Zdravie a wellness

13 Zázračné výhody pyramídovej meditácie na vašom tele

13 Zázračné výhody pyramídovej meditácie na vašom tele

Ak ste stále na go prácu, doma alebo triedu a ťažko mať chvíľku premýšľať, že je čas, aby prehodnotila svoje priority. Sebauvedomenie, rozjímanie a realizácia pomôže pochopiť život lepší. Ak ste zvedaví, ako to urobiť, pyramída meditácie je odpoveď, a tu je návod, ako to urobiť.

Po prvé, poďme zistiť, čo pyramída meditácia je všetko okolo.

Čo je to pyramída meditácie?

Nie je slovo, pyramída 'vám pripomenie z Egypta? Trojrozmerné trojuholníkové strany s širokými základní a zužujúci sa vrcholy viazaných objavovať vo vašej hlave. Tieto štruktúry sú sklady energie, pretože sú stavať prikloniť k zemského magnetického poľa a sú perfektné prijímača a vysielača kozmu energiu. Meditoval pod takejto štruktúry sa nazýva, Pyramid Meditácia, 'a dáva najlepšie výsledky! Počkajte, to nie je to, ako budete čítať dopredu budete vedieť, ako môžete ťažiť z výhod tohto unikátneho meditačné techniky. Tak poďme ďalej sa dozvedieť viac...

load...

Ako to urobiť Pyramid meditácie?

Nájsť pyramída

Je to tak jednoduché, ako to. Buď ísť do jednej z pyramíd centier, ktoré sa vyskytli po celom meste alebo vybudovanie základnej trojrozmerné geometrické štruktúry na svoje miesto. Postaviť z prírodných materiálov ako je drevo, mramor, a uistite sa, že je aspoň trikrát väčšia ako tie, výška a šírka múdre.

Držať sa stranou od Gadgets

Odstráňte prítomnosť akýchkoľvek pomôcok s výnimkou snáď zariadením hrať upokojujúcu hudbu, zatiaľ čo vy meditovať vnútri pyramídy. Zariadenie bude mať trhlinu v prenose energie vibrácií a pokaziť celý účel meditácie. Odstráňte všetky kožené a kovové predmety, ako ich schopnosť absorbovať spôsobí opačný účinok.

Oblečenie a elegancia

Loose a ľahké oblečenie vám bude pohodlnejšie a lepšie vnímaví k energii. Čistý a bez zápachu priestor bude robiť to bezproblémové budete meditovať. Ak dávate prednosť, umiestnite božstvo alebo obrázok podľa vlastného výberu v meditačnej priestor pre zvýšenie pozitivity a dobré vibrácie.

load...

Rozjímanie

Potom, čo boli prijaté vyššie uvedené pravidlá starostlivosť, sadnúť si na pohodlné podložke buď na východe, severe alebo severovýchodu smerom a začať svoju meditáciu vydychovanie a zhlboka a cítiť dych, keď tak urobíte. Urobte to s zložené myslenia a byť istí, cítiť pozitívne vibrácie.

Výhody Pyramid meditácie:

Pyramídové Meditácia výhody sú prebytok. Tu sú niektoré z nich:

1. Zlepšuje zrak:

Pyramid meditácie vám môže pomôcť napraviť svoju víziu. Tam sú k dispozícii na tejto kurzy, čo pomáha pri posilňovaní očné svaly, rovnako ako tvarovanie oči.

2. Zlepšuje sluch:

Existuje niekoľko sluchovo postihnutých, ktoré môžu byť zlepšené a nabrúsené pomocou energie získaná z pyramídy meditácie.

3. Vysoký krvný tlak:

Vysoký krvný tlak sa často nazýva hypertenzia. To môže byť výrazne znížená, ak pyramída meditácie je vykonávaný každý deň. Môžete získať úľavu od všetkých druhov stresu a užívať si života naplno tým, že cvičí túto formu meditácie.

4. Zaobchádza Nespavosť:

Existujú milióny ľudí na celom svete, ktorí trpia nespavosťou. Pyramid meditácia môže pomôcť pri upokojenie mozgu a relaxáciu nôh. Ľudia, ktorí spali v pyramídach došlo k významnému úrovne zlepšenia vo svojich spacích návykoch.

5. Poskytuje úľavu artritídou:

Pyramída meditácie je ideálny prostriedok pre všetkých, ktorí trpia artritídou. Dokonca aj bolesti chrbta môže byť zmiernené, ak každý deň praktizovať túto meditáciu.

6. Vylieči boláky And Broken Bones:

Jedným z najviac jedinečných a úžasných výhod pyramídy meditácie je hojenie boľavých a zlomených kostí. Tí, ktorí majú namáhavú životný štýl môže definitívne rozhodnúť pre pyramídové meditáciu.

7. Odstraňuje akné a akné:

Môžete sa zbaviť všetkých druhov akné a kožné problémy s pyramídy meditáciu. Majte pohár vazelíny v malej pyramídy a umožňujú, aby sa pod napätím. Len votrite ho po celom pupienok alebo biele hlavy a sledovať ho miznú.

8. Pyramids pre študentov:

Pyramída meditácie je veľmi populárny medzi študentmi a učiteľmi. Pomáha vycibriť svoje pamäti a zvýšenie úrovne dôvery rovnako. Jeden môže ľahko pripravovať na svoje skúšky, bez toho, aby cítil zvýšený stres a úzkosť.

9. Ponuky energie:

Pitná voda, ktorá bola naplnená pyramídy energia je lepší zdroj energie.

10. Poskytuje úľavu od bolesti hlavy:

Ak trpíte migrénami alebo bolesťami hlavy, môžete určite zvážiť praktizovanie meditácie pyramídy. To vám pomôže nájsť rýchle uzdravenie.

11. Poskytuje úľavu nepravidelná menštruácia:

Ženy, ktoré spali v pyramídach hlásilo zlepšenie ich menštruačných cyklov.

12. Zlepšuje poznávacie schopnosti:

Pyramída meditácia zlepšuje funkcie mysle. To zvyšuje inteligenciu a koncentračné úrovne. Tiež tvrdí, emocionálnu rovnováhu.

13. Váhy Hormonálne Úrovne:

Pyramída meditácie zlepšuje funkciu štítnej žľazy, ktoré produkujú hormóny. Tak, to vyrovnáva hormonálne hladiny v tele.

Pyramída meditácie je zaujímavý, krásny a jednoduchý spôsob lúčenie na všetky vaše zdravotné problémy. Potom, čo robiť to súčasťou vášho života, začnete vidieť rozdiel skôr, než si predstavoval.

Neváhajte a pohodlne sa podeliť o svoje pyramídové meditačné skúsenosti u nás v sekcii komentáre.

load...