Zdravie a wellness

13 úžasné zdravotné prínosy Crowberries

13 úžasné zdravotné prínosy Crowberries

Nikdy nepočul o tejto bobule pred? Samozrejme, že nie sú ľahko dostupné v Indii. Ale skúsiť nájsť im, ak môžete pre úplne novú chuť, skúsenosti a výhody.

Crowberry rastliny sú plazivý, ktoré majú purpurovo kvetiny, svetlo zelené listy a malé lesklé šťavnaté čierne farebné bobule. Chutia trochu horké a kyslé. Tieto plody sú pestované len v chladnejších klimatických podmienkach. Wild Crowberry má jemnú a aromatickú vôňu. Ale toto ovocie je veľmi prospešné pre zdravie. Nielen ovocie, ale každý a každá časť tejto rastliny je veľmi dôležité. Poďme sa rýchlo pozrieť na najznámejších výhod crowberries.

Zdravie Výhody crowberries:

1. Obličiek:

Crowberries boli použité na liečbu problémy s obličkami, pretože dávnych dobách. Konzumovať to denne až jeden mesiac na odstránenie obličkových kameňov.

load...

2. Menštruačné krvácanie:

Crowberry krídlo tiež poskytuje úľavu od nadmerné krvácanie. Crowberry ovocie je tiež používa k regulácii menštruácie a považovaný za maternice tonikum.

3. Úplavica:

Variť nejaké Crowberry listy, stonky alebo ovocie vo vode. Toto riešenie pri konzumácii môže liečiť úplavici. Táto metóda môže byť tiež použitá na liečbu hnačky.

4. Akné:

Crowberry ako každý iný bobule obsahujú vitamín C, ktorý pomáha vytvrdzovania akné, škvrny a vrásky. Buď môžete aplikovať priamo, alebo ho použiť ako tvárová maska ​​s kurčiat múkou. To pomáha dať lesk a rumenec na tvári.

load...

5. Proti starnutiu:

Vzhľadom k antioxidantov v brusnice, vaše telo môže zbaviť všetkých voľných radikálov, ktoré vedú k starnutiu. To pomáha vaša pleť vyzerať mlado.

6. Žalúdočné ťažkosti:

Tieto plody sú užitočné v mnohých ohľadoch na liečbu žalúdočných problémov. Variť alebo namočte do vody na spotrebu. Konzumujú 2 - 3 namočené brusnice s polievkovou lyžicou medu. Použite nepretržite po dobu jedného mesiaca každé ráno prežiť zápche.

7. Očné Wash:

Crowberry korene varené vo vode, môže byť použitá na umývanie oči. To pomáha oživiť zápal spojiviek, a mnoho ďalších problémy s očami.

8. Fever:

Tieto plody sú sťahujúce. Ich listnaté vetvy sa používajú na liečbu chladu a horúčky.

9. Epilepsia:

Crowberries sa používajú v Rusku a ďalších častiach sveta na liečbu ochrnutie, epilepsia a iné nervové poruchy.

10. Chudnutie:

Crowberries obsahujú antioxidanty, ktoré pomáhajú vypláchnuť systému. To pomáha zlepšiť váš metabolizmus a tráviaci systém a pomáha tak rýchlo schudnúť. Patrí medzi ne tiež dobré množstvo vlákniny, ktoré sú užitočné pre znižovanie telesnej hmotnosti.

11. Food Dye:

Varí rmutují Crowberry vo vode. Nechaj to povariť, aby jej potravinové farbivo. To môže byť použitý v rôznych spôsoboch v receptoch. To nie je vhodné len v potravinárskych farbív, ale tiež môžu byť použité v textilných farbív.

12. Kozmetické výrobky:

Crowberries sa používa na výrobu prírodné kozmetické výrobky.

13. Blood Sugar Control:

Crowberries šťava, ak sú konzumované denne pomáha pri regulácii hladiny cukru v krvi.