Zdravie a wellness

15 účinných domácich liekov na liečbu problémov s prostatou

15 účinných domácich liekov na liečbu problémov s prostatou

Máte problémy s prostatou? Máte problémy s močením? Problémy s prostatou sú celkom bežné medzi mužmi starnutia medzi 45 a 50 rokmi. Ale potom, keď nie venoval starostlivo, sa môžu obrátiť fatálne.

Tak, ako môžete zabrániť alebo liečiť problémy s prostatou, než sa stanú vážne? A aké sú rôzne druhy problémy s prostatou na prvom mieste? Tento príspevok má odpovede. Pokračuj v čítaní!

Vyčerpaný problémy:

Nižšie sú tri najčastejšie problémy s prostatou. Tie môžu viesť k vážnym zdravotných problémov, a teda by nemala byť ignorovaná, ak niektorý z príznakov sú skúsení.

load...

1. Prostatitis:

Prostatitis je infekcia prostaty. To sa môže stať v každom veku. Existujú tri typy prostatitis a to:

B. Akútna bakteriálna prostatitída:

To je spôsobené baktérií v močových ciest, ktoré vstupujú prostatu krvou alebo tok semena, atď Bežné príznaky patrí časté močenie najmä v noci, a bolesť v oblasti genitálií alebo panvovej oblasti.

load...

B. Chronická bakteriálna prostatitída:

Tento termín sa používa, keď je opakujúce sa infekcie prostaty, ktoré môžu spôsobiť zápal alebo bolesť. Príznaky tohto prostaty sú časté nutkanie na močenie, bolestivé močenie, bolestivá ejakulácia, ťažkosti pri močení, atď.

C. Chronická nebakteriálnych / chronickej bolesti syndróm Prostatitis Zadné:

To je najčastejšia forma predstojnej žľazy. To sa vyskytuje u mužov, ktorí sú vo veku medzi 35 a 50 rokmi veku. Tento stav je charakterizovaný zápalom a bolesti v prostate a dolných močových ciest. Príznaky tohto stavu sú bolestivé močenie, ťažkosti pri močení, krv v moči alebo spermy, bolestivé ejakulácie, bolesti v chrbte, penisu, alebo v ich blízkosti genitálií.

2. Zväčšenie prostaty alebo BPH (benígnej hyperplázie prostaty / zväčšenie prostaty):

V tomto stave, prostata zväčší, ale nestane sa rakovinové. Je bežné, že u mužov vo veku nad 50 rokov. Táto podmienka je tiež močových príznaky ako ťažké močenie, časté močenie, nedostatok sily v prúde moču (slabé prúdenie), močenie loptou a pocit plného močového mechúra i po močení.

3. Rakovina prostaty:

Je to jeden z bežných typov rakoviny u mužov. Niekedy zostáva v prostate a nemá vplyv na iné časti tela. Avšak, ak opatrenia nebudú prijaté, ostatné časti môžu dostať postihnuté. Jej príznaky patrí ťažkosti pri močení, krv v moči, slabý pisoáru flow, bolesť v oblasti genitálií, atď

Aké potraviny, aby nedošlo k prevencii problémov s prostatou?

Keď máme nejaké zdravotné problémy, sme sa odporúča jesť určité položky potravín a aby sa zabránilo ostatným. Problémy s prostatou nie sú výnimkou. Tieto potraviny uvedené ďalej pôsobí ako spúšťací potraviny v otázkach prostaty, a teda je potrebné sa vyvarovať.

  1. Červené mäso a spracované mäso ako bravčové mäso, klobásy, hovädzie mäso, atď by nemalo dochádzať k niekoľkým zlúčenín prítomných v nich môže zvýšiť riziko vzniku rakoviny.
  2. Pikantné a kyslé potraviny je potrebné sa vyvarovať, pretože môžu zhoršiť zväčšenej prostaty problémy. Takže pozor na príjem korenie!
  3. Vyhnite sa kofeínu, ako studených nápojov, kávy, čaju, čokolády, ako ich konzumácia môže viesť k ležiacemu problémy.
  4. Alkohol môže tiež zhoršiť zväčšený ležiaceho stavu a preto je potrebné sa vyhnúť.
  5. Mliečne výrobky, ako sú syry, tvaroh, atď však považovaný za zdravý, je potrebné sa vyhnúť, ak jeden má problémy s prostatou sú hojné množstvo vápnika prítomného v nich môže zvýšiť riziko vzniku rakoviny prostaty a zhoršovať jej príznaky.

