Zdravie a wellness

15 účinných domácich liekov na liečbu biele škvrny na nechtoch

15 účinných domácich liekov na liečbu biele škvrny na nechtoch

Máte biele škvrny na nechtoch? Ste schopní zbaviť sa ich cez lieky? Niekedy je výskyt bielych škvŕn na nechtoch nemusí zdať tak vážne, ale to je vždy lepšie, aby sa záležitosťou bude zaoberať najskôr je to možné.

A ak hľadáte pre niektoré jednoduché spôsoby, ako odstrániť biele škvrny na nechtoch, ste na správnom mieste!

Tento post sa zaoberá najlepších domáce opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s bielymi škvrnami na nechty! Chcete vedieť, čo sú zač? Čítanie napred!

1. Tea Tree Oil:

Tea Tree Oil je uznávaný ako efektívny antiseptikum, a to tiež funguje skvele na biele škvrny na nechtoch. Jednoducho zmiešajte niekoľko kvapiek olivového / tymiánu olej s tea tree olejom a potom použiť pripravenú zmes na nechty a nechajte ju po dobu 10 - 15 minút. To bude fungovať lepšie pre infekcie.

load...

2. Soda:

K liečbe biele škvrny, miešať 1 - 2 šálka jedlej sódy s 1 - 4. Šálka peroxidu, 1 - 2 šálka Epsom soli, a 4 šálky teplej vody. Po príprave zmesi, pridajte 1 - 4. Šálka octu na neho. Ponorte svoje nechty do octu počas jednej minúty a potom použiť zmes na neho. Zabaľte oblasť handričkou alebo obväzom. Neustále opakujú postup po dobu štyroch týždňov. Ak pravidelne aplikovať, bude škvrny zmiznú čoskoro.

3. Oranžový olej:

Pokrčiť preč biele škvrny, najúčinnejším liekom je oranžový olej. To môže byť použitá na nechty priamo pomocou bavlny alebo kvapkadlom. Nechaj to zostať na povrchu nechtov po dobu aspoň jednej hodiny. Oranžový olej môže byť tiež použitý zmiešaním v rovnakom množstve s inými prírodnými olejmi príliš. Avšak, to je vysoko odporúčané Pretest olej na malej ploche na koži prvý, ako to môže tiež viesť k podráždeniu kože v závislosti na citlivosti pokožky.

4. Biely ocot:

Biely ocot je tiež prekvapujúce, komponent pre vytvrdnutí biele škvrny. Zmiešajte polovičné množstvo octu s plným množstvom vlažnej vody a namočiť nechty v zmesi po dobu aspoň 10 minút. Po dokončení procesu namáčanie, aby vaše nechty sušiť, aby sa zabránilo plesní. V prípade, že máte pocit, akýkoľvek druh podráždenie, pridať ďalšie množstvo vody do zmesi a aplikovať každý deň, aby vaše nechty.

load...

5. Cesnak olej:

Zmiešajte cesnakový olej s vyváženým množstvom octu pre liečbu biele škvrny prirodzene. Aplikujte riešenie na nechty a potom ju prikryte utierkou alebo krepové bandáže. Zmes sa zastaví činnosť huby, pretože jeho anti-hubové síl accilin, ktorý sa nachádza v cesnaku. V prípade, že cesnakový olej nie je prístupný, môžete použiť olivový olej. Navyše náročné strúčik cesnaku pravidelne pôsobí tiež ako liek.

6. Jablkový ocot:

Ak chcete vymazať biele stopy na nechty, mix jednotných dielov vody a jablčného octu na prípravu roztoku. Použiť pre svoje nechty pomocou bavlny. Ak pravidelne aplikované na postihnutú oblasť, bude tento liek zmyť škvrny v krátkej dobe. Anti-hubové peeling môže byť tiež prípravou mix ryžovej múky a malé množstvo jablčného octu. Použiť túto zmes priamo na nechty a utrite ju jemne. To bude tiež odplaviť odumreté bunky.

7. Lavender Oil:

Levanduľový olej je tiež univerzálny zložkou pre ich odstránenie. Má mnoho kompozity tekutiny a protiplesňové účinky. Levanduľový olej tiež funguje ako účinný liek na biele škvrny a lieči zafarbenie. Naneste ju na nechty a zakryť handrou po podaní žiadosti, aby sa účinne Nechajte zmes prácu.

