Zdravie a wellness

13 úžasných prínosov Fig Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

13 úžasných prínosov Fig Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

Obr, bežne známy ako, anjeer 'v Indii, je ovocie pochádza zo Stredomoria a Ázie. Toto ovocie tvorili dôležitú súčasť stravy starí Rimania a Gréci a hovorí sa zvyšuje silu a mrštnosť vďaka svojej bohatej nutričnú hodnotu. Je bohaté na vlákninu, vodu a minerálne látky, ako je vápnik, draslík a mangán. Pitie obr šťavy je preto účinný spôsob, ako získať živiny z tohto ovocia.

Byť bohaté na vápnik a draslík, obor šťava je výhodné najmä pre ženy, pretože pomáha zvýšiť hustotu kostí, a preto sa môže znížiť príjem mliečnych výrobkov na získanie potrebného vápnika. Tak obor je ideálny s nízkym obsahom tuku a menej cholesterolu náhradou mliečnych výrobkov. To tiež zvyšuje silu a vytrvalosť, a často je súčasťou jedálnička športovcov. Táto šťava nemá žiadne vedľajšie účinky a môžu byť dokonca vzhľadom k malým deťom. Obr šťava je zvyčajne k dispozícii na supermarkety. Alternatívne môže byť pripravený doma s pomocou odšťavovač. Po rozbalení, šťava musí byť tiež napäté pomocou cedník.

Juice výhody Obr

Obr Juice Zdravie Výhody:

Vzhľadom k tomu, figy sú veľmi výživné, niektoré zdravotné prínosy sú spojené s figové šťavu. Nižšie sú zdravotné výhody pitie obr šťavu.

load...

1. Vynikajúca Laxatívne & Natural Sleep Inducer:

Obrázky sú veľké zdroje vitamínu B6 a preto obr šťava je vynikajúci laxatívum. Pitie obr šťavy vo večerných hodinách alebo pred spaním môže liečiť nespavosť. To preto, že obsahuje tryptofán, jeden z 20 základných aminokyselín, čo je prirodzený spánok induktor. Keďže sa jedná o mierne preháňadlo, to môže dokonca byť venovaná malým deťom.

2. Lieči bronchiálna infekcie:

Obr šťava je účinná pri odstraňovaní bronchiálna infekcie, pretože upokojuje sliznicu v hrdle a pomáha znižovať podráždenie.

3. Lieči zápcha:

Obr šťavy môžu byť tiež použité pri liečbe zápchy. Obr šťava v kombinácii s ovsenými mlieka pomáha zmierniť príznaky zápchy. Za týmto účelom sa môžete vydať okolo 300 ml ovsených mlieka a 90 ml obor šťavy s niektorými sladkého drievka extraktu. To by malo byť konzumované ihneď po prebudení pre rýchlu úľavu. Prípadne kombinácia obr šťavy zo sliviek šťavy môžu byť prijaté skoro ráno liečiť zápchu.

load...

4. Boje močové kamene:

Močového mechúra kameň môže byť spôsobené nahromadením ložiská nerastné suroviny v močovom mechúre. Koncentrovaná obr šťava je dobrým zdrojom minerálov a živín, okrem toho, že s nízkym obsahom cholesterolu a sodíka. Tak, to môže byť efektívna v boji proti močové kamene.

5. Natural Telo Builder:

Byť bohatý na sacharidy a prírodných cukrov, obr šťava pôsobí ako prírodné telo staviteľ. Pitie obr šťava môže zvýšiť svoju vitalitu, čo vám umožní vykonávať viac a spáliť kalórie navyše. Jedna porcia obr šťavy poskytuje okolo 250 kcal energie a 3 g bielkovín. Vysoký obsah glukózy obr šťavy môžu paliva svaly v priebehu tréningu, zatiaľ čo proteín je budovanie svalov a stavba tela živinami. Tak obr šťava môže byť efektívny náhradou za umelo vyrobené elektrárne nápoje svalovej hmoty pre kulturistov a športovcov.

6. Pomáha pri vypaľovaní prebytočné kalórie:

Táto šťava prispieva k zníženiu hmotnosti vďaka svojmu vysokému obsahu vlákniny. Pitie obr šťavu ako súčasť chudnutie diéta vám pomôže pri rúbaní zbytočné kalórie, ale napriek tomu poskytujú telu potrebnú výživu. V niektorých krajinách, obor extrakt sa používa namiesto cukru v dezertoch určených pre diabetikov.

7. Dobrá náhrada materského mlieka:

Čerstvo vylisované organické obr šťava je podobného zloženia materského mlieka a môže dokonca zdvojnásobiť dojčatá za šesť mesiacov. To je výhodné najmä pre ženy infikované HIV / AIDS, ktorí nemôžu zdravotnú sestru svoje deti. Obr šťava je tiež alternatívou pre tie deti, ktorí sú alergickí na látky, ako je srvátka a sóje obsiahnuté v dojčenskej výžive.

8. Zabráni makulárnej degenerácie:

Obr šťava môže pomôcť v prevencii vyvolanej slabosť makulárnej degenerácii tj veku videnie.

9. Ostatné ďalšie výhody:

Okrem výhod uvedených vyššie, obr džús znižuje riziko vzniku rakoviny prsníka, lieči hemoroidy a reguluje krvný tlak.

Obr Výhody Juice koža:

Rovnako ako zvyšok tela, vaša pleť potrebuje tiež dostatočný prísun dôležitých živín, vitamínov a antioxidantov pre zachovanie ich zdravia. Ovocné šťavy hrajú dôležitú úlohu pri poskytovaní vám žiariace pleť a odvracať kožné problémy a obr šťava nie je výnimkou.

10. Lieči vredy, bradavice, Akné a Pupienky:

Táto šťava má dobré liečivé vlastnosti a môže liečiť kožné vredy a bradavice. Uplatnenie šťavu z kaše čerstvé figy na tvári po dobu 10 až 15 minút, je užitočné pri liečbe akné a vyrážky.

11. Zabraňuje príznakom starnutia:

Figy obsahujú aj vitamín C. Tento vitamín pôsobí ako antioxidant súbojmi voľné radikály, ktoré poškodzujú kožu, čím sa predíde známky starnutia. Fig šťavy môžu byť prijaté, aby si túto výhodu.

Obr Výhody Juice Vlasy:

Konzumovať ovocie, ktoré majú vysoký obsah niektorých vitamínov, ako sú vitamíny C a E a minerálnych látok môžu podporiť rast vlasov a boj proti vypadávaniu vlasov. Nutričný obsah obor šťavy je priaznivé pre zdravé vlasy.

12. Prispieva k rastu vlasov:

Horčík je minerál, ktorý prispieva k rastu vlasov a obr šťavy môžu byť prijaté zvýšiť príjem tohto minerálu.

13. Prispieva k kolagénu formácie:

Obr šťava obsahuje vápnik, ktorý sa podieľa na tvorbe kolagénu, ktorý tvorí vlasy a pokožku.

Dúfam, že tento článok vás prevedie na milenca! Ešte zanechajte nám komentár.

load...