Jednoduché nápravy na liečbu problémov s prostatou

Teraz, keď viete o problémy s prostatou, choďte do toho a viem jednoduchých opravných prostriedkov, ktoré je možné liečiť!

1. Paradajky:

Paradajky sú dobré pre zdravie prostaty, pretože obsahujú farbivo rastlín názvom lykopén, ktorý je silný antioxidant. Spotreba paradajok znižuje zväčšenú prostatu a znižuje riziko rakoviny prostaty zabitím rakovinotvorných buniek. Tiež kontroluje prebytočné močenie, ktoré je jedným zo symptómov prostaty problém. Môžete piť paradajková šťava denne alebo ho použiť v pyré forme alebo šaláty.

2. Teplá kúpeľ:

Teplý kúpeľ je dobrá a efektívny domáci liek na zápal prostaty alebo zväčšenie prostaty. Jeden môže sedieť v teplom vodnom vani za pol hodiny s vodnej hladiny až do pása. Teplý kúpeľ zmierňuje bolesť a zápal. To tiež ničí baktérie, ktoré spôsobujú problémy premôcť.

3. Tekvicové semienka:

Prítomnosť fytosterolov a iných zlúčenín v tekvicových semien pomáha pri zmršťovaní zväčšenú prostatu. Oni tiež obsahujú chemické látky, ktoré by mohli brániť premene testosterónu na dihydrotestosterón (DHT). Vysoké hladiny DHT sú spojené so zväčšenou prostatou. Ich spotreba uľahčuje močenie problém, ktorý je častým príznakom prostaty problém.

Môžete si vziať cca. 80 gramov tekvicových semien denne v práškovej, pečené, alebo v surovej forme. Jedná sa o efektívny domáci liek. Ale pozor, ak máte prebytočný močenie, pretože to by mohlo zhoršiť problém.

4. Zelený čaj:

Zelený čaj je veľmi zdravé a štúdie ukázali, že to je tiež účinná pri liečbe problémov s prostatou. Výkonné antioxidanty a ďalšie málo zlúčenín v zelenom čaji znižujú problémy predstojnej žľazy, spomaliť rast rakoviny prostaty a znížiť riziko vzniku rakoviny. Zelený čaj tiež pomáha pri kontrole prebytočnej močení. Takže pravidelná konzumácia zeleného čaju môže byť skvelý domáci liek na rakovinu prostaty.

5. Basil:

Všetci sme si vedomí liečivé vlastnosti bazalky bylina. Štúdie preukázali, že spotreba bazalky zmierňuje príznaky prostaty spracovaním zväčšenú prostatu. Príjem Basil tiež pôsobí proti rakovine prostaty a problémy nádorov. Basil má protizápalové vlastnosti, ktoré znižujú ležiaceho zápal. Môžete konzumovať 1 - 2 čajové lyžičky bazalky šťavy denne alebo ju pridať do svojej recepty ako listy alebo v práškovej forme.

6. Corn Silk:

Príjem kukurica hodváb pomáha pri liečbe rozšírenia prostaty a prostaty infekcií. Znižuje zápal ležiaceho a močových ciest, teda zmiernenie príznakov problémy s prostatou. Môžete dusíme 6 klasy hodváb po dobu 10 minút. Potom sa prefiltruje a piť jeho vodu. To by malo byť vykonané trikrát týždenne. Ďalším spôsobom je konzumovať svoj čaj. Je to starý a účinný prostriedok k ležiacemu problém.

7. Vodné Semená melónov:

Melón semená sú dobré pre prostatitída problém. Obsahujú antioxidanty, ktoré očistiť toxíny z vášho tela, močových ciest, močového mechúra a pomoc pri liečbe vyčerpaný problémy, ako prostaty. Môžete jesť melón semená alebo uvaríme vo vode. Piť tento vody denne za 9 - 10 dní. Vodný melón semená tiež znížiť riziko vzniku rakoviny prostaty.