8. Listerine:

Listerine ústna voda pôsobí ako účinná antibakteriálne činidlá. Pripravte zmes octu, citrónovej šťavy a Listerine. Naneste ju na nechty jemne bavlnou a nechajte pôsobiť 10 minút.

9. Oregano Oil:

Oregano olej ponúka anti-hubové vlastnosti. To môže byť použitý pre liečenie biele škvrny. Blend oregano olej s malým množstvom olivového oleja a použiť zmes na nechty s bavlnou. Po tejto liečbe sa pravidelne dostať pôsobivé výsledky v priebehu niekoľkých týždňov.

10. Citrónová šťava:

Citrónová šťava má kyselinu citrónovú, ktorá pomáha pri blokovaní baktérie a infekcie na nechty. Naneste ho priamo na nechty a nechajte ju po dobu 10 minút, a potom ho opláchnite vlažnou vodou. Tento postup sa opakuje každý deň po dobu najmenej jedného mesiaca. Citrónová šťava môže byť tiež použitý s olivovým olejom. Naneste ju na nechty a masáž pomocou bavlny.

11. Vicks Vaporub:

Liečiť biele škvrny, najprv umyť ruky a znížiť nechty. Keď ruky suché, použite Vicks vaporub priamo na povrch. Pokrytie nechty s obväzom. Udržujte pravidelne sa opakujúce proces získať skvelé výsledky. Účinnosť tohto lieku závisí len na tom, ako staré škvrny sú.

12. Vitamín E Oil:

Plynule trieť vitamín E olej na liečbu biele škvrny. Vezmite vatový tampón, namočte ju do Vitamín E olej a jemne aplikovať na postihnutú oblasť.

13. Onion:

Olúpeme cibuľu a nakrájame ju. Trieť plátok na infikované nechty. Je to prírodný liek na biele škvrny.

14. Kokosový olej:

Kokosový olej má efektívny anti-plesňové vlastnosti, ktoré z neho veľký prírodný domáci liek na biele škvrny na nechtoch robia. Kokosový olej je potrebné aplikovať ručne na postihnutú oblasť pomocou vatový tampón, trikrát denne, aby sa liečiť biele škvrny na nechtoch. Okrem jeho anti-hubové atribúty, kokosový olej tiež blokuje kontaktné nechtov vlhkosti a tak zabraňuje rastu plesní.

15. Jogurt:

Jogurt je pre-biotické potraviny, ktoré pomáha pri liečbe problém bielych škvŕn rýchlo. Jednoducho aplikovať na postihnutú oblasť, nechajte to na nejakú dobu a umyť ho.

Ďalej zabezpečí, že budete konzumovať značné množstvo bielkovín, pretože to je hlavná budova predpokladom pre nechty. Potraviny, ktoré majú bielkovín sú kuracie mäso a ryby, cícer, tvaroh, mlieko, arašidy a zapečené fazuľa. Dehydratácia ovplyvňuje aj naše nechty, a preto sa uistite, že máte vypiť 3-4 litre vody pravidelne, aby sa plne hydratované.

Postupujte podľa týchto DOS a nerobiť pre Prirodzene Liečba biele škvrny:

Dos:

  • Udržujte svoje nechty čisté
  • Piť brusnicový džús na odstránenie toxických látok z tela
  • Strava by mala byť bohatá na zelenine a ovocí, ako zvýšiť telesnú imunitu
  • Piť veľa vody denne
  • Pokiaľ biele škvrny zvýšiť alebo rozložené v čase, poradiť sa s lekárom pre detailné diagnostiku a liečbu

Nerobiť:

  • Vyhnúť sa používaniu nechtov lak
  • Zníženie spotreby bieleho cukru, pretože podporuje rast plesní
  • Vyhnúť dlhú kontaktu s vlhkosťou
  • Neprepadajte panike v prípade malých bielych škvŕn - väčšina z nich sú väčšinou neškodné a zmiznú samé.

Skúste tieto jednoduché domáce opravné prostriedky a zbaviť bielych škvŕn na nechty! A viete o akékoľvek iné domáce opravné prostriedky pre bielymi škvrnami? Podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...