Zdravie a wellness

14 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny melanómu

14 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny melanómu

Vedeli ste, že rakovina melanóm môžu byť liečení len zložiek vo vašej domácnosti? Znie to neuveriteľne, že? Po prvé, čo je rakovina melanóm? Ako je to spôsobené? A aké to sú ingrediencie, ktoré môžu poskytnúť jednu úľavu od neho?

Chcete odpovede na všetky tieto otázky? Prečítajte si tento príspevok!

Pochopenie melanóm:

Závažná forma rakoviny kože, ktorá ide pod názvom melanómu, často zanecháva šupinatá koža a suché. Presný dôvod človek vyvinie melanóm je neznámy, ale šanca na zmluvné to je vyššie u tých jedincov, ktorí sú vystavení ultrafialovými slnečnými lúčmi. A ak si myslíte, že použitie opaľovacieho krému alebo vyhnúť sa slnečnému žiareniu môže znížiť riziko, že budú zasiahnuté rakovinou kože, mýlite sa. Mali by ste vedieť, že nedostatok slnečného svetla môže tiež vyústiť šance melanómu. Vitamín D je získaný zo slnečného žiarenia a je používaný k oprave malígnych alebo poškodené bunky. Preto optimálna hladina by mala byť udržovaná v tele.

load...

Domáce lieky na liečbu rakoviny kože melanóm:

Tam sú niektoré bežné domáce prostriedky pre prevenciu a liečbu melanómu.

1. Jedzte prírodné antioxidanty:

Konzumovať potraviny, ktoré obsahujú antioxidanty. Je to dobrý spôsob, ako čeliť kontrolu škodlivých účinkov príliš veľa slnečného svetla. Ružičkový kel, pistácie, zelený čaj, žĺtky, cuketa a niekoľko bylinky, cesnak a kakao, sú bohaté na antioxidanty. Všetci účinne znížiť riziko vzniku rakoviny melanómu (1). Citrusové plody a kapusta tiež prispôsobiť zoznam. Táto zelenina a orechy môžu tiež pomôcť pri liečbe tejto formy rakoviny taky.

2. Jedzte baklažán tiež známy ako baklažánom, Guinea squash alebo Brinjal:

Solasodine rhamnosyl glykozidy (BEC) (2), aktívna fytochemikálie, sa bežne vyskytujú v rastlinách z čeľade Solanaceae a môže pomôcť pri liečbe melanómu. Patrí medzi zeleninu, ako sú brinjals alebo baklažán, paradajky, papriky a zemiaky. Vzhľadom k tomu, stáročia baklažánu je známe, že pomáhajú zmierniť príznaky rakoviny melanóm kože. Najlepšie spotrebe v surovom stave, môžete ju variť rovnako. Začať konzumovať surové baklažán čo najskôr a zastaviť rakovinu z šíri do ďalších častí tela.

load...

Dalo by sa tiež rozdrviť a použiť výťažok z baklažánu priamo na postihnuté miesta alebo dokonca miešať ju do octu a použiť ju ako krém alebo mlieko.

3. Zvýšiť príjem zo zelených a farebné zelenina:

Okrem brinjals, existujú aj iné potraviny, ak sú konzumované surové, ktoré pomáhajú udržať hladinu omega - 3 a 6 oleja (3) ideálne vo vašom tele. Patrí medzi ne sladké zemiaky, špenát, zelenej a žltej alebo oranžovej zeleniny. Tie poskytujú beta-karotén. Lykopén môže pochádzať z paradajok, melón a papája. Omega 3 a 6 sú životne dôležité pri liečbe rakoviny kože melanóm.

4. Repa Čítače malignity:

Červená repa obsahuje prírodné zlúčeniny chemickú tzv sanguinarin (4). Táto chemická látka je známe, že pôsobí pult malígne bunky. Vypiť pohár repné šťavy alebo jednoducho jesť surové. V prípade zostrelenie šťavu neznie chutný, variť vegetarián s niektorými soľou domäkka a jesť s jedlom.

5. Kurkuma je zázrak Root:

Kurkuma v Ayurveda je považovaný za koreň zázračnými liečivými vlastnosťami. Kurkumín je prítomný v množstve v kurkuma, a to má nádherné protizápalové a antibakteriálne účinky (5). Začnite svoj deň s lyžičkou kurkumy prášku. Pridať ako mnoho pokrmov, ako je možné - polievky, zelenina, šaláty a tak ďalej.

6. Piť zelený čaj Denne:

Dva až štyri šálky zeleného čaju môže ukázať ako prospešné pri liečbe melanómu. Je plná antioxidantov, ako sú polyfenoly. Zelený čaj pomáha liečiť melanóm (6) a ďalšie príznaky ako kožné vyrážky, ktoré z nich plynú. Zabíja rakovinové bunky, a to je dobré konzumovať denne.

7. Vykonajte cesnak súčasťou všetkých jedlo:

Cesnak je ďalší zázrak jedlo, ktoré by mali byť zavedené do jedálnička pacienta na dennej báze. To má cenné protirakovinové účinky (7) a je užitočná pri prevencii mnohých typov ochorení. Má anti-nádorové výhody. To môže tiež byť pridaný raw do potravín, ako sú polievky, zeleniny a šalátov. Cesnak sa dobre hodí k väčšine indických receptov, aby bolo jednoduché ho pridať do svojej každodennej strave.

8. Zahrnúť červené maliny vo vašej strave:

Červené lahodný maliny sú tiež účinné pri liečbe melanómu (8). Allantonin a askorbyl nájdený vo veľkom množstve v malín brániť proliferáciu nádorových buniek, čím sa spomaľuje šírenie choroby a tiež ju cúvaní. Maliny môžu byť surova alebo rozbitý, a ich dreň možno aplikovať na postihnuté miesta.

9. Lokálna aplikácia Tea Tree Oil:

Zlúčenina terpinen aktívne - 4-oleja nachádza v extraktoch tea tree olej, je jedným z najnovších silný liek na rakovinu melanómu (9). Pomáha oživiť imunitný systém a prispieva k rozvoju nových tkanív pri opravách kožných lézií. To môže byť použitá lokálne niekoľkokrát denne pre optimálne účinky. Má baktericídne a antimikrobiálne význam a je tiež proti plesniam.

10. Rosemary má Schopnosti Healing:

Populárna bylina našiel vo väčšine kuchýň je Rosemary. Z tejto rastliny, možno získať karnozol, ktorá má antioxidačné a protirakovinové vlastnosti, (10). Bylina môže byť aplikovaný na kožu k zníženiu pálenia spôsobené žiarením a chemoterapiou.

11. Ginger Tea:

Nebuďte prekvapení, ak sa ocitnete detesting jedlo. Zatiaľ čo niektorí môžu zažiť nechutenstvo, iní môžu cítiť nevoľno. Príznaky, ako je nevoľnosť alebo vracanie, môžete skúsiť prehĺtal dole zázvorový čaj (11). Zázvor čaj tiež pomáha zlepšiť chuť do značnej miery.

12. Použitie esenciálne oleje:

Pridaním niektorých éterických olejov do kúpeľa môžu upokojenie pokožky u pacientov s melanómom. Levanduľa (12), alebo harmančeka oleja (13) bude ideálny. Vyhnúť sa používaniu bergamot olej zvyšuje slnečné citlivosť kože.

13. Obklady:

Ak trpíte akútnej bolesti, a to ako studené a teplé zábaly môžu byť použité na úľavu od stuhnutých svalov a bolesti kĺbov (14). Jednoducho mokrú handru buď studenej alebo teplej vody a držať ho na postihnuté miesta pre úľavu od bolesti a stuhnutosti.

14. Sandalwood Vložiť:

Aplikácia santalového dreva pasty môže v boji proti páleniu alebo extrémnym vysušenie (15). Jedná sa o prírodný liek, ktorý nebude kolidovať so žiadnym liekov alebo ošetrenie, ktoré môžu byť prechádza. To zmierni a upokojuje podráždenia pokožky.

Okrem vyššie uvedeného, ​​meditácie v kombinácii s pravidelným yogy môže pomôcť pri zachovaní dobrého fyzického a duševného zdravia. To vám pomôže pri zmierňovaní stresu, ktorý vám pomôže naučiť sa zaobchádzať s depresiou, úzkosťou a zvyšuje hladinu energie rovnako. Prijatie jednoduchý a duchovný spôsob života môže ísť dlhú cestu v pomôcť liečiť melanóm. Do podeliť o svoje cennú spätnú väzbu na stánok s jedlom z tohto príspevku.

Často liečba rakoviny melanóm kožného môžete nechať cítiť unavený. V takýchto prípadoch proste váľal v posteli s obľúbenú knihu alebo počúvaní niekoľkých Peppy skladieb na iPode vás môže omladiť a pozdvihnúť náladu.

Bola informácie užitočné? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie!

load...