8. Sezamové semienka:

Sezamové semienka sú veľmi prospešné pre zdravie prostaty. Príjem sezamové semienka v regualr strave je jedným z najlepších domáce opravné prostriedky pre prevenciu rakoviny prostaty. Si môžete užívať sezamové semienka cez noc a žuť je v dopoludňajších hodinách po dobu niekoľkých minút.

9. Žihľava dvojdomá koreň:

Žihľava je tiež účinný domáci liek na problémy s močením, ako sú bolestivé močenie, časté močenie atď, ktoré sú spôsobené v dôsledku zväčšenej prostaty (BHP). Použitie koreň žihľavy nezachádza zväčšenou prostatou, ale uľahčuje problémy močenie, ktoré sa vyskytujú v dôsledku zväčšenia prostaty.

10. Mrkvová šťava:

Štúdie preukázali, že mrkvová šťava je prospešný v boji s problémami s prostatou, ako prostaty a rakoviny prostaty. Môžete vypiť pohár čerstvej mrkvovej šťavy denne po dobu liečenia premôcť problémy. Kombinujú mrkvová šťava s ďalšími zdravej šťavy ako špenát alebo cvikly šťavy získať zdravú pohári dobroty!

11. Goldenseal:

Goldenseal je populárny bylina Spojených štátov, ktorá má niekoľko liečivé vlastnosti. Používa sa aj pri liečbe akútnych prostatitídy a prostaty infekcií. To má antibiotické vlastnosti, ktoré odstráni baktérie, ktoré spôsobujú ochorenia prostaty. Pomáha tiež pri zmršťovaní zväčšený vyčerpaný. Jeho diuretické vlastnosť tiež uľahčuje močenie ťažkosti.

12. Kurkuma Root alebo kurkumín:

Všetci vieme, že kurkuma má silné protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú pri znižovaní prostatitídy problém. Štúdie preukázali, že kurkuma pomáha pri liečbe rakoviny prostaty a znižuje jeho riziko. Môžete variť kurkuma koreň vo vode a po namáhaní piť túto vodu. Pridajte trochu medu na chuť. Prípadne môžete tiež pridať kurkuma prášok do mlieka.

13. Kegel cvičenie:

Kegel cvičenie je dobré pre zdravie prostaty. Toto cvičenie posilňuje svaly panvového dna. To sa ukázala byť účinná pri liečbe problémov močenie v dôsledku zväčšenia prostaty alebo iných problémov prostaty.

Pred začatím cvičenia sa uistite, že váš močový mechúr je prázdny. Ľahnúť si a sprísniť vaše svaly panvového dna na 3 sekundy. Potom odpočívať po dobu 5 sekúnd, a to 4 - 5 opakovaní. Sústreďte sa na svoje panvové svaly, zatiaľ čo robí cvičenie.

14. Saw Palmetto:

Saw palmetto je rastlina, ktorej zrelé plody má liečivé vlastnosti. Jedná sa o účinný prostriedok pre liečbu zväčšenú prostatu alebo BPH. Používa sa na uľahčenie močových príznakov prostaty. Jeho diuretické vlastnosti zvyšujú prietok moču a zmierniť bolestivé močenie, zatiaľ čo protizápalové vlastnosti pomáhajú pri znižovaní ležiaceho zápalu. Možno ho použiť vo forme čaju, kapsúl, alebo vo forme kvapalného extraktu.

15. Voda:

Pitná viac vody sa odporúča v prípade, že je voda prostatitídy zvyšuje prietok moču a vyplavuje toxíny alebo baktérie, ktoré spôsobujú zápal prostaty. Niekedy úplné odstránenie moču nedôjde v dôsledku rozšírenia prostaty, a to je, keď voda pomáha pri močení.

Tieto prostriedky budú pomáhať pri liečbe problémov s prostatou. Majte však na pamäti, že odporúčania lekára a lekársky zákrok je nutné sa úplne vyliečiť tieto problémy.

A ak viete o akékoľvek iné domáce opravné prostriedky pre problémy s prostatou, podeliť sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...