Zdravie a wellness

16 jednoduchých spôsobov, ako schudnúť bez diéty

16 jednoduchých spôsobov, ako schudnúť bez diéty

"Zelenina je potrebné na diétu. Navrhujem, mrkvový koláč, cuketa chleba a tekvicový koláč "- Jim Davis. No, to rozhodne nie je spôsob, ako schudnúť! Sme boli všetci nosiť niektorých ďalších 5 - 10 libier, ktoré sme v priebehu prázdnin a stranami zobral. Tieto dodatočné hromady libier boli nás doháňa k šialenstvu. Najlepší spôsob, ako tón hore a spevniť, je dodržiavať niekoľko jednoduchých krokov, ktoré nezahŕňajú diéty a samostatné deprivácia. Chystáte sa na diétu a biť do posilňovne sú často považované za efektívne možností, ako schudnúť. Našťastie priniesť výsledky. Bohužiaľ, vzhľadom na náš každodenný hektické plány, diéty a cvičenia nie je každého človeka šálka čaju. Často sme vľavo s veľmi málo času venovať pozornosť diétu alebo cvičiť celé hodiny v telocvični. Okrem toho môžu diéty a cvičenia programy pomáhajú pri strate pár kíl v krátkej dobe, ale táto strata hmotnosti je iba dočasný. Diéta je pravdepodobné, že sa dostať späť všetky svoje stratené váhu a snáď aj nejaké extra váhu aj po návrat do normálneho rozvrhu.

Ako schudnúť bez Diéta?

Vráťme myšlienku na jeho hlavu a pozrieť sa na chudnutie bez diétny plán. V nadväznosti na zdravý životný štýl je rovnako dôležitá pre udržanie ideálnej telesnej hmotnosti. Ako hovorí Jackie Gleason povedané, "Druhý deň diéty je vždy jednoduchšie, než ten prvý. Druhý deň ste mimo neho. "Premýšľate o tom, ako znížiť váhu bez diéty? Že sa snaží tieto stratégie, môžu schudnúť v zdravom a bezbolestným spôsobom, bez trpí hladom alebo z jednotvárnosti po diétu vás.

1. Kúpte si 40 Winks:

 • Spánok je považovaný za konzervačné povahe, že vyživuje myseľ na konci celodennú tvrdej práci a únavy. Dôležitosť spánku nemôže byť ignorovaná, pokiaľ ide o vyvolanie chudnutí.
 • Kým spíte, vaše telo sa snaží regulovať svoje systémy a liečiť akékoľvek škody z akéhokoľvek opotrebovania. Dokonca aj tráviaci systém čerpanie ťažké spracovať potravu, metabolizovať sacharidy a rozkladajú tuky.
 • Výsledky nedostatok spánku v zmien hladiny hormónov, najmä kortizolu a inzulínu. Kortizol reguluje cukor, tuk, bielkoviny, minerálne a vodné metabolizmus a inzulín je zodpovedný za krvného cukru a ukladanie tukov. Spánku spúšťa výrobu a vedie kortizolu k zvýšeniu hladiny inzulínu, ktorý robí chudnutie ešte náročnejšie. Tak si doprajte dobrú noc spánku môže veľmi pomôcť pri znižovaní hmotnosti.

2. Chew na to:

 • Štúdie preukázali, že ak budete tráviť dlhší čas v žuvanie potravy, je pravdepodobné, že konzumujú menšie kalórií.
 • Žuvanie na dlhšiu dobu zabraňuje nadmernému príjmu potravy, pretože to dáva mozgu viac času na príjem signálov od žalúdka, že je plná. To tiež uľahčuje správne trávenie a obmedzuje svoju veľkosť porcie. Z tohto dôvodu sa odporúča, že potraviny by mali byť žuť asi 35 až 50 krát za sústo.

3. Dávajte pozor, aby vaše jedlo:

Často sme počuli (a dokonca ignoroval) naše staršie nám radí nie hovoriť, čítať alebo sledovať televíziu, zatiaľ čo jesť potraviny. Keď ste počas vášho jedla multitasking, je pravdepodobné, že konzumujú viac množstvo potravín a dať na kíl. Z tohto dôvodu, dávať pozor na to, čo jete, je veľmi dôležité.

load...

4. Vyhnite sa pripaľovaniu:

 • Prevarení výsledky potravín k výraznému zníženiu živín. Ak ste zbavený živín, sa necítite spokojní a môžu dožadovať nezdravé jedlo.
 • V Aby sa tomu zabránilo, môžete zvýšiť spotrebu surových potravín, ako sú šaláty a sushi. Odporúča sa jesť dusené, pečené, zbledol alebo grilovanej zeleniny a grilované alebo pečené mäso a ryby.

5. Jedzte viac Produce a celozrnných výrobkov:

 • Nízkokalorické ovocie a zelenina by mali byť konzumované viac než iné potraviny, ktoré majú vysoký obsah tuku a kalórií. Zelenina by mali byť konzumované častejšie ako mäso, pretože sú bohaté na vitamíny, minerály, phytonutrients a vlákniny.
 • Celé zrná, ako je celozrnný chlieb a cestoviny, hnedá ryža, otruby vločiek, popcorn je potrebné nahradiť rafinovaných obilnín, ako je biely chlieb, koláče, sušienky a praclíky, pretože poskytujú toľko potrebnú vlákninu, teda udržať si plnú dlhšiu dobu.

