Zdravie a wellness

15 nádherných prínosov Reishi pre pokožku, vlasy a zdravie

15 nádherných prínosov Reishi pre pokožku, vlasy a zdravie

Reishi je bylinný huba známe, že má zázračné liečivé vlastnosti a výhody zdravie. Legendy o omladzujúcich vlastností tejto huby sú veľmi rozšírené. Je známe, že zvyšujú pružnosť, vláčnosť a silu, je to nepochybne bylina, ktorá dala ľuďom zdravšie a dlhšiu životnosť.

Známy ako Ganoderma lucidum vedecky Táto huba druh je známy po celom svete pod rôznymi menami ako Ling Zhi, Lucid Ganodermy a Linh Chi. Balíčky s alkaloidy, polysacharidy, triterpény, kyselina Ganoderic a kumaríny, tieto bylinné huby sú prirodzene bohaté na analgetické, antipyretické, antimikrobiálne, sleziny, cytotoxické, a sedatívne účinky, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Leskokôrka Výhody pre kožu:

1. Spomaľuje predčasné starnutie:

Ling Zhi 8-proteín a kyselina prítomná v Ganodermic Reishi sú bohaté protizápalové a antialergické látky. Obe tieto zložky sa v harmónii, posilnenie imunitného systému a podpora prekrvenia. Silnejší imunitný systém, na oplátku, uľahčuje voľných radikálov činnosť, čo znamená, že vaše vrásky, jemné linky, a zápaly znižuje. Zlepšený krvný obeh zlepšuje pružnosť a tonus pokožky, spomaľuje proces starnutia, takže môžete s jasným a mladší vzhľad.

load...

2. Uľahčuje Kožné problémy:

Rôzne štúdie vykonávané na týchto húb naznačujú, že majú schopnosť liečiť rôzne externé kožné problémy, ako sú rany, spáleniny od slnka, vyrážky a bodnutie hmyzom. A ako sa to stalo? Harmonizovaný fungovaniu jej anti-histamínu, protizápalové, antimikrobiálne a anti-alergénny vlastnosti - pri kombinácii začne pracovať, vaša imunita PEPS up, zlepšuje krvný obeh a hojenie začína.

Leskokôrka Výhody pre vlasy:

3. Spomaľuje predčasné vypadávanie vlasov a plešatenie:

To je jeden z dávnych čínskych liekov na zabránenie plešatenie v dôsledku predčasné vypadávanie vlasov. V zmesi s inými proti vypadávaniu vlasov bylín, to funguje ako regeneračný tonikum pre vaše vlasy. Balíčky s antioxidantmi, ale tiež uľahčuje stres a bojuje proti voľným radikálom - hlavnými vinníkmi za vypadávanie vlasov a plešatenie.

4. Podporuje rast vlasov:

Táto huba má protizápalové vlastnosti, a tiež zlepšuje krvný obeh. To je tiež powerhouse antioxidantov. Všetky tieto akcie pracujú v koordinácii, čo umožňuje silnejšie sadu vlasových folikulov. To stimuluje vlasu, dláždiť cestu pre svieže rast vlasov.

load...

5. Ponechá vlasy:

Predchádzať vaše vlasy pred stráca svoju prirodzenú odtieň a lesk a zahnať predčasnému šediveniu s týmto liečivá bylina. Čínske a japonské tradičné lieky používať Ganoderma spolu s He Shu Wu a Fo Ti s cieľom zabrániť predčasnému šediveniu vlasov. Známy pre jeho pozitívny vplyv na obehový systém, táto bylina je prírodný prostriedok pre zachovanie prirodzenej farby vašich vlasov.

Zdravie Výhody leskokôrka:

6. Prirodzený Imunitný modulátor:

Reishi je známe, že poskytujú imunitný systém nový impulz, bez ohľadu na jej súčasnej úrovni fungovania. Zriedkavé Polysacharidy v tejto rastliny majú potenciál zosilniť DNA a RNA prítomné v kostnej dreni, zlepšenie produkcie B buniek. B-bunky, spolu s T-bunkami, sú dôležité, pokiaľ ide o fungovanie imunitného systému. Spolu s reguláciou imunitný systém tela, to huba vám zaistí rýchle zotavenie, keď ste chronicky choré.

7. Detoxikuje a posilňuje pečeň:

Reishi je potenciálny pečene regenerátora, podľa niektorých štúdií. Rôzne výskumy vykonávané naznačujú, že divoký variant tejto byliny je nadaný s výkonnými zložkami, ktoré môžu detoxikujú pečeň. To zase znamená koniec radikálnych aktivít voľného zároveň dláždi cestu pre regeneráciu buniek. Táto huba je tiež známe, že hrá dôležitú úlohu v efektívne syntézy mastných kyselín a žlče, zabezpečenie rýchleho detoxikáciu chemikálií. Gandosterone prítomný v tejto byliny je silný anti-hepatotoxický prostriedok, ktorý je užitočný pri podpore rýchlejšieho oživenia v prípadoch chronickej hepatitídy.

8. Prirodzené Adaptogén:

Štúdie naznačujú, že táto bylina má silu povzbudiť telo a pomôcť mu v boji proti stresu. To normalizuje vaša rýchlosť metabolizmu, a umožňuje zostať v pokoji a skladá. Ale uistite sa, že vziať v obmedzených množstvách ako nadmerná dávka môže vyvolať nespavosť a búšenie srdca.

9. Anti-Rakovinové a protinádorová Vlastnosti:

Lekári v Japonsku schválené Reishi ako liek na najrôznejších druhov rakoviny, ak sú použité v kombinácii s ožarovaním a ďalších anti-rakovinových liekov. Štúdie naznačujú, že spolu s zmiernenie negatívnych dopadov žiarenia a chemoterapia, táto huba tiež vlastnú silu, aby sa zabránilo rastu a šíreniu rakovinových buniek. Byť modulátor imunity, ale tiež pomáha pri revitalizácii a obnovu imunitného systému, ktorý umožňuje rýchlejšie zotavenie.

10. Bojuje proti Depresia:

Táto huba je dobre známa, efektívny a účinný vplyv na stav svojej mysle. Známy pre jeho nálady zdokonaľovanie a upokojujúce vlastnosti, Reishi je jedným z najvyhľadávanejších anti-utišujúce bylín. Zmierňuje podráždenosť a úzkosť, upokojuje myseľ, uvoľňuje telo a pomáha prekonávať depresie.

11. Ponuku adieu na alergie:

Štúdie vykonané japonských vedcov naznačujú, že táto huba je prírodný antihistaminikum. To má potenciál, aby sa zabránilo uvoľňovaniu histamínu, keď sú vystavené nejakým druhom alergie alebo anafylaktický šok alebo dokonca sennej nádchy a atopickej dermatitídy. To je dôvod, prečo je veľmi populárny ako bylinný liek na alergie.

12. Bouda svoju nadváhu:

Obezita a nadváha je výsledkom pomalé metabolizmu. Čím vyššia je rýchlosť metabolizmu, tým väčšia je šanca na spaľovanie tukov rýchlo. Pri použití tejto byliny na uvážlivé spôsobom umožňuje zvýšiť rýchlosť metabolizmu tela, pomáha jej schudnúť v zdravom, nevratnému spôsobom.

13. Vyživuje Dýchací systém:

Reishi má pozitívny vplyv na vaše dýchacie cesty. Ľudia, ktorí trpia rôznymi dýchacími ťažkosťami, vrátane jednoduché studené a kašeľ a zápal prínosových dutín alebo prísnejších podmienok, ako je astma a bronchitída, môžete použiť túto bylinu žať jej prínos.

14. Zlepšuje kardiovaskulárne zdravie:

Vnucuje byť účinný proti vysokému krvnému tlaku a hypocholesterolemický činidlo, Reishi má úžasný vplyv na kardiovaskulárne zdravie. To pomáha znižovať a regulovať krvný tlak v tele. To tiež pomáha znížiť hladinu cholesterolu v krvi. Ak sa tieto zložky pod kontrolou, potom sa vám bude menej náchylné k srdcovému a cievnych podmienok, vrátane mŕtvice a aterosklerózy.

15. Zmierňuje zápalové stavy:

Veľa času, zápalové stavy sú sprevádzané intenzívnymi intenzity bolesti. Artritída a neuralgia sú dve takéto podmienky. Štúdie naznačujú, že táto huba obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri zmiernenie zápalu prevláda v takých podmienkach, zmiernenie a zmiernenie bolesti u postihnutého.

Pozor:

Byť zázračnú bylinu, neznamená, že to robí len kúzlo! Rovnako ako u iných bylín a rastlín, leskokôrka vedľajšie účinky tiež pop-up!

  • Štúdie naznačujú, že použitie Reishi, zatiaľ čo na imunosupresív alebo po tom, čo podstúpil transplantáciu orgánov môžu narušiť ich fungovanie.
  • Rozšírený non-rozumné využívanie tejto byliny je známe, že spôsobujú žalúdočná nevoľnosť, bolesť v krku, kožné vyrážky, závraty, nespavosť a búšenie srdca.
  • Vzhľadom k tomu, že nie sú žiadne dôkazy ukazujúce vplyv tejto huby počas tehotenstva alebo dojčia, je vhodné, aby zostali ďaleko od Reishi v týchto obdobiach.

Reishi je k dispozícii v celej slovo v hotovej forme, vrátane leskokôrka kapsule, prášky, a toniká. Existuje pomerne niekoľko kozmetických výrobkov, u ktorých bola táto bylina sa používa ako aktívna zložka. Skúste to, aby využívali výhody leskokôrka, ale poraďte sa so svojím lekárom, ak máte alergiu-náchylný človek.

Už ste niekedy použili výrobok uľavuje? Aká bola vaša skúsenosť? Ste našli tento článok užitočný? Ešte nám zanechajte komentár!

load...