Zdravie a wellness

15 úžasných výhod harmančekového oleja na pokožku, zdravie a vlasy

15 úžasných výhod harmančekového oleja na pokožku, zdravie a vlasy

Ak sa cítite príliš leniví na to, aby jeden šálka harmančekový čaj a napila k odpočinku sami, len chytiť harmančekový olej, pridajte 2 až 3 kvapky do čistej kusom látky a závan-nájdete stres miznúce v žiadnom momente. Rovnako ako čaj pripravený z harmančeka, tam sú tony výhody harmančeka oleja. Niet divu, že je nutnosťou zahrnúť zázrak zložky vo vašej kuchyni police!

Môžete si vybrať z dvoch variantov tohto oleja, napríklad Roman a nemeckého jazyka. Kým prvý je populárny pre jeho upokojujúci účinok s emmenagogue vlastnosťami, druhý slúži ako účinný prírodný protizápalové činidlo. Navyše obe varianty sú bohaté na antiseptické, nadúvanie, analgetické, protihorúčkový prostriedok, zažívacích, potné a vermifuge vlastnosťami.

Prečítajte si o to dozvedieť sa o výhodách harmančekového esenciálneho oleja pre vašu pleť, zdravie a vlasy:

Výhody harmančekového oleja pre pleť:

Pozrite sa tu jedny z najlepších harmančeka prínosom pre zdravie pokožky.

1. Dobré pre akné a ekzém:

Skoncovať s bolestivých stavov akné s trochou tohto oleja. Váš zápal a začervenanie mizne, a navyše budete môcť vychutnať jazvy bez kože. Premiešame s pupalkový olej pre manipuláciu s zápalom. To je tiež vyhľadávaným prírodným protijed na ekzémy, ako je kožné ochorenie.

load...

2. Zmierňuje kožnou vyrážkou a zjazvenie:

Zmiešajte 3 až 4 kvapky rímskeho harmančeka olej s kokosovým olejom a škvrnu ju na kožu. To upokojuje akýkoľvek druh podráždenia vaša pokožka by mohli byť zažíva. Spolu s hydratačné a zvlhčujúce kožu, ale tiež dodáva lesk. Je tiež známe, že sú účinné pri liečení slnečnej popáleniny. Pridá sa niekoľko kvapiek na vás kúpele, alebo si studený obklad s týmto olejom naplnená vodou pre rýchlejšie hojenie.

3. Robí Skin Young, hydratovaná A Blemish-Free:

Zbavte sa nôh tých, vrana a tmavé kruhy pod očami, ktoré bránia krásu vašich očí s pravidelným používaní tohto esenciálneho oleja. To uľahčuje škvrny a zjednocuje tón pleti. Má koža opravy, regeneračné a posilňujúce vlastnosti, čo udržuje vaša pleť mladá a svieža.

Výhody harmančekového oleja na vlasy:

Tu sa dozviete, aké sú výhody harmančeka nevyhnutný pre zdravé vlasy.

4. Obohacuje farbu vlasov a žiarivosť:

Opláchnite vlasy s jemnou trochou harmančekového oleja oživiť blond vlasy okamžite. Pridá sa niekoľko kvapiek do svojho henna zmesi a platí to pre zdôraznenie týchto prírodných svetiel. Pár kvapiek je možné aplikovať na uterákom vysušených vlasov dať vaše vlasy krásny lesk.

load...

5. Natural proti lupinám Agent:

Harmanček je účinný prírodné riešenie pre vlasy vši a lupín. Okrem toho sa tiež upokojuje podráždenú pokožku hlavy. To hydratuje pokožku hlavy, čím sa uľahčuje spojené dráždenie a svrbenie.

6. Hydratuje a zvláčňuje vlasov:

Známy pre svoje nervových upokojujúcimi účinkami, harmančekový olej ľahko kvalifikuje ako nádherné olej vyživujú vlasy a vlasovú pokožku. Je účinný na suché a lámavé vlasy. To udrží hladinu vlhkosti a posilňuje vlasy zvnútra a zanechá mäkké a silné kadere.

Harmanček Oil Výhody pre zdravie:

Tu sú top zdravotné výhody harmančeka oleja v mnohých ohľadoch.

7. Natural Antidepresívny:

Zlostný sladká vôňa tohto oleja vás upokojí a pomôže vám relaxovať. To zdvihne náladu a necháva vás omladená. Známy pre svoje upokojujúce a sedatívne vlastnosti, rímska varianta bola použitá v priebehu prenatálnej masáže pomôcť očakával matka oddýchnuť. Pri použití s ​​citrónovou trávou olej, nervové upokojujúce vlastnosti pomáhajú pri upokojenie hyperaktívnych detí.

8. Analgetikum:

Uchádzali Adieu k svojmu životu bráni bolesti artritídy s týmto olejom. DAB trochu teplý olej na postihnuté oblasti a dať jemnú masáž na zlepšenie krvného obehu, a na zmiernenie zápalu a bolesti spojené s artritídou. Tí, ktorí trpia bolesťami hlavy v dôsledku prechladnutia, zápal prínosových dutín, a migréna môžu tiež spoľahnúť na tomto oleji pre rýchlejšie úľavu. Parná inhalácia s týmto olejom možno odľahčiť hrudník a prečistenie upchatý nos. Pôsobí tiež ako protihorúčkový prostriedok a napomáha k rýchlejšiemu zotaveniu z horúčky.

9. Antidotum pre žalúdočné ťažkosti:

Tento olej je známe, že majú pozitívny vplyv na najrôznejšie ochorenia žalúdka, vrátane gastrointestinálne problémy, hnačka, zápcha, a dokonca aj žlčové kamene. To zlepšuje zažívacie sily a uvoľňuje plyn nahromadený v oblasti brucha. Je to dobrý liek na nadúvanie. Jeho antiseptické vlastnosti, aby sa olej brzdí rast škodlivých mikroorganizmov v črevách, udržať si v bezpečí pred rôznymi gastrointestinálnymi poruchami.

10. Dobré pre nervový systém:

Klimatizácia centrálny nervový systém, udržuje zdravie CNS. Pomáha CNS pracovať efektívne a zabrániť nepozvaných hygienické podmienky.

11. Užitočné pre ischias a bolestivé podmienky:

Je vaša bolesť chrbta vás trápi? Len ohriať trochu nemeckého harmančeka oleja a aplikovať ich na postihnutú oblasť. Pokiaľ sa jedná o bolesť ischias indukované, potom Roman varianta by bola správna voľba. Masáž s olejom upokojuje sedacieho nervu. Uistite sa, použite olej v dolnej časti chrbta, boky, rovnako ako nohy.

12. Pomáha Babies na spanie:

Deti, najmä kojenci vám ťažké časy, keď príde na spanie čas. Masáž s týmto olejom je známe, že vyvoláva spánok u dojčiat. Môžete pridať 3 až 4 kvapky tohto oleja na detský olej a masírujte maličká s týmto olejom a potom kúpele s teplou vodou. To upokojuje zmysly a upokojí, takže vyvolávajú spánkom hormóny.

13. Prospešné pre ženy:

Roman harmanček olej je účinný emmenagogue. Ženy zažívajú pre-menštruačné a klimakterické ťažkosti môžu vziať za pomoci tohto oleja. To uľahčuje pŕs. Jeho anti-depresívne príroda pomáha bojovej nálady v lepším spôsobom. Teplý kúpeľ s niekoľkými kvapkami tohto oleja je známe, zmierniť menštruačné bolesti.

14. Udržuje obličiek a močových TractClean:

Bohatá diuretikum, čistí močový trakt, obličky, krv a toku vyššou prietok krvi a močenie. Obličky a krv, keď detoxikovať, pracuje v lepším spôsobom, zamedzenie nežiaduce zdravotný stav.

15. Záruky na kardiovaskulárne podmienky:

Nemecký harmanček olej je obdivuhodný vazokonstriktor. Tak, to pomáha pri znižovaní a udržiavaní hladiny krvný tlak. To zase bráni zúženie krvných ciev, znižuje riziko kardiovaskulárnych rozmanitých podmienok, vrátane infarktu myokardu, ateroskleróza, a mŕtvica.

Úžasné, nie je to? Aké jednoduché prírodná látka môže mať taký hlboký vplyv na náš celkový zdravotný stav? Začnite používať harmančeka oleja a viesť šťastný, zdravý a krásny život!

Sme vynechali nejaké výhody harmančekového oleja pre pleť, vlasy a zdravie? Dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...