6. Raňajkovať Everyday:

 • Je mylná predstava, že vynechávanie raňajok je spôsob, ako znížiť kalórie a chudnúť. Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa, a nemala by byť ignorované za každú cenu.
 • Tankovanie vaše telo niekoľkokrát denne, je veľmi dôležité. Ak preskočíte raňajkách, začnete cítiť obrovský hlad v čase obeda a nakoniec prejedanie a výberom položky nezdravé potraviny.
 • Chýbajúce raňajky tiež spomaľuje metabolizmus. Preto vždy jesť raňajkách do hodiny od prebudenia. Misa celé obilné zrno a nízkej mliečneho tuku môže dať výživné štart do nového dňa.

7. Majú časté, menšie jedlá:

 • Jesť častejšie jedla zrýchli váš metabolizmus a udržuje ju pracuje na zvýšenej úrovni nepretržite po celý deň.
 • Preto je ideálne jesť päť až šesť krát denne s dvoch až troch hodinová prestávka medzi každým jedlom a občerstvenie. Riadiace časť je dôležité, aby sa zabránilo prejedaniu.
 • To môže byť dosiahnuté použitím malej misky, taniere a poháre. Znížením svoje porcie o 10% až 20% môže byť prispieva k chudnutiu.

8. Jedzte ovocie pred jedlom:

Nech je to zvyk jesť ovocie najmenej 30 minút pred akýmkoľvek ťažkého jedlá ako ovocie môže byť strávená rýchlo. Jesť ovocie na lačný žalúdok detoxikuje váš systém a robí vám jesť menej.

9. Dokončite večera o 8 hodín:

 • Neskoro v noci jesť je potrebné sa vyhnúť, aby, ako ste pravdepodobne hromadiť na kíl. V skutočnosti by ste mali jesť posledné jedlo pred ôsmou večer, aby sa zabránilo tmely na desiatu pred večeru.
 • Bylinné čaje je dobrá voľba pre uspokojenie svoj hlad po večeri a potom čistiť zuby vypnúť svoju myseľ od myšlienky stravovania.

10. Buďte opatrní pri výbere Tekuté kalórií:

Sladené nápoje je potrebné sa vyhnúť, pretože majú vysoký obsah kalórií. Uspokojiť vašu smäd vodou, jednosmerného alebo nízkotučného mlieka alebo malými dávkami 100% ovocnej šťavy alebo nízkokalorické zeleninové šťavy. Obmedzujúce alkohol môže ušetriť značné množstvo kalórií ako alkohol kalórií sčítať rýchlo.

11. Piť dostatočné množstvo vody:

Dostatok pitnej vody je kľúčom k zdravému životnému štýlu. Pitnej studenej vody zvyšuje váš metabolizmus, ako vaše telo sa bude snažiť, aby sa zahrial kvapaliny za následok viac kalórií spaľuje. Udržuje si pocit plný, takže nemajú desiatu. Udržuje váš systém hydratuje a pomáha uvoľneniu svalov budovanie hormónov v tele.

load...

12. Have Protein pri každom jedle a občerstvenie Prestávka:

Potraviny obsahujúce chudé alebo nízkotučné bielkoviny by mali byť súčasťou každého jedla alebo občerstvenia, pretože poskytujú pocit plnosti po dlhšiu dobu, čím znemožňujú prejedanie. Low-jogurt, malá časť orechov, arašidové maslo, vajcia, fazuľa a chudé mäso sa odporúča.

13. Piť zelený čaj:

Okrem vody, zelený čaj je tiež skvelý metabolizmus booster. Štúdie preukázali, že pitie zeleného čaju môže mať za následok 400 kalórií spálených počas týždňa. Má tiež antioxidačné silu.

 [Čítajte: čierna káva Výhody pre chudnutie]

14. Snažte sa zvýšiť svoje kroky:

Chôdza je považovaný za skvelý výkon, pokiaľ ide o chudnutí. 10000 krokov sa odporúča v deň pre priaznivými výsledkami. Krokomer môže byť použitý pre výpočet a pridať ďalšie kroky.

15. Smiech a chudnutie:

 • Smiech je považovaná za najlepší spôsob, ako schudnúť bez diéty. Smiech zvyšuje tepovú frekvenciu, krvný obeh a tóny vaše brušné svaly, a preto poskytuje prirodzenú kardio cvičenia.
 • Smeje sa srdečne päťkrát denne má rovnaké výhody ako 10 minút na veslovanie stroj. Desať až pätnásť minút pevného smiechu môže spáliť 50 kalórií, ktoré možno pridať až pálenie 4,4 libier za rok.

16. Dýchacie:

 • Dýchanie v riadnym spôsobom nám môže pomôcť spáliť viac kalórií. Bráničné dýchanie je správny spôsob dýchania - nosom a von ústami.
 • Full bráničné dýchanie spáli viac kalórií a tóny brušné svaly tým, že aktívne používať svaly a prináša viac kyslíka do krvi a svalov, čo nám umožní pracovať tvrdšie a dlhšie. Jednalo sa o jednoduchý spôsob, ako schudnúť bez diéty.

Tu sme videli, že diéta nie je jedinou možnosťou, ako schudnúť. Nejde o to, čo jete, ale o tom, ako jete. Namiesto toho, aby zbavenie sa potravín, ktorú milujete a hladom, ako schudnúť, môžete jesť všetko s mierou a udržiavať ideálnu váhu. Nasledujúce zdravého životného štýlu a sú citovo pripravení začleniť tieto zmeny je kľúčom k úspechu.

Dúfať, že teraz máte predstavu o tom, ako schudnúť bez diéty. Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v poznámkach sekcii uvedenej nižšie:

load...