Zdravie a wellness

13 úžasných výhod Marsh Mallow (Althaea Officinalis) pre pokožku, vlasy a zdravie

13 úžasných výhod Marsh Mallow (Althaea Officinalis) pre pokožku, vlasy a zdravie

Pekná rastlina, ktorá dáva veľké výhody - to je Althaea officinalis v kocke! Althaea officinalis rastliny, bežne známy ako bahenný Mellow alebo marshmellow, je rastlinný druh, ktorý odvodzuje svoj pôvod v Afrike a je veľmi bežne používané na prípravu liekov a ozdoby. Veľmi jemné a zamatovo textúru, je veľmi hustá prírodou a chlpy z kvetu sú usporiadané v vyžarujúce hviezda vzor. V našej každodennej činnosti, marshmellow závod sa ukázal byť užitočný v mnohých smeroch a je používaný ako jedlo a liečivé zložky. Althaea Officinalis výťažok z koreňa a stonky sú veľmi výhodné a užitočné v mnohých ohľadoch pre celkové zdravie, pokožku a vlasy.

Althaea Officinalis Používa pre kožu:

1. Použitie Althaea officinalis pomáha pri znižovaní účinok napučanie a tiež pomáha omladenie poškodenie kože. 2. Spôsob oxidácie buniek sa zastaví pomocou tejto byliny. Je vysoko účinný na hojenie rán, popálenín a jaziev. 3. Byť dobrým protizápalovým činidlom, zvyšuje imunitný silu buniek príliš. 4. Zlúčenina prítomný v rastline pomáha znižovať hladinu hyaluronidázy a to zase minimalizuje opuchy a pôsobí ako anti-aging zlúčeniny.

Althaea Officinalis Používa pre vlasy:

Dosiahnutie krásne vlasy je snom mnohých, pretože je znamením krásy a elegancie. Marshmellow olej bol používaný v priebehu storočí k dosiahnutiu dobrého vlasy textúru.

load...

5. Sliz v oleji pomáha regulovať a ničiť baktérie a iné nečistoty, ktoré sú na pokožku hlavy. 6. Olej sa odporúča najmä pre suchých a svrbenie pokožky hlavy, pretože pomáha uzamknúť vlhkosť vnútri. Obsahuje zlúčeniny, ktoré zmäkčuje a vyhladzuje vlasy, čím našuchorený vzhľad. 7. Marshmellow olej funguje ako proti rozbitiu činidlá, ktoré zabraňuje a minimalizuje padanie vlasov a upevňuje rast vlasov.

Althaea Officinalis Používa pre zdravie:

8. Stonky a korene rastliny obsahujú lepkavú látku zvanú sliz a keď sú vyprahnuté sú používané v bylinné medicíny. 9. Marshmellow sa používa ako liek pre deti, ktorí trpia opuchy a bolesti v krku. Bylina pomáha hlien skvapalniť a že na oplátku pomáha jasné preťaženia pľúc. 10. Rôzne zdravotných ťažkostí, ako je zápal priedušiek, kašeľ, prechladnutie, astma a podobne sú ošetrené pomocou althae officinalis.

11. Táto bylina sa dokonca používa na čistenie a upokojenie tráviacej sústavy a močového mechúra. 12. Ľahká zranenia, popáleniny, vredy na koži, varí alebo zápaly atď môžu byť tiež vytvrdený pomocou tohto slizu nájdené v marshmallow stoniek a koreňov. 13. Korene byliny sú tiež veľmi účinné pri liečbe a hojení cysty, ktoré sa hromadia v tele.

load...

Althae Officinalis pre výživu:

Prášok Althaea officinalis je veľmi výživné a vedie osoba zdravý ako buk! Flavonoidy prítomné v závode sú veľmi vláknité a dáva bylinné protizápalové vlastnosti, čo ďalej prispieva k zníženiu a odstráneniu opuchov. Byliny môžu byť použité spolu s medom pomáha prácu tráviaceho traktu rýchlejšie a lepšie. Marshmellow zariadenie je dodávaný s vápnikom a jeho prášok je široko používaný v zubných práškov a pást, čím sa zabezpečí vápnika k zubu. Slizu prítomný v rastline je veľmi dôležité pre správne fungovanie tela. Sacharidy a, flavonoidy a sacharózy prítomné v zariadení tiež pomáhajú regulovať hladinu cukru osoby.

Je to mýtus, že všetky prírodné produkty sú bezpečné a dobré. Je dôležité pochopiť obsah a účinky prírodných produktov taky. Prášok podľa marshmallow rastliny by mali byť konzumované v závislosti na zdraví a rôznych ďalších zdravotných podmienok jedinca. Tehotná žena a diabetickej jedinci by sa mali vyhnúť náročné túto bylinu v prebytku. Pretože neexistujú žiadne vedecké dôkazy pre dávkovanie, teda odborníka by mali byť konzultované skôr, než je táto bylina vo vašej strave.

load...