Zdravie a wellness

14 najlepších výhod oleja Evening Primrose pre pokožku a zdravie

14 najlepších výhod oleja Evening Primrose pre pokožku a zdravie

Či už ide o muža alebo ženy. - pupalkový olej má dlhý zoznam zdravotných výhod a to ako interne, tak externe. Ale to, čo sa deje a čo je pupalkový olej dobré? Prečítajte si o to vedieť viac.

Čo je pupalkový olej?

Pupalkový olej je jeden z najviac zázračné objavy pre prevenciu mnohých ochorení a porúch. Obsahuje vitamín C a fenylalanín, ktoré sú užitočné pre zmiernenie bolesti, bolesti hlavy, problémy starnutia a príznaky menopauzy, obezita, PMS, a mnoho ďalších. Tento olej sa získava zo semien z pupalky rastliny. To je tiež používaný v potravinách ako potravinový zdroj mastných kyselín. To je široko používaný pri výrobe mydiel a kozmetiky. Tu v tomto príspevku, hovoríme o mnohých ropných využitie pupalky.

Výhody pupalkový olej

Poďme sa pozrieť na top 14 výhod olej z pupalky dvojročnej:

1. GLA Nedostatok:

Pupalkový je bohatým zdrojom mastnej kyseliny a gama linolénovej kyseliny (GLA), ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela. Alkoholikov a u pacientov s diabetom majú zvyčajne nedostatok GLA, ktorý môže spôsobiť symptómy reumatoidnej artritídy a kardiovaskulárnych ochorení.

load...

2. Zdravie srdca:

Pupalkový olej je vhodný na udržanie zdravého srdca. Použitím tohto oleja na dennej báze, môže znížiť hladinu cholesterolu, krvný tlak a chráni srdce pred ischemickou chorobou srdca.

3. Menštruačné bolesti:

Pupalkový olej je najlepší prírodný liek na úzkosť v priebehu menštruácie. Použitím tohto oleja môže tiež znížiť veľa príznakov PMS.

4. Diabetes:

Tu sa pacienti nemajú dostatok GLA v ich tele. Pupalkový olej môže byť použitý ako účinný doplnok pre udržanie úrovne GLA v tele. Tento olej tiež zabraňuje pacientov z postihnutia pacientov s diabetickou neuropatiou, ktorý má príznaky, ako je brnenie, necitlivosť, bolesti, a problém v nohách a nôh.

load...

Zdravie 5. Skin:

Pupalkový olej je považovaný za najlepší liek na vyliečenie ekzémov a mnohými ďalšími problémy súvisiace s kožou. GLA a obsahu mastných kyselín v tomto oleji je nevyhnutné pre zdravie pokožky. Olej z pupalky dvojročnej semien je veľmi jemný, a môžu byť použité ako hydratačný, aby suché oblasti hydratované. To tiež zvyšuje krvný obeh, čo je užitočné pri liečbe unavenej pleti a očí. Použite ju dvakrát denne s tampónom pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

6. Protizápalový:

Pupalkový olej má protizápalové vlastnosti, a preto sa používa pre upokojenie príznakov artritídy a nepríjemné pocity na hrudi.

7. Hyperaktivita:

Deti s hyperaktívne poruchou môžu zažiť dobré výsledky s použitím olej z pupalky dvojročnej.

8. Chronický únavový:

Pupalkový olej môže byť používaný s nejakú dobrú kvalitu rybieho oleja ako terapie na liečbu chronického únavového syndrómu.

9. Pupalkový olej na plodnosť:

Stimuluje krvný obeh, ktorý pôsobí ako prostriedok na liečbu mužskej impotencie. Pomáha cirkuláciu narušenej prúdenie penisu krvi. To môže byť konzumované s ginkgo biloba a vitamín C pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Nepretržité používanie tohto oleja môže zabrániť krvné cievy z stáva úzka, čo je zvyčajne výsledkom vysokej hladiny cholesterolu v krvi. Zlepšuje funkciu maternice a tak môže byť užitočná aj pre jednotlivcov, ktorí nie sú schopní otehotnieť.

10. Alkohol Odstúpenie:

Náš mozog je vyvolaná GLA, čo prostaglandín (prostaglandín E). To pomáha pri zvládaní abstinenčných príznakov, ako sú alkohol, záchvaty a depresia. To nepriamo chráni nervový systém a pečeň.

11. Vyživujú nechty, skalp a vlasy:

Tento olej obsahuje dobré množstvo esenciálnych mastných kyselín, ktoré bránia naše nechty pred popraskaním a udržuje ich zdravé. Okrem toho tiež vyživuje pokožku hlavy a lieči mnoho ďalších problémov vlasy.

12. Schudnúť:

Pupalkový olej obsahuje kyselinu linolovú, ktorá pomáha spáliť telesného tuku. To tiež bojuje s rakovinou.

13. Astma:

Vezmite prvosienka olej tablety alebo kapsule pre zníženie alebo liečiť symptómy astmy. Konzumovať 6 až 8 gramov prvosienka oleja dvakrát denne.

14. Pŕs Bolesť:

Jedná sa o veľmi populárny zákrok na prsiach alebo bolesť. Pupalkový olej možno pripraviť mnohými rôznymi spôsobmi a mali by byť konzumované v dávke 120 - 160 mg dvakrát denne. To dáva okamžitú úľavu, ak sa vezmú po dobu až štyroch mesiacov.

Dúfam, že ste našli článok o pupalkový olej výhod užitočné. Ešte nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

load...