Zdravie a wellness

15 úžasné zdravotné prínosy maqui bobule

15 úžasné zdravotné prínosy maqui bobule

Vezmite si výlet cez južnom Čile, a narazíte premnoženie kríkov naložených s týmito krásnymi fialovými plodmi. Za kopcami, zoskupený v blízkosti lesov, pozdĺž ciest a diaľnic, Maqui plody sú všade! Natoľko, že Maqui bobule nie sú pestuje v Čile, pretože sú tak hojne k dispozícii vo voľnej prírode! Jahody všetkého druhu je známe, že byť super potraviny. Väčšina z nás vie, že plody ako čučoriedky, černice, acai, atď sú načítané s prínosy pre zdravie. Ale to, čo väčšina z nás nevie, je, že maqui bobule pánmi nad všetkými ostatnými plody, pokiaľ ide o zdravotné výhody!

Top 15 Maqui Berry Výhody:

Tu sú top 15 zdravotné prínosy Maqui Berry:

1. Anti Aging Vlastnosti:

Maqui Berry je plná antioxidantov, ktoré pomáhajú spomaliť predčasné starnutie súbojmi voľných radikálov v tele. Tieto voľné radikály môžu spôsobiť poškodenie DNA a vedie k vrásky a jemné linky-všetky neklamné známky starnutia. Nielenže maqui bobule zabrániť starnutiu, ale aj vyživujú kožné bunky, ktoré poskytujú žiarivé a mladistvej pleti.

load...

2. Zachádza Diabetici:

Maqui bobule je známe, že majú pri liečbe cukrovky vlastnosti. Štúdie preukázali, že maqui Berry je užitočné pre zlepšenie rovnováhy glukózy v krvi. Tiež zlepšuje toleranciu glukózy v tele. Prítomnosť anthokyanových vlastnosti robia tento ovocie prospešné pre liečenie cukrovky.

3. Posilňuje metabolizmus:

Letargia dostať sa dole? Skúste Maqui bobule! Tieto úžasné plody zvýšiť váš metabolizmus a dať svojmu telu novo nájdenú výdrž. Maqui bobule pomáha naštartovanie trávenie, čo vedie k správnemu uvoľneniu energie.

4. Bohatým zdrojom antioxidantov:

Mnohí vedci sa domnievajú, že Maqui bobule majú najvyššie množstvo antioxidantov, ktoré sú v prírode. Je vysoko koncentrovaný anthocyanin, zlúčeniny známe pre svoje silné antioxidačné hodnotu.

load...

5. Protizápalové účinky:

Maqui Berry má protizápalové vlastnosti. To účinne lieči a poskytuje úľavu z niekoľkých zápalových ochorení, ako je artritída.

6. Zachádza kardiovaskulárne problémy:

Cholesterol oxidácie v krvi môže viesť k celej rade kardiovaskulárnych problémov, ako je infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda a kôrnatenie tepien. Antioxidačné vlastnosť Maqui bobule bráni týchto závažných zdravotných problémov tým, že riadi hladinu cholesterolu v krvi.

7. Antibakteriálne vlastnosti:

Rad štúdií ukázala, že maqui bobule sú plné antibakteriálnymi vlastnosťami. Táto vlastnosť rastliny môžu pomôcť pri liečbe a odraziť bakteriálne infekcie všetkého druhu.

8. Anti karcinogén efekty:

Rakovinové bunky sú produkované voľných radikálov v organizme. Silné antioxidanty prítomné v maqui bobule pomoc, aby sa zabránilo poškodeniu voľnými radikálmi na DNA a buniek, čo prispieva k boju proti rôznych druhov rakoviny, ako je rakovina hrubého čreva a leukémie.

9. Antivírusové vlastnosti:

Podľa výskumu, maqui bobule naložené mnohými antivírusovými vlastnosťami, považuje niekoľko vírusových stavov, ako je napríklad herpes simplex, herpes genitalis a HSV 2.

10. Prospešný pri chudnutí:

Maqui Berry je bohatá na živiny a nízky obsah kalórií, čo ju robí veľmi účinný pri chudnutí. Jeho schopnosť vyrovnať hladinu cukru v krvi, pomáha obmedziť produkciu tukových buniek.

11. Podporuje trávenie:

Ako už bolo spomenuté predtým, Maqui bobule sú skvelý spôsob, ako zvýšiť metabolizmus tela. Tieto plody, aby trávenie jednoduchšie. To tiež uľahčuje niekoľko zažívacie problémy. Zdravé trávenie rovná zdravé telo!

12. Považuje obličiek súvisiace problémy:

Antioxidanty obsiahnuté v ovocí tiež odvrátiť niekoľko súvisiacich problémoch s obličkami. Tým, že obličky zdravé, Maqui bobule zabezpečí, že toxíny sú prepláchnuť z tela, čo zaisťuje telo je bez ochorenia.

13. Bohatý na esenciálne živiny:

Maqui Berry je bohatá na základné živiny, ako sú draslík, vápnik, vitamín C a železo, z ktorých všetci pracujú spoločne, aby telo zdravé a fit.

14. Posilňuje imunitný systém:

Maqui bobule sú vraj posilniť imunitný systém tela. To tiež pomáha v boji proti niekoľkým chorobám. Pravidelná konzumácia Maqui bobule účinne lieči chladný a chrípka.

15. Rozširuje Životnosť:

Teraz, to je zrejmý! S takými rôznych zdravotných výhod, bobule je úžasný spôsob, ako zlepšiť celkový zdravotný stav človeka, a predĺžiť životnosť ones.

Pozor:

Hoci tento bobule je preplnený zdravotných výhod, ale tiež má niekoľko vedľajších účinkov. Plody nespôsobuje závažné vedľajšie účinky, ale môžu spôsobovať alergie. Takže ak ste zvyčajne alergický na plody, je lepšie držať ďalej od tejto fialovej jeden! Maqui bobule sú nové flash potraviny! Takže, keď sa vám pridá trocha fialovej do svojho jedálnička? Páči sa vám jesť bobule? Aký je váš najobľúbenejší? Už ste vyskúšali Maqui Berry? Podeľte sa o svoje skúsenosti a názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...