Navyše, títo brániť prietoku krvi do postihnutej oblasti tým, že bráni fungovaniu metabolických dráh a génov. Sú tiež vyvolať imunitný systém. Synergický efekt týchto akcií zaisťuje rýchlejšie hojenie rán bez zápalov a infekcií.

7. Užitočný pre diabetikov typu II:

Kým antioxidant prírode, spolu s vybranými polysacharidy v koreňoch tejto rastliny, chráni diabetikov z lapačov radikálov, ale tiež výrazne zlepšiť rýchlosť metabolizmu. Čím vyššia je rýchlosť metabolizmu je zabezpečené, že hladina glukózy v budú pod kontrolou. Pri použití starostlivo, môže diabetikov typu II, aby ich hladiny cukru v prijateľných medziach s pomocou koreňového Astragalus odvaru.

8. Peps up energetickej hladiny:

Byť adaptogén prírodou, táto bylina pôsobí ako stimulačný tonikum. Pomáha zmierniť únavu, stimulujú a zvyšujú hladiny výdrž, a bojovať chronický stres a úzkosť. To dáva vaše energetickej hladiny Boost a pomáha pri zmiernenie príznakov roztrúsenej chemické citlivosti.

9. Zemný Detoxikačný Vlastnosti:

Teraz môžete využiť pomôcť tejto byliny, aby odstránili všetky tie nechcené toxíny a chemikálie z tela. Diuretické prírode spolu s jeho antioxidačným potenciálom je zaistené, že zvyšky sú zastavené a toxíny sú odstránené z pečene, ako aj žalúdka.

10. Dobré pre váš tráviaci systém:

Táto bylina je známe, že znižujú hladinu kyseliny v žalúdku a udržiavať hladinu pH, tienenie telo od najrôznejších žalúdočných problémov. Tiež vám dáva tráviaci sila impulz. Detoxikačné vlastnosti tejto byliny zaistiť ľahšie a rýchlejšie odstraňovanie odpadov z tráviaceho systému, udržanie problémy zápcha na uzde.

11. Posilňuje pečeň a slezina:

Prírodné detoxikačným, táto bylina tiež má potenciál na zlepšenie prietoku krvi, čo eliminuje odpad z pečene a sleziny, posilňovaní a zabezpečovaní to z rôznych problémov pečene v procese. Rôzne štúdie však v rozpore, ukazujú, že intravenózne podanie Astragalus koreňov je známe, že prospech pacientov trpiacich chronickou hepatitídou.

12. Udržujte krvný tlak úroveň Pod kontrolou:

Bylina je vazodilátor, čo znamená, že má právomoc otvárať a rozširovať cievy, zlepšenie úrovne obehu. To pomáha k zníženiu krvného tlaku, a je prospešný pre ľudí, ktorí trpia vysokým krvným tlakom. Udržiavanie krvný tlak pod kontrolou tiež zaisťuje bezpečnosť z kardiovaskulárnych podmienok.

13. Pomáha udržiavať cholesterolu:

Pravidelný príjem Astragalus koreňov je známe, že zníženie zlého cholesterolu v krvi. Korene obmedziť absorpciu tuku z čriev, a tiež pôsobí ako prírodné detoxikačné činidlá. To chráni vaše arteriálnej steny z vkladov plakiet a štíty je z mnohých podmienok, vrátane aterosklerózy.

14. Posilňuje imunitný systém:

Jednou z hlavných výhod pre Astragalus koreňov je zlepšenie funkcie imunitného systému. Zlepšuje metabolizmus, ako aj dláždi cestu pre lepšiu cirkuláciu krvi. Antivírusové vlastnosti pracujú v spojení s týmito aspektmi tohto čínskej medicíny k posilneniu imunity a marí off rôzne zdravotné problémy, vrátane bežného prechladnutia. Potenciál imunita zvýšenie tejto byliny umožňuje, aby bola použitá ako alternatívnu liečbu HIV / AIDS.

15. Dobré pre Lung zdravie:

Stimuluje, posilňuje a tonizuje pľúca a ich funkcie. Antibakteriálne a protizápalové vlastnosti tohto bylinného práce zmierniť a predchádzať rôznym respiračných ochorení, ako je zápal priedušiek, zápal pľúc, rozdutie pľúc a astmu.

16. Prirodzene bohaté močopudné vlastnosti:

Prírodné diuretikum Potenciál tejto byliny pomáha pri odstraňovaní nadbytočnej tekutiny, ktorý sa zhromažďujú v močovom mechúre a ďalších vreciek tela. Pomáha zmierniť opuchy a infekcie postihujúce močový mechúr. Pravidelné užívanie tejto byliny je tiež známe, že znížiť riziko močového mechúra rozvoja infekcií.

Pozor:

Hoci astragalus je všeobecne považované za bezpečné, ale pri použití vo vyšších dávkach môže spôsobiť niektoré nežiaduce účinky, vrátane:

  • Hnačka
  • Nadúvanie
  • Dehydratácia
  • Potlačenie imunitný systém
  • Bráni pôsobenie rôznych liekov, vrátane liekov pre autoimunitných podmienok, ako je reumatoidná artritída
  • Znižuje krvný tlak
  • Ovplyvňuje hladinu cukru v krvi

Aj keď je k dispozícii na účinku tejto byliny na ženy počas tehotenstva a dojčenia žiadne dáta, sa odporúča, aby ženy v takýchto podmienkach by sa mal striktne držať ďalej od tejto byliny.

Aj napriek tomu, že dôkazy podporujúce zdravotné výhody astragalus korene sú značne obmedzené, štúdie naznačujú, že to je celkom silný, a to najmä pri použití s ​​určitým súborom ďalších bylín.

Už ste niekedy používa Astragalus korene? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v komentároch nižšie.

load...