Zdravie a wellness

15 najlepších výhod Squash Seeds by ste mali byť vedomí

15 najlepších výhod Squash Seeds by ste mali byť vedomí

Squash semená sú vysoké nutričné ​​hodnoty a vynikajúci zdroj vitamínov, ako je B1, C a beta karotén. To znamená, že semená ponúkajú mnoho výhod spolu s ich výraznú chuť a vlastnosti liečenie. Squash semená sú pestované vo veľkom množstve v Mexiku, Indii, Spojených štátoch a Číne.

Poďme sa pozrieť na top 15 výhod tohto nádherný dar prírody:

1. Snacks:

Squash semená sú veľké desiata vzhľadom k ich pohodlnej dostupnosti a zdravé živiny, ktoré obsahujú. Squash semená môžu byť tiež skúsený a pečie.

2. Artritída:

Squash semená sú užitočné pri liečbe artritídy. Sú protizápalové, čím sa znižujú tuhosť, bolesť a opuch v prípade artritídy. Tieto nemajú žiadne vedľajšie účinky, ako je zvýšené poškodenie tukov, lipidov, peroxidov, ktoré v skutočnosti lemujú kĺby a zvýšiť príznaky artritídy.

load...

3. Bone Health:

Nedostatok zinku môže viesť k zlomeninám kostí. Squash semená sú dobrým zdrojom zinku, ktoré zvyšujú hustotu kostí. Osteoporóza môže byť spôsobené v dôsledku nízkej hladiny zinku v tele, čo vedie k oslabeniu kostí bedra a chrbtice.

4. Čreva:

Squash semená sú užitočné pri liečbe črevných problémov. Gastritída sa vytvrdzuje požitím squash semená. Indiánske kmene používať squash semená, ako sa zbaviť parazitov, ako sú pásomnice a škrkavky. Squash semená sú tiež nasleduje preháňadlo.

5. L-tryptofánu:

Squash semená obsahujú L-tryptofánu, ktorý zaobchádza depresie. L-tryptofánu, aminokyseliny, je životne dôležité živiny a je potrebné vziať do priemerných úrovniach.

load...

6. Prostaty:

Squash olej má pozitívny vplyv na zdravie prostaty. Benígna hypertrofia prostaty (BPH) zväčšuje prostatu stimuláciou testosterónu a dihydro testosterónu. Rastlinný olej zo squashu tiež spomaľuje množenie buniek.

7. Anti-stres:

Tie obsahujú glutamátu, ktoré sú nevyhnutné pre syntézu γ-amino kyseliny maslovej (GABA). To je proti stresu neuro chemické vnútri mozgu, ktorá znižuje úzkosť, podráždenosť a iné neurotické problémy.

8. Aminokyselín:

Semená obsahujú bielkoviny - aminokyselinu tryptofán a glutamát. Tryptofán dostane premenený serotonínu a niacínu, prírodné prášok na spanie.

 9. Antioxidanty:

Squash semená sú vynikajúcim zdrojom antioxidantu vitamínu E, čo je dobre rozpustný v tukoch antioxidant. To tvorí tkanivové bunky pred voľnými radikálmi pri zranení a udržuje integritu slizníc. To tiež chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

10. Cholesterol:

Majú vysokú kalorickú bielkoviny, tuky a sú bohaté na mono-nenasýtených mastných kyselín (MUFA), ktorý znižuje zlý LDL cholesterolu a zvyšuje dobrého HDL cholesterolu v krvi. To tiež pomáha, aby sa zabránilo ischemickou chorobou srdca a mozgovej mŕtvice.

11. Diabetes:

Squash semená extrahovať diabetes zaobchádza a zvyšuje reguláciu inzulínu u pacientov. Tvrdí funkciu obličiek u diabetikov. To znižuje oxidačný stres, ktorý hrá dôležitú úlohu pre udržanie hladiny cukru v krvi.

12. Antimikrobiálne:

Squash semien extrakty a oleje majú antimikrobiálne, protiplesňové a anti-vírusové výhody.

13. Zlepšuje náladu:

To je prirodzený spôsob, ako sa ochladiť horúčavy, bolesti hlavy, bolesti kĺbov a zlepšuje horúce nálady v PMS u žien. To tiež znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak.

Strata 14. Hmotnosť:

Squash semená vám pomôže schudnúť, pretože sú plné vlákniny a bielkovín. To tiež obsahuje bielkovinu, ktorá pomáha udržať si plnšie po dlhšiu dobu.

15. Sexuálne výhody:

Majú mnoho sexuálnych výhod a sú známe ako, spálňa powerhouse '. Toto sa chová ako sexuálny stimulant, je prostata príjemný a povznáša libido. To pomáha udržiavať zdravé fungovanie prostaty a zvyšuje sexuálnu výkonnosť. To obsahuje fosfor, ktorý hrá dôležitú úlohu pre zdravé erekcie a silný libido. Zinok v semenách udržiava pohlavný hormón testosterón a zdravú produkciu spermií u mužov. Riadi uvoľňovanie spermií u mužov pri močení a obsahuje aminokyselinu, myosin pre svalových kontrakcií a energie.

Jete squash semená? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...