Zdravie a wellness

15 efektívnych domácich liekov pre očné plaváky

15 efektívnych domácich liekov pre očné plaváky

Ako naše telo starne, prechádza zmenami, ktoré sú niekedy ťažké pochopiť. Oči sú jedným z prvých orgánov, ktoré majú byť ovplyvnené starnutím. Tupé videnie, katarakta, očné vločky atď., Možno urobiť život viac ako trochu ťažké.

Ale čo presne sú očné vločky? Očné vločky sú popisovaní ako tmavé škvrny, ktoré prichádzajú medzi našimi líniami vízie a plaváku okolo očí zakaždým, keď hodíte alebo presunúť. Očné vločky sa môže stať každému takmer v každom veku života. Ale to je najviac obyčajne nájdený v ľuďoch vo svojom pokročilom veku. Očné vločky nie sú za normálnych okolností spôsobiť veľké problémy, ale môže byť problematické pri vykonávaní určitej špecifickej úlohy, ako napríklad čítanie knihy, riadenie auta, alebo dokonca prácu na počítači pre dlhé hodiny. Môžete získať očné vločky natrvalo odstrániť chirurgicky, ale to je bez pochýb, veľmi riskantné, aby vykonala. V skutočnosti väčšina chirurgov by som poradiť proti nemu. To je preto, že neexistuje žiadna záruka, že operácia bude úspešná.

load...

Prakticky, tam je väčšia šanca na vaše oči buď je vážne poškodený alebo úplne stratí svoj zrak, v porovnaní s vašou zvyknúť na život s očných vločky.

Aj keď tento stav nemožno vrátiť späť, ale tam sú niektoré domáce opravné prostriedky, ktoré si môžete vyskúšať prekonať podráždenie spôsobené očných vločky.

Príznaky, ktoré ukazujú, máte Eye plavákoch:

Očné vločky sú jedným z najčastejších očných ochorení, ktoré postihujú väčšinu ľudí dnes. Tam sú niektoré príznaky, ktoré uľahčujú k záveru, či jedinec trpí očný plavák. Pri presunutí do oka, ak máte pocit, že niektoré temné špecifikácie ničí a rozmazaniu svoju víziu, potom ste v súčasnej dobe trpí problémom očných vločky. Potom, čo ste zistili, že, potom môžete začať uvažovať, ako ju liečiť. Tu sú top prostriedky uvedené nižšie:

load...

Top 15 Hlavné prostriedky pre očné vločky:

1. Jemne masírujte chrámy:

Jemne masíruje chrámy je vynikajúci domáci liek na očné vločky. Vezmite handru zaliate v teplej vode a umiestniť ju nad svojimi zatvorenými očami. Po tejto akcii jemne masírovať svoje chrámy. Tento zákon pomáha znižovať hladinu stresu, čo zase napomáha marí očné vločky z vyskytujúce sa v prvom rade. Ako sa hovorí,, Prevencia je vždy lepšia ako liečba '!

2. Snažte sa sústrediť svoje zorného poľa:

Zameraním svoju víziu na konkrétny objekt môžu oddýchnuť oči. Potom sa určitý objekt, napríklad ceruzku alebo mince. Vlak váš zrak očný zamerať na objekt. Teraz pomaly kresliť objekt vo vašom okolí. Priviesť ju tak blízko, ako je šesť palcov od vašej tváre. Teraz si objekt znovu. Udržujte Opakovaním tohto procesu, najmenej desaťkrát denne. To môže priniesť určité množstvo úľavy pre vaše oči.

3. Do niektorých cvičenie Eye:

Rovnako ako so zameraním zbavuje oči od problému očných vločky, takže sa očné cvičenia. Jedným z najčastejších očných cvikov je vytlačiť svoje oči v smere hodinových ručičiek a desať opakovaní rovnakej akcii proti smeru hodinových ručičiek. Táto očné cvičenia nie je obmedzený len liečiť očné vločky. Kedykoľvek máte pocit, že vaše oči sú zranení, a to buď kvôli tomu, že dlhý pracovný čas v prednej časti počítača, alebo pre sledovanie televízie na dlho, môžete vykonať tento očné cvičenia k úľave od určité množstvo stresu z tvojich očí.

4. Do Yoga:

Často Floaters v očiach sú spôsobené v dôsledku stresu navyše kladený na vaše oči. Jóga je najlepší spôsob, ako zmierniť stres. Vykonaním jogy upokojuje myseľ a telo, čo uvoľňuje oči a zmierňuje nepohodlie spojené s očné plaváku prítomné v tvojich očiach. Poraďte sa s inštruktorom jogy pred začatím jogy.

5. Pite veľa vody:

Niekedy oko plavák môže tiež dôjsť v dôsledku zlúčenia toxínov v tele. Jedným z najlepších spôsobov, ako sa zbaviť týchto toxínov je tým, že pije viac vody. Akonáhle je telo bez toxínov, nádeje na ich ovplyvnenie očných vločky stávajú relatívne nízka. Pitná voda je jedným z najúčinnejších domáce opravné prostriedky pre očné vločky.

6. Skúste Čučoriedky:

Náročné čučoriedok je ďalší spôsob, ako zabrániť očné vločky. Čučoriedky je známe, že je bohatým zdrojom antioxidantov a je tiež uvedené na schopnosť s posilnením tkanive sietnice. Čučoriedky môže určite pomôže pri zlepšovaní funkcie zraku. Čučoriedky môžu byť buď surova, alebo môžu byť konzumované s džúsom a džemom. Aj to patrí do zoznamu domáce opravné prostriedky pre očné vločky.

7. Zvýšenie Príjem antioxidantu Rich potraviny:

Rovnako ako čučoriedky, existuje mnoho ďalších bylín, prísady a potraviny, ktoré obsahujú vysoké hladiny antioxidantov. Jesť také jedlo je dobré pre liečenie očných vločky. Niektoré potraviny, ktoré patria do tejto kategórie sú kivi, pomaranče, zelenej listovej zelenine a jahody. Zelený čaj je tiež známe, že majú antioxidačné látky. Je bezpečné predpokladať, že antioxidanty sú veľmi užitočné pre prevenciu alebo dokonca liečenie očných vločky. Z tohto dôvodu, to taky spadá do kategórie tých prostriedkov pre očné vločky.

8. Zvýšiť príjem taurínu Spotreba:

Taurín je látka, ktorá je hlavne nájdené v morské plody a mäsa, ako mušle a krevety. To je považované za vynikajúci zlepšenie zraku očí. Konzumovať potraviny, ktoré sú bohaté na taurín zlepšuje zrak a znižuje riziko očných vločky z vyskytujú. Táto metóda je veľmi efektívna ako domáci liek na túto podmienku.

9. Skúste Užívanie Ginko biloba:

Táto bylina bolo známe, že úspešne zvýšiť prietok krvi, čo je účinný spôsob, ako zlepšiť kvalitu videnia. Ginko biloba je všeobecne vzaté jednotlivci, ktorí trpia glaukómom. Tak sa predpokladá, že v prípade, že bylina je schopný dosť, aby sa zabránilo alebo sa predišlo vážnemu stavu očí, ako je glaukóm, potom to môže určite zaoberať problematikou očných vločky. To je tiež považovaný za účinný spôsob, ako sa vyhnúť alebo prevenciu očnej vločky.

10. Použitie slnečné okuliare:

Priame slnečné lúče môžu byť škodlivé pre vaše oči. Takže, je chrániť tým, že nosí okuliare kedykoľvek ste vonku za slnečného dňa. Tým sa znižuje priame vystavenie slnečnému žiareniu na vaše oči a robí prítomnosť oka plavákov menej viditeľné.

11. Jesť a piť Organické doplnky:

Spotreba organických doplnkov je veľmi užitočné pre zamedzenie očné vločky. Piť rôzne druhy ovocia a zeleninové šťavy je dobré pre zlepšenie vášho zraku očí. Občas, potraviny, ako sú jablká, tymián, petržlen, maliny, zeler, repa a mrkva sú bežne konzumované odvrátiť očné vločky. Aj to je jedným z najlepších domáce opravné prostriedky pre očné vločky.

12. Prestať pitie alkoholu a káva:

Kofeín a alkohol tendenciu mať nepriaznivý vplyv na oči. Takže, ak ste náhodou byť zanietený spotrebiteľ kávy a alkoholu, potom by ste mali buď znížiť príjem oboch týchto nápojoch, aby sa zabránilo očné vločky.

13. Prestať fajčiť:

Väčšina ľudí tvrdí, že fajčí, pretože zistí, fajčiť byť stres buster. Ale to nie je pravda. Fajčenie nie je zmierniť stres. V skutočnosti to má tendenciu sa zvyšovať, a to najmä pri vdýchnutí dymu. To nie je dobré pre váš zrak. Takže prestať fajčiť uniknúť z pazúrov očných vločky. To je ďalší top liek na liečbu očných plavákoch.

14. Sleep Well:

Väčšina z časov, naše oči sú v strese kvôli nedostatku spánku. Naše každodenné životy sú tak zaneprázdnení, teraz-a-dní, že nemajú ani čas na spanie primerane. Pridanie do stresový faktor trávia veľkú časť svojho času v prednej časti počítača. So všetkými týmito faktormi dohromady, to nie je ťažké pochopiť, prečo tak veľa z nás trpí očné ochorenia, očné Floaters byť na vrchole zoznamu. Takže pravdepodobne jedným z najjednoduchších spôsobov, ako sa vysporiadať s problémom očných vločky je, aby sa ubezpečil, že budete spať správne a získať potrebné množstvo odpočinku, že vaše oči potrebujú, aby správne fungovali.

15. Nerobiť nič a zvyknúť si na to:

Pravdepodobne jeden z najviac nežiaducich spôsobov, ako sa vysporiadať s problémom očných vločky, je jednoducho nechať to byť. Po pravde povedané, Floaters v oku nie sú všeobecne obťažovať na väčšine príležitostiach. Takže, ak je žiadny z týchto domáce opravné prostriedky pre očné vločky pracovať, aby vám pomôžu získať nejaké úľavy od bolesti, potom možno by ste mali zvážiť len zvyknúť na to, že máte očné vločky.

V súčasnej dobe väčšinu času venovať práci na počítači. Niektoré tipy môžu nasledovať uľahčiť oči pred nadmerným stresom. Osoba môže mať časté prestávky; zväčšiť dokument na počítači čítať alebo pracovať; a ak máte pocit, že vaše oči sú zranenia, potom by ste mohli umyť oči, alebo si niektoré z vyššie uvedenému očných cvikov. Robí všetko v pravidelných intervaloch môže znížiť stres, že vaše oči sú vystavené. Akonáhle sú vaše oči bez stresu alebo aspoň príčinou stresu, ktorý ovplyvňuje vaše oči bola vykonaná preč s, môžete si byť istí, ako sa zbaviť očných vločky.

V tomto videu - Ako sa zbaviť očné vločky Prirodzene: - 3 Best prírodné liečivá sa zbaviť očné vločky

Máte vy alebo niekto viete, trpí očné vločky? Čo urobiť, aby sa úľavu? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...