Zdravie a wellness

14 najlepších výhod syrov pre pokožku, vlasy a zdravie

14 najlepších výhod syrov pre pokožku, vlasy a zdravie

Syr je milovaný jeden a všetci. Či už ide o akýkoľvek druh syra - Modrá, Monterey Jack, Brie, čedar, švajčiarsky, Gouda, americký syr, atď, to je obľúbený medzi mnoho. Syr sa vždy vzťahuje ako mastné potravinárskeho výrobku a menej sa vie o jeho prínos pre zdravie. Ale existuje mnoho zdravotných výhod syra, ktorý bude určite prekvapí.

Obsahuje dobré množstvo bielkovín, vitamínu A, riboflavín, vápnik, fosfor, zinok, a vitamín B12. A rôzne syrová prínosy nie sú len pre svoje zdravie, ale aj pokožku a vlasy. Poďme sa pozrieť na top 14 výhod jesť syr.

Výhody syra:

Tu sú niektoré z najlepších syrov výhody. Zistite si, čo robí syr tak dobrý prírastok do svoje zdravie.

1. Prevencia dutiny:

Je veľmi bohatým zdrojom vápnika, ktorý je najdôležitejší pre silné zuby. Syr má nižší obsah laktózy, ktoré poškodzuje zuby. Jesť syry ako Blue, Monterey Jack, Brie, čedar, švajčiarsky, Gouda, a americký syr po jedle alebo ako olovrant predchádza vzniku zubného kazu. Je to ako najprednejšou zo zdravotných výhod syra.

load...

2. Prevencia rakoviny:

Jeden z najmenších hovorené off syr zdravotný prínos je, že môže zabrániť vzniku rakoviny. Syr obsahuje konjugovanej kyseliny linolovej a sfingolipidy, ktoré hrajú veľmi dôležitú úlohu v prevencii rakoviny. To tiež obsahuje vitamín B, ktorý udržuje telesné funkcie a chráni telo pred chorobami.

3. Zvýšenie telesnej hmotnosti:

Má veľa prírodných tukov, ktoré môžu viesť k priberaniu na váhe. Niektoré syry majú obsah s nízkym obsahom tuku, ktoré sú užitočné, aby sa vaša telesná hmotnosť vyrovnaná. To tiež pomáha získať telesnej hmotnosti, svalovej hmotnosť a hustotu kostí. Syr obsahuje tuk, vápnik, proteíny, vitamíny a minerálne látky, ktoré tvoria svalov a kostí silné spolu s vyváženou metabolizmu.

4. Kostná Sila:

Je veľmi bohatým zdrojom vápnika a vitamínu B. To znamená, že je veľmi dobrá pre zdravie kostí u starších ľudí, detí a tehotných a dojčiacich matiek sa posilnila ich kosti. Vitamín B nachádza v syre absorbuje a rozvádza vápnika v tele.

load...

5. Osteoporóza:

Osteoporóza je spôsobená v dôsledku nedostatku vápnika. Syr je najlepší prirodzený spôsob, ako zlepšiť zdravie kostí na prevenciu osteoporózy. Syr obsahuje bielkoviny, vápnik a vysoký príjem vitamínov a minerálnych látok, ktoré môžu liečiť osteoporózu.

6. Vysoký krvný tlak:

Sodíka a cholesterolu môže spôsobiť vysoký krvný tlak. Syr obsahuje sodík, ktorá závisí od množstva soli v zmesi v mlieku. Syr s nízkym obsahom sodíka je tiež k dispozícii, ktorý znižuje srdcové choroby. Vitamín B v syre je zistené, že sú užitočné pri znižovaní vysokého krvného tlaku.

7. Hladké Tehotenstvo:

Syr je vhodný pre hladký tehotenstva. Obsah vápnika v syroch je veľmi dobré pre tehotné ženy. To pomáha stimulovať kontrakcie pri pôrode. To je tiež užitočné, pokiaľ ide o riadnu produkciu mlieka nakŕmiť dieťa.

8. PMS:

Syr znižuje PMS problémy a jej pridružené príznaky u žien.

9. Koža:

Syr je považovaná za vynikajúce pre vaše zdravie pokožky, pretože obsahuje vitamín B. Táto funkcia je užitočná pre udržanie vláčne, zdravé a žiariace pleť. Tak, teraz si môžete myslieť, vrátane syrov vo vašej strave.

10. Migréna:

Syr môže byť užitočné pri liečbe migrény. Príjem vápnika znižuje problém migrény. Syr je tiež najlepším zdrojom vápnika.

11. Imunitný systém:

Syr je vhodné uľahčiť váš imunitný systém. Niektoré druhy syrov dávajú pozitívne výsledky pre správne fungovanie imunitného systému. To môže znížiť ochorenia a chorôb.

12. Glow na koži:

Zdravá koža je žiaduce každým jednotlivcom a syr môže byť užitočné, aby vaša pleť sa toľko potrebné žiara. Obsahuje vitamín B, ktorý pomáha metabolizmus a rast buniek buniek, dáva vám žiariace pleť a to tiež pomôže zbaviť sa škvŕn.

13. Pomáha v režime spánku:

Syr sa nachádza prospešné pre stimuláciu spánku. To lieči nespavosť. Syr obsahuje tryptofán, aminokyselina, ktorá znižuje namáhanie a pomáha na navodenie spánku.

14. Zdravie Vlasy:

Nízkotučný tvaroh sa naplní proteínu. Zaradila do raňajky či obed s vajcami, čerstvým ovocím alebo ovocie. Tvaroh je tiež bohatým zdrojom vápnika, ktorý je užitočný pre udržanie zdravej a lesklé vlasy.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na dávky syra. Milujete syry? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Zdroj obrázku: 1

load...