Zdravie a wellness

15 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Acerola

15 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Acerola

Acerola, vedecky známy ako Malpighia hladkoplodé / Emarginata, je jasne červená šťavnaté bobule s veľkým množstvom semien, dobrého vkusu a početné zdravotné, ako aj liečivé účinky. Používa sa po celom svete ako účinný liek na prechladnutie, senná nádcha, depresie, guma infekcie, zubný kaz, a niekoľko ďalších zdravotných problémov. Ale dôkladné výskumy ukázali, že to môže byť konzumované, ako sa zbaviť radu chronických a smrteľných chorôb taky.

Top 15 Zdravie Výhody Acerola:

Acerola je zabalené s živín, ktorý pomáha udržiavať v kondícii tela a bez príznakov ochorenia. Tu sú top 15 Acerola zdravotných výhod:

1. Vitamín C Dodatok:

Acerola je široko známy pre svoju vysokou úrovňou obsahu vitamínu C. Obsahuje druhé najvyššie množstvo vitamínu C hneď po neuro ochrannej bobule, Camu Camu '. Spotreba len pár týchto plodov môže spĺňať odporúčaný denný príjem vitamínu C. Navyše, asi 180 ml šťavy obsahuje aceroly, rovnako ako vitamín C prítomné v 14 litroch pomarančového džúsu.

load...

2. Zabraňuje skorbut:

Byť bohatým zdrojom vitamínu C, Acerola môžu zastaviť skorbut, ktorá je spôsobená v dôsledku nedostatku tohto vitamínu.

3. Vitamín A:

Obsah vitamínu A malé aceroly Berry je rovnaká ako u plnej veľkosti mrkvu! Môžeme ľahko naplniť naše dennej potreby tohto vitamínu tým, že jej 1 alebo 2 Acerola denne. Takže to môže byť použitý ako prírodné Vitamín A taky.

4. Posilňuje Visionary Zdravie:

Vzhľadom k svojej vysokej úrovni Obsah vitamínu A, pretože pomáha pri vytváraní našej vízie lepšie. To tiež pomáha zabrániť retinálne krvácanie (krvácanie do očí), rovnako ako tvorbu katarakty.

load...

5. Obsahuje základné živiny:

Na rozdiel od vitamínov C a A, Acerola je tiež naloží s niekoľkými ďalších živín, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie normálnej funkcie nášho systému. Tie zahŕňajú vitamíny skupiny B (B1 alebo tiamín, riboflavín B2 alebo B3 alebo niacín, B5 kyseliny pantoténovej, B9 alebo kyseliny listovej, atď.), Minerálne látky a elektrolytov (železo, horčík, draslík, vápnik, zinok, meď, fosfor, atď.), kyselina jablčná, cukry (sacharóza, fruktóza, dextróza, atď.), diétne vlákniny, bielkovín, tuky, mastné kyseliny, a tak ďalej.

6. Bohatá na antioxidanty:

Acerola je nabitý polyfenolového anthokyanov zlúčeninami, ako je kyselina ferulová, quercetin, taníny, kyselina chlorogenová, cyanidin - 3-glykozidu, a mnoho ďalších, ktoré ponúkajú vynikajúce antioxidačné vlastnosti. Okrem toho, vitamíny A a C v aceroly ovocných štiav práce ako prírodných antioxidantov. Všetky tieto pomáhajú pri prevencii infekcií a starnutie buniek tým, že krv bez škodlivých voľných radikálov.

7. Posilňuje imunitu:

Antioxidanty, najmä fyto-chemické zlúčeniny, rovnako ako vitamín C, prítomné v bobule hrajú kľúčovú úlohu pri vytváraní náš imunitný systém silnejší. To nakoniec nám pomáha držať ďalej od zápalu, degeneratívne ochorenia, rakoviny, atď.

8. Zvýšenie Kolagén Produkcia:

Štúdie preukázali, že obsah vitamínu C Acerola môžu produkovať dostatočné množstvo kolagénu v našom tele, ktoré je nevyhnutné na boj proti starnutiu a zlepšenie výkony športovcov.

9. Zlepšuje metabolizmus:

Ako už bolo povedané, aceroly obsahuje dobré množstvo B-komplex vitamínov, ktoré pomôžu náš metabolizmus a robí trávenie sacharidov, bielkovín a tukov oveľa jednoduchšie.

10. Menej gastrointestinálne problémy:

Vysoký obsah vlákniny v bobule môže držať celý náš tráviaci systém zdravý tým, že uľahčuje vyprázdňovanie a čistenie čriev. Preto sa lieči tráviace problémy, ako je zápcha, hnačka, úplavica, atď

11. Ponúka lepšiu Srdcové zdravie:

Acerola je schopný udržať náš kardiovaskulárny systém silná tým, že reguluje hladinu krvného tlaku a normalizáciu srdcový rytmus. Extrakt z bobúľ je tiež známe, že odkladať ochorenie koronárnych tepien, ateroskleróza, trombóza, atď

12. Znižuje hladinu krvného cukru:

Je už bolo povedané, že Acerola bobule obsahujú veľké množstvo antioxidantov vrátane kyseliny chlorogenové. Keď sa používa vo forme acerola šťavy dávok v regulácii hladiny glukózy v našej krvi, čím sa znižuje riziko hyperglykémia, diabetes mellitus a typ - diabetes 2. Typu.

13. Bojuje proti oxidačného stresu:

Acerola Extrakt je veľmi užitočné v boji proti, oxidačného stresu ', ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu. To je výhodné pre udržanie počtu smrteľných chorôb na uzde.

14. Zabraňuje rakovine pľúc:

Aceroly ovocie ukázala svoju účinnosť v liečbe rakoviny pľúc o spomaľovaní a zastavenie abnormálny rast nádorových buniek v orgáne.

15. Podporuje chudnutie:

Je extrémne nízky obsah tuku a kalórií, aceroly pomáha stratiť nadmernej telesnej hmotnosti. Okrem toho, že zvyšuje metabolizmus a poskytuje potrebné živiny pre naše bunky, ktoré sú potrebné pre riadenie obezity a dosiahnuť optimálneho zdravia. Takže, patrí Acerola vo vašej pravidelnej strave dnes a dať si významné zdravotné podporu!

Bol tento článok nápomocný? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...