Zdravie a wellness

15 úžasné zdravotné prínosy púpava čaju

15 úžasné zdravotné prínosy púpava čaju

My Indiáni sa nezaobíde bez našej každodennej šálku čaju! Čaj je neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného potravín a stravy. Dokonca aj naše biblia hovorí o čaji a jeho výhody! Ale zatiaľ čo čaj alebo kofeín zostáva súčasťou nášho každodenného jedla a príjem tekutín, zelený čaj je dnes preberá zo zdravotných dôvodov. Mnoho nových nutričné ​​bylinky, korenie, korenie a dokonca aj diétne potraviny sú teraz pridané do čaju na ich zdravotné výhody. Jeden z najnovší prírastok do tejto rodiny zeleného čaju je púpava.

Čo je Dandelion?

Mnohí z nás dnes ignorujú malé a malé požehnanie prírody. Púpava je jedným z takýchto ignorované a málo vidieť kvety. Väčšinou považovaná za burinu, je to malý žltý kvet, ktorý rastie v našich záhradách. Avšak, bolo teraz zistené, že je veľkým zdrojom beta karotén, vitamín C, draslíka, železa, vápnika, zinku, horčíka a fosforu. Takže, je to dobrá prísada a zdravý prírastok do svojho denného zeleného čaju.

Top 15 Zdravie Výhody púpava čaj:

Vzhľadom k tomu, tu je 15 dôvodov, prečo by ste mali zahrnúť púpava zelený čaj do každodennej rutiny:

1. Skin Problem:

Púpava je bohatým zdrojom vitamínu C, čo znamená, že je to dobré pre vaše ďasná a tiež pomáha bojovať proti mnohých chorôb, ktoré sú spôsobené v dôsledku nedostatku vitamínu C. To je dobré pre liečbu skorbutu, anémie, depresie a tiež na rozsah pomáha liečiť niektoré kožné problémy a poruchy krvi.

load...

2. Pomáha zlepšujú trávenie:

Žltý kvet málo je dobré preháňadlo a pomáha tráveniu, zlepšuje a stimuluje chuť do jedla a zároveň udržuje rovnováhu užitočných baktérií v črevách.

3. Aids Pečeň:

Pravidelná konzumácia púpavy čaj prospieva pečeň zachovaním zdravé a pomoc pri zabezpečení rovnováhy elektrolytov v tele. To odstraňuje toxíny efektívne a udržiavať zdravú hladinu hydratácie.

4. Čerpadlá Up obličiek:

Nabitý užitočné vlastnosti, púpava inhibíciu rastu škodlivých baktérií, v obličke a močového systému. Je tiež dobré diuretikum, ktoré pomáha jasný odpad v obličkách a odstraňuje prebytočné soli z tela.

load...

Rakovina 5. Súboje:

Púpava je známe, že spomaliť šírenie rakovinových buniek. To tiež znižuje jej rast v ľudskom tele. Púpava listy sú obzvlášť účinné proti rakovine, pretože sú bohaté na phytonutrients a antioxidanty, ktoré sú vysoko efektívne v boji proti a bojovať proti rakovine.

6. Obnovuje rovnováhu cukru:

Púpava je známa pre svoju schopnosť udržiavať zdravú hladinu cukru a inzulínu v tele.

7. Naložené antioxidanty:

Púpava je tiež dobrým zdrojom antioxidantov, čo znamená, že znižuje poškodenie spôsobené voľnými radikálmi v ľudskom tele. To pomáha telu a kožu zostať mladší na dlhšie časové obdobie.

8. Zníženie cholesterolu:

Púpava čaj tiež pracuje udržať hladinu cholesterolu v krvi pod kontrolou.

9. Zdravšie žlčníka:

Púpava čaj je tiež dobrý spôsob, ako zabezpečiť, aby vaše žlčníka zostane zdravý, pretože pomáha znížiť zápal a zároveň zlepšiť produkciu žlče. Pomáha tiež jasné upchatiu žlčníka.

10. Zvyšuje odolnosť výkon:

Púpava čaj účinne posilňuje imunitný silu a odraziť mikróbov a plesní, ktoré môžu spôsobiť infekciu. To robí telo zdravšie a silnejšie zvnútra.

11. Zápal:

Púpava čaj je dobrý spôsob, ako znížiť zápal kdekoľvek v tele. Púpava je bohatá na fytonutrienty a esenciálnych mastných kyselín, ktoré pomáhajú znížiť hladinu zápalov. Zníženie zápalu tiež znamená menší opuch a bolesť!

12. Zlepšuje funkcie mozgu:

Púpava je bohatým zdrojom vitamínu K, minerálne látky dôležité pre správne a zdravé fungovanie mozgu. Vitamín K pomáha mozgu bojovať proti poškodeniu neurónov a zabraňuje Alzheimerovej choroby u ľudí.

13. Zdravšie, krajšie a Akné Voľný Skin:

Púpava je bohatým zdrojom karotenoidov, ktoré sú dobré na pleť. Koreň, vyrobený do pasty, pridáva do balenia je dobrý spôsob, ako zaobchádzať a boj proti plesňové a mikrobiálne infekcií, ako sú ekzémy, šupinatá koža a pásový opar.

14. Vykonajte Bones Silnejšie:

Púpava je tiež bohatým zdrojom vápnika. Vápnik je nevyhnutný pre zdravý rast a vývoj kostí. Púpava obsahuje vitamín C a leutin, ktorý znižuje poškodenie kostí. Vzhľadom k tomu, že tiež pomáha znížiť zápal, púpava čaj môže poskytnúť úľavu pacientom trpiacim kolenného kĺbov a artritída.

15. No More Zápcha:

Mnohí z nás trpia opakovanými záchvatmi zápchy a púpavy bylinné čaje je ideálny liečba tohto dráždi problému. Má korene priamo pridáva viac vlákniny do svojho jedálnička, ktorá zaisťuje plynulejšie pohyby čriev.

Takže, skúste púpava čaj pomôcť vyriešiť vaše zdravotné problémy dnes. Ale ak máte pocit, vzdialene alergický na to, poraďte so svojím lekárom alebo poradenstvo lekára v čo možno najkratšie.

Jedná sa o jednu zdravotnú výstrelok, ktorý by ste mali prijať bez rozmýšľania!

Máte radi čaj? Ako sa o zelený čaj? Aký je váš najobľúbenejší? Do podeliť o svoje skúsenosti s týmito výhodami púpava čaj u nás v sekcii komentáre nižšie.

load...