Zdravie a wellness

15 najlepších výhod Ovocnej šťavy Passion pre pokožku, vlasy a zdravie

15 najlepších výhod Ovocnej šťavy Passion pre pokožku, vlasy a zdravie

Mučenky, tiež známy ako fialové mučenka, je v tvare ovocia, vajcia s vrások kože a zelené drti-like mäsa. Toto ovocie je široko pestuje v tropických a subtropických krajinách (1). Vzhľadom k odlišnému arómu a sladkú chuť, to je predovšetkým k odšťavovania. Táto šťava je tiež často pridáva do iných ovocných nápojov, zmrzlín, zákusky, limonády apod odovzdať chuť. Okrem ochladenie tela v lete, mučenky šťava má niekoľko zdravotných výhod, pretože je veľmi výživné.

Kým fialové mučenka s vysokým obsahom vitamínu C, riboflavín, vitamín B2 a medi; žlté mučenky má všeobecne vyššiu nutričnú hodnotu a obsahuje alfa-karotén. Žlté vášeň plody sa bežne používa pre spracovanie šťavy. Mučenky šťava má jasne žltú alebo oranžovú farbu a silnú exotické aróma (2).

Ako Ak chcete mučenky Juice?

To je jeden z najjednoduchších a najchutnejšie šťavy s vynikajúcou chladivý efekt. Pred tým, než šťavu, aby ste zistili, či ste správne umyť mučenky, pretože niekedy jeho koža je pokrytá jedlým voskom, aby nedošlo k strate vlhkosti. Tento lahodný osviežujúci nápoj možno pripraviť v priebehu 15 - 20 minút po danej kroky.

load...
 • Trvať 5 alebo 6 zrelé žlté vášeň ovocie. Uistite sa, že sú skrútené, ale nie zhnité.
 • Nakrájajte ovocie pozdĺžne a používa sa na špičku lyžičky, aby vydlabať dužinu a umiestniť ho do mixéra.
 • Pridajte trikrát množstvo vody a spustite mixér po dobu jednej minúty, takže čiernych semien dostať oddelená od želé. Zmes by nemala byť vyššia ako zmiešané inak semená by mohli rozbiť.
 • Teraz zmes sa filtruje do džbánu cez sito oddeliť semená a stlačiť každú kvapku.
 • Znovu pridať trikrát množstvo studenej vody a cukru alebo náhrady cukru podľa chuti. Ochutnať môžete šťavu, aby zistili, či je potrebné pridať viac vody.
 • Naliať šťavu cez lievik do džbánu alebo fľaše a cool. 5 vášeň plody môžu byť použité na výrobu asi 2 ½ litrov šťavy.
 • Užite si tento džús s ľadom alebo s koktailom. Táto šťava môže trvať po dobu 5 dní, ak je uchovávaný v chladničke.
 • Táto šťava možno vykonať aj bez mixéra presievaním ovocie vidličkou do džbánku.
 • Niekedy, pri skladovaní, šťava a voda by mohla oddeliť. V takom prípade stačí zatrepať fľašu zamiešať alebo šťavu znova premiešajte.
[Čítajte: White tekvicový džús pre chudnutie]

Passion Fruit Juice Výhody pre zdravie:

Vzhľadom k tomu, mučenky je bohatý na vitamíny a ďalších životne dôležitých živín, existuje niekoľko zdravotné výhody pitie vášňou ovocné šťavy. Šálka ​​surovej mučenky šťavy poskytuje asi 1771 IU vitamínu A a 1035 mcg beta karoténu, zatiaľ čo surový žltý mučenky šťava obsahuje 2329 IU vitamínu A a 1297 mcg beta-karoténu. Niektoré zo zdravotných výhod vášňou ovocné šťavy sú nasledovné.

1. Pohár vášňou ovocné šťavy pôsobí ako vynikajúci chladiva. Vzhľadom k svojej osviežujúcu chladné chuť, môže vyliečiť pálenie v žalúdku. Pomáha uvoľniť svoje nervy a myseľ, takže sa cítite v pokoji (3).

2. Vášeň ovocný džús je preháňadlo potravina, ktorá pomáha upraviť činnosť tráviaceho traktu. To je výhodné v zažívacie ťažkosti (4), a pre tých, ktorí trpia zápchou. Je to vynikajúci prostriedok pre liečbu prekyslenie žalúdočných a dvanástnikových vredov, ak sú užívané v dávkach 4 až 6 oz každé 2 hodiny.

load...

3. Mučenka šťava obsahuje alkaloidy, ktoré majú na zníženie krvného tlaku, sedatívne a protikŕčové pôsobenie (5).

4. Passion ovocné šťavy sú bohaté na beta-karotén, ktorý je zodpovedný za žltej a fialovej farbe pašijových ovocie. To je tiež nazývaný provitamín A, ako je prevedený na vitamín A v pečeni. Ako antioxidant, pomáha predchádzať rakovine, ochorenia srdca a vysokého krvného tlaku (6).

5. Beta karotén v ňom obsiahnuté podporujú kostí a zubov vývoj, opravy telesných tkanív a výhody oči okrem znižuje riziko artritídy, Parkinsonovej choroby, neplodnosť a depresie. Navyše, beta-karotén je netoxická forma vitamínu A, ako je prebytok vitamínu A môžu byť toxické (7).

6. Mučenka je bohaté na vitamínu B2, vitamínu B6, kyseliny listovej a cholín. Pitie vášňou ovocné šťavy je prospešný, pretože tieto vitamíny skupiny B podporujú sliznice v tráviacom trakte, rovnako ako duševné zdravie a fungovanie mozgu. Nehľadiac na to, že znižujú hladinu cholesterolu v krvi a zlepšujú krvný obeh.

7. Mučenka šťava má upokojujúci účinok na nervový a je teda vhodná pre pacientov, nespavosťou. Pohár mučenky šťavy pred spaním môže uľahčiť pokojný spánok (8).

8. Byť veľmi výživné a zdravé, to šťava môže upokojiť astmatické záchvaty. Obsahuje vitamín C, ktorý pomáha pri blokovaní histamín, ktorý spôsobuje symptómy astmy (9).

9. Vitamín C je antioxidant, ktorý pomáha telu prevenciu a boj proti chorobám a infekciám. Taktiež urýchľuje hojenie rán uľahčením opravy tkanív.

10. Ďalej obsahuje minerálne draselného v nadbytku (10). Draslík je nevyhnutný pre správnu funkciu obličiek a svalových kontrakcií a prospešné najmä pre fajčiarov, vegetariánov a športovcov.

11. Mučenka šťava môže pomôcť pri strate hmotnosti, ako ovocie je nízky obsah kalórií (97 kalórií na 100 g), sodíka a tuku. Okrem toho, je bohatý na sacharidy a prírodných cukrov, ktoré umožňujú ľudské telo rýchlo obnoviť z tréningu ako energetické hladiny sú doplňované. To tiež znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Passion Fruit Juice Výhody pre pleť:

Tento výživný osviežujúci nápoj môže byť prospešné pre kožu v mnohých ohľadoch, pretože je bohatý na vitamín A, vitamín C a ďalších živín potrebných pre zdravie pokožky.

12. Vitamín A je nevyhnutný pre zdravú kožu, bunkového rastu a rozmnožovanie (11) požaduje najmä beta karotén obsiahnutý v tejto ovocnej šťavy.

13. Vitamín C je antioxidant, (12), ktorý poskytuje ochranu proti poškodeniu voľnými radikálmi, čím sa zabráni predčasné starnutie a udržanie imunitný systém silný.

Vlasy Výhody Passion Fruit Juice:

14. Udržiavanie zdravé vlasy závisí na dodávku kyslíka a základných živín z obehového systému do vlasových folikulov. Zdravé vlasy sú priamo spojené s zdravé telo a vlasy problémy sú dôsledkom nedostatku živín alebo dlhotrvajúcej choroby.

15. Ako bolo uvedené vyššie, mučenky je bohatá na vitamín A, vitamín C, vitamín B2, vitamín B6 a minerálov, ako je meď a draslík, ktoré podporujú zdravé vlasy. Takže piť mučenky džús môže byť prospešné pre vaše vlasy a pomoc pri odvracať problémy s vlasmi.

Dúfam, že sa tento článok na vášňou ovocné šťavy výhod vám dal všetky informácie, ktoré potrebujete! Ešte zanechajte nám komentár

Odporúčané články:

 • 16 Amazing Výhody mučenky (Amlaphala) pre pleť, vlasy a zdravie
 • 13 Amazing Výhody Jackfruit (Kathal)
 • 13 Amazing Výhody karamboly (Kamrakh) pre pleť, vlasy a zdravie
 • 27 Amazing Výhody Dragon ovocie pre pleť, vlasy a zdravie

load...