Zdravie a wellness

13 úžasných prínosov oleja z grapefruitu

13 úžasných prínosov oleja z grapefruitu

Grapefruit silica je prítomná vo svojej kôry a extrahuje lisovaním. Existuje široká škála dávok ropy grapefruitu a je populárny využitie pre aromaterapiu. Používa sa tiež v rade starostlivosti o pleť a starostlivosť o telo. To môže byť tiež použitý ako difúzora, odparovače, a je tiež zahrnutá do kúpeľa a sprchových gélov.

Grapefruit esenciálny olej sa skladá hlavne z limonén, alfa-pinén, sabinen, myrcen, Terpinenol a tak ďalej. Niektoré z výhod Grapefruit oleja sú uvedené nižšie.

Výhody grapefruit Olej

Poďme sa rýchlo pozrieť na top ťaží z grapefruitového oleja:

1. Mood Zdvíhacie Vlastnosti:

Aromaterapia kvalitami grapefruitového oleja sú tiež skvelé. Olej zvyšuje zmysly a je používaný ako antidepresívum. Cestovatelia často používať ho pre jet lag a poskytuje veľkú úľavu pre trpiace migrénou. Síra miešanie oleja poskytuje výraznú chuť a vôňu potraviny. Dopadov na nálady zdvíhanie platí niekoľko naneste niekoľko kvapiek esenciálneho oleja do difúzora alebo kombinovať s dopravcom oleje pre aromaterapia masážne účely.

load...

2. Podporuje trávenie:

Grapefruit silice pomáhajú v tráviacom procese a pomáhať obličky a pečeň tak, že fungujú normálne. To môže dokonca byť použitý v programe vysadení lieku a hrá dôležitú úlohu v udržiavaní lymfatický a cievny systém zdravý.

3. Antiseptický:

Grapefruit éterický olej má tiež antiseptické vlastnosti.

4. Pre celulitídy:

Grapefruit olej je silný celulitída drvič. Toxín ​​vybudovať a zadržiavanie tekutín vytvára celulitídy v tukových bunkách. Keď sú toxíny nie sú prepláchnuť z tela, ktoré sa hromadia v bunkách. Grapefruit olej vyplavuje voľné radikály, ktoré vytvárajú celulitídu. Jednoducho zmiešajte 1 - 2 kvapky grapefruitového oleja s trochou kokosového oleja a masáž na časti tela v hnetenie vzore každú noc

load...

5. Dezinfekčný:

Antiseptické vlastnosti grapefruitového oleja pomáhajú bojovať s baktérií na tvrdom povrchu. Dokonca môžete použiť grapefruitový olej ako prírodný čistiaci prostriedok. Stačí pridať pár kvapiek oleja do rozprašovača vody a sprej na svoje kuchynské priestory.

6. Močopudné vlastnosti:

Jeden z najlepších grapefruit olej výhody. Grapefruitov esenciálny olej je ponúkaný naturopaths ako diuretikum na zníženie nadúvanie a zadržiavanie tekutín. Pravidelné vylučovanie moču je nevyhnutná pre správnu funkciu obličiek.

7. Antioxidantu:

Hroznovej ovocie esenciálny olej je bohatý na vitamín C a má významný obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály, ktoré poškodzujú kožu a urýchliť príznaky starnutia. Antioxidanty zvýšiť až regeneračné schopnosti pokožky a udržať mladistvý vzhľad. Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek grapefruitového esenciálneho oleja do svojho šampón a kondicionér. To vám dá lesklé a zdravé vlasy.

8. Hair Tonic:

Prírodného často odporúča grapefruit esenciálny olej ako tonikum na vlasy, ktorý pomáha pri liečbe lupín a podporovať zdravý vlasový folikul. To je tiež používaný ako súčasť režimu starostlivosti o vlasy na liečbu mastné vlasy a podporiť lesk.

Masírovanie grapefruit esenciálny olej spolu s ďalšími nosnými olejmi, ako je olivový olej, je najjednoduchší spôsob, ako podporiť rast vlasov a umožňuje vlasy zdravé a lesklé.

Dokonca si môžete pripraviť vlastné vlasy Detangler:

  • Zmiešajte jednu čajovú lyžičku aloe vera gél, 2 kvapky glycerínu, grapefruitový olej a 1 - 2 lyžička extraktu z hroznových semienok s pol litrom vody.
  • Uložte ju do spreji. Sprej na ľahkú váhu, zatiaľ čo vy sa osprchovať.

9. Aperitív:

Tento olej tiež podporuje chuť do jedla u ľudí, ktorí sa necítia nutkanie k jedlu. Pravidelné dávky pomôcť zvýšiť chuť do jedla výrazne. Pridajte 1 - 2 kvapky oleja do vody, alebo masáže na bruchu.

10. Prekonáva Sklony:

Grapefruit olej vôňa je užitočné, ako sa zbaviť drogovej závislosti a potravín žiadostivosť. Môžete použiť 1 - 2 kvapky oleja na bruchu alebo na krku, alebo priamo vdychovať pre najlepší efekt.

11. Zdravé srdce:

To je skvelý spôsob, ako udržať svoje srdce zdravé. Pridajte 1 - 2 kvapky do akéhokoľvek hydratačné a masážou cez srdce v noci.

12. Sucho v ústach:

Zmiešajte 1 - 2 kvapky hroznový ovocie olej v pohári teplej vody a kloktadlo. Môžete tiež prehltnúť to po kloktanie. Môžete pridať kvapku oleja na jednu čajovú lyžičku kokosového oleja a kloktať s ním.

13. PMS:

Tento éterický olej môže liečiť PMS, pokiaľ ju pridať do kúpeľa. Môžete tiež použiť niekoľko kvapiek na zápästie alebo šaty, alebo masáže priamo na spodnú časť brucha a nohy podrážkou pre vyváženú hormonálne funkcie.

Tak, teraz viete, niektoré z najlepších grapefruit olej výhod, sa teraz pozrieť, ako môžeme efektívne využiť.

Ako používať Pink Grapefruit Esenciálny olej:

  • Vždy použiť certifikované a organické studena lisovaný grapefruitový olej.
  • Umiestnite 1 - 2 kvapky oleja na dlani.
  • Trieť ruky a pomaly vdychovať vôňu.
  • Pred zaobstaraním jedlo vždy vdychovať vôňu 5 až 20 minút.
  • Nezabudnite piť 1 liter vody po dýchanie olej.
  • Môžete ho zmiešať s divokým pačuli esenciálneho oleja pre najlepší efekt.

Dúfam, že ste našli článok o grapefruit olej dávky informatívne. Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie.

load...