Zdravie a wellness

16 najlepších spôsobov, ako stratiť brušný tuk bez akéhokoľvek cvičenia

16 najlepších spôsobov, ako stratiť brušný tuk bez akéhokoľvek cvičenia

No, väčšina pracujúcich žien, v domácnosti, matky a Nerdy dospievajúci majú jeden opakujúce sen - dostať perfektné krivky na správnom mieste a ploché brucho. Cvičenie sa zdá nemožné, vzhľadom k ich tesnej plány, takže je ľahké, aby sa vzdali všetky nádeje žiť ten sen. Niet pochýb o tom, že vyvážená strava a dobrý cvičením dostanete tie závistlivé ploché brucho, ale nebojte sa, ak výkon nie je vaša vec. Týchto 16 jednoduchých rád, dáme vám vedieť, ako znížiť bruško bez cvičenia. Pozri sa:

Ako stratiť brušný tuk bez cvičenia

Vzhľadom k tomu, tu sú bez námahy spôsobov, ako znížiť vaše bruško:

 1. Get Your Right Posture
 2. Hydratovať seba
 3. Očistiť svoj systém
 4. Jedzte Právo
 5. Naložiť na probiotiká
 6. Go On Long, Lazy Walks
 7. Vyhnúť sa žuvačkou
 8. Konzumovať Negatívne nízkokalorické potraviny
 9. Vystrihnúť Sugar
 10. Vyvážiť to s doplnkami
 11. Vyhnať stres a dobre spať
 12. Zvýšiť Vitamín C nasávaného
 13. Jesť zdravo Sacharidy
 14. Majú tri porcie mliečnych potravín každý deň
 15. Jesť viac bielkovín
 16. Vyhnúť škrobnatých potravín

1. Get Your Right Posture

Správne držanie tela, je prvým krokom k ploché brucho. Často, zosúvaniu a slouching zvýrazňujú váš žalúdok a v priebehu času, ako si sadnúť s hrbiť neustále, všimnete si trochu brucho. Stojí vzpriamene bude okamžite znížiť pár libier, takže tie abs vyzerať plochejšie takmer v jedinom okamihu.

load...

Postaviť rovno, predstaviť lano ťahanie hornú časť tela smerom k stropu, a vy už budete cítiť ramená stúpať. Zlepšiť svoje držanie tela pri sedení, uistite sa, že vaše nohy dotýkať podlahy po celú dobu. Dalo by sa tiež umiestniť vankúš malý na chrbte, aby sa ubezpečil ste vytiahol dopredu na stoličku.

Tu je animovaný sprievodca k tomu, že ste sedeli priamo.

Späť na obsah

2. Hydrát Yourself

Pitnej vody, najmenej osem veľkých pohárov denne, vám hydratuje nielen a odstráni tie nechcené toxíny, ale tiež vám pomôže vrhnúť libier, a to najmä v strednej časti tela. Pitie dobré množstvo tekutín tiež pomáha udržiavať predmenštruačný nadúvanie v šachu. Pred jedlom piť vodu. Nepite vodu právo po obede alebo večeri. Čakať na 10 - 15 minút a potom sa piť vodu.

load...

Je to dobrý nápad, aby sa zabránilo alkoholu aj v prípade, že usilovať o ploché bruško. Alkohol skazí svoj systém a spôsobuje nadúvanie. Tiež piť príliš veľa vody môže spôsobiť nadúvanie.

"Je to tak ťažké plánovať tréningy, tak sa snažím robiť činnosti so svojimi priateľmi. Namiesto aby šiel do kina v sobotu, pôjdeme zahrať Ultimate Frisbee alebo ísť pešiu turistiku so psami alebo ísť na bicykli na koni. Niečo, čo je sociálna, ale tiež vám tréning. "Kristen Bell

Späť na obsah

3. Očistiť svoj systém

To by mohlo byť vyložene trápne pre väčšinu žien, ale je potrebné hovoril o tom, kedy sa zaoberáme nadúvanie. Vaše telo potrebuje nasledovať rutinu do kúpeľne každý deň. Je veľmi ľahké dať do zhone a vyhýbať sa robiť veľkú prácu. Postupom času sa mozog začne ignorovať a vyhnúť sa signály tela. Postupom času sa začnete cítiť zápchu, a preto údiť.

Dalo by sa nastaviť ranné vstávanie tým, že pije veľký pohár teplej vody, akonáhle sa prebudiť každé ráno. Všimnete si, nahromadenie tlaku takmer okamžite.

Späť na obsah

4. Jedzte Right

Jesť právo zahŕňa veľa vecí. Prvé vecí, prvý, budete musieť úplne znížiť na spracované a instantných potravín. Konzervačné látky a vysoký obsah soli v nich vyvolať skôr okamžité nadúvanie.

Po druhé, je potrebné zahrnúť ovocia a zeleniny, ktoré sú bohaté na vlákninu a majú tiež vysoký obsah vody. Voda zníži nadúvanie, a vlákno bude indukovať správne trávenie, ktorá bude zase vrhnúť libier z tej brucho.

Po tretie, jesť malé a časté stravovanie. Používať menšie taniere alebo misky, aby sa malé porcie vyzerať veľký.

Po štvrté, žuvanie potravy je tiež veľmi dôležité, aby tento obrázok vpravo. Musíte žuť jedlo najmenej 10-krát, než ju prehltnúť. Ak nechcete žuť to dobre, telo potrebuje k práci navyše, aby rozobrať, že jedlo v žalúdku. To vedie k plynu, nadúvanie a zažívacie ťažkosti.

A napokon, ak budete jesť rýchlo, máte tendenciu prehĺtať vzduch, a to sa hromadí v bruchu, čo spôsobuje malý hrbolček.

"Ja len, že by ste mali jesť menej všetkého Trochu menej nechcem žiť život, kde nemôžete mať to, čo chcete,... To jednoducho robí to chcete viac" Drew Barrymore.

Späť na obsah

5. Load Up On The probiotiká

Probiotiká sú úžasné. Oni podporujú váš tráviaci systém a uistite sa, že jedlo je rozobraný dobre a gastrointestinálne problémy sú držané na uzde.

Najlepší spôsob, ako zahrnúť probiotiká alebo dobré baktérie vo vašej strave je konzumovať jogurt a cmar. Samozrejme, môžete dokonca vziať doplnky. Ale to je vždy dobré, aby zostali prirodzené.

Späť na obsah

6. Go On Long, Lazy Walks

Tu je najlepší spôsob, ako stratiť brušný tuk bez cvičenia. Príjemná 30 minút chôdze je to tiež dobrý nápad zvýšiť váš metabolizmus a spáliť tie extra palca z vášho pasu. Dalo by sa prejsť po ceste, alebo vziať svojho psa na prechádzku do parku. Príjemná prechádzka je rozhodne nepočítajú ako cvičenie.

"Páči sa mi bežať asi hodinu, a ja som veľký do pracovného von s kamarátkami Je nadobudnuté zručnosti, budú môcť diskutovať o váš milostný život, deti a priateľov -.! Všetko pri vediete Ale my sme zvládli za to. " Reese Witherspoon.

Späť na obsah

7. Vyhnite Žuvačky

Žuvačka spôsobuje požitie lístkového produkujúce vzduchu. To spôsobuje nadúvanie a robí to veľmi ťažké pre vás dať na tieto úzke džínsy. Aby bol váš dych svieži, radšej cmúľať mincovne skôr než žuvačky. Môžete určite zabrániť rastúce bruško, keď sa vyhnú žuvačiek.

Späť na obsah

8. Jedzte Negatívne nízkokalorické potraviny

Negatívne nízkokalorické potraviny sú ovocie a zelenina, ktoré vyžadujú viac energie, aby ich metabolizovať než kalórií, ktoré tieto potraviny obsahovať. Majú vysoký obsah vody, vitamíny, minerály a bielkoviny.

Negatívne nízkokalorické potraviny, ako je vodný melón, paradajky, hlávkový šalát, brokolica, kávy, zeler, grapefruitu, jogurt, ryby, kuracie, morčacie, chilli, kurací vývar, jablko, pomaranč, rukolou, uhorkou a špargľou sú nielen zdravé, ale aj chutné , Experiment robiť úžasné šaláty alebo variť skvelé jedlo s týmito potravinami, a uvidíte ten rozdiel.

Späť na obsah

9. Vystrihnúť cukor

Zakaždým, keď budete piť balenej ovocné šťavy, budete mať vo viac kalórií, než-li jesť len ovocie. Hoci balené šťavy sú vyhlasoval, že skutočných ovocných štiav, ktoré obsahujú vysoké množstvo cukru, chuť a farbu. Snažte sa im vyhnúť.

Takmer každý z nás majú chuť na sladké, a nemôžeme sa vzdať jesť koláče a pečivo buď! Môžete jesť koláče, ktoré obsahujú menej cukru alebo umelé cukor, horká čokoláda a menej sladené sladkosti.

Späť na obsah

10. Balance It Out s doplnkami

B-komplex a vápnik sú životne dôležité pre vašu pohodu. Zatiaľ čo väčšina žien si nie sú vedomí tejto skutočnosti, niektorí si vziať tieto doplnky. Tam je zvýšenie hladiny estrogénu po puberte. To pomáha v puzdre dobrej tuku, alebo ochranného tuku, v bedrách a brucho, zatiaľ čo pripravuje vaše telo na tehotenstvo. Keď sa dostanete menopauze, hladiny estrogénov klesať, a ochranný tuk usadzuje okolo brušnej oblasti. Preto, B-komplex vitamínov a vápnik sú životne dôležité nielen pre vaše blaho, ale tiež pomôcť pri regulácii hladiny estrogénu v tele. Tieto doplnky vypláchnuť prebytočné estrogén, uistite sa, že máte štíhlejší stred.

Späť na obsah

11. Vyhnať stres

Strach o tom, ako znížiť brušný tuk bez cvičenia? Worry nie! Keď ste strach a spracuje, vaše telo produkuje stresové hormóny a steroidy. Tie majú priamy vplyv váš tráviaci systém a na oplátku vedie k nadúvaniu a zápche. A to nie je všetko. Stresovaní, telo a myseľ tiež indukujú produkciu kortizolu, ktorý pridáva mastnú vrstvu iba na pasu, pretože sa pokúša chrániť životne dôležité orgány. Dajte si čas. Uistite sa, odpočinúť si každý deň. Spať aspoň pre každý deň sedem hodín. Počúvať hudbu a robiť veci, ktoré vás uvoľní. A nie, nie dopriať v fajčenia. Mohlo by vás relaxovať, ale má svoje spôsoby, ako pridať libier do svojho stredu.

Dbajte na to, aby zaspať ako zaspanie alebo žiadnu aktivitu po dlhú dobu môže tiež viesť k svojmu brucho vydutie.

"Prestala som jesť všetko, čo sa mi páči. Moja predstava dokonalej jedlo je cestoviny s pečeným zemiakom a nejaký chleba. Ale namiesto toho som jedol veľa rýb a zeleniny a stratil 35 libier." Cynthia McFadden.

Späť na obsah

12. Zvýšenie Vitamín C Sacie

Vitamín C pomáha udržiavať stres a mnoho zdravotných problémov v šachu. Ovocie, ako sú pomaranče, citrón, limetka, paprikou, brokolica, kel, grapefruit a kivi sú dobrým zdrojom vitamínu C a minerálne látky, ako je vápnik, draslík, horčík a zinok. Vitamín C pomáha pri trávení a udržuje krvný tlak. Bolo by dobré jesť aspoň jedno ovocie, ktoré má veľa vitamínu C každý deň.

Späť na obsah

13. Jesť zdravo Sacharidy

Nemusíte sa úplne vyhnúť jesť sacharidy. Sacharidy majú tiež veľa vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú dobré pre naše telo. To znamená, že si vybrať zdroj sacharidov inteligentne. Hnedá ryža, kuskus, obilná vláknina, bulgur pšenica, a tmavý chlieb môžu pomôcť pri strate brušný tuk. Tieto celé zrná sú plné vlákniny, ktorá vám dáva pocit sýtosti, a ako výsledok, máte tendenciu jesť menej.

Späť na obsah

14. Mal tri porcie mliečnych potravín každý deň

Tri porcie mliečnych výrobkov, ako sú mlieko, jogurt, cmar a syrom posilní vašu imunitu, zlepšiť trávenie, aby vaše kosti silnejšie a tiež pomôže vrhnúť, že extra tuku. Tieto potraviny sa tiež budete cítiť plná, čo signalizuje mozgu, že nemusíte už jesť.

Späť na obsah

15. Jedzte viac bielkovín

Konzumácia vysoko kvalitné bielkoviny prispieva k zníženiu brušný tuk, ako metabolizmus proteínov pomôcť a znížiť chute alebo bodavá bolesť z hladu. Patrí pečené ryby, kuracie guláš, sójové kúsky, šošovica, výhonky a huby vo vašej strave.

Je vhodné zaradiť zeleninu príliš veľa príjem bielkovín môže viesť ku dnu.

Späť na obsah

16. Vyhnite sa škrobnatých potravín

Biely chlieb, leštené ryža, cestoviny, rezance, kukurica, kukuričná múka, zemiaky, atď. Sú s vysokým obsahom škrobu. Škrob sa členia na cukor v našom tele, a keď tam je hromadenie nadmerné cukru, dostane uložené v tele ako tuk. Ak chcete získať ploché bruško, vyhnúť škrobnatých potravín. Prepnúť na zdravšie alternatívy, ako tmavého chleba a hnedá ryža.

Späť na obsah

Teraz, keď viete, ako stratiť brušný tuk bez cvičenia, čo ešte čakáte? Je potrebné vziať do úvahy cvičenia a zdravé stravovanie na dosiahnutie tohto dokonalú postavu, a, samozrejme, zdravý život. Ale v súčasnej dobe, ak sa nemôžete zobrať vôľu k tomu, tieto metódy by mali fungovať.

Na zdravie dobré zdravie!

(S ďalšími vstupmi, Charushila Biswas)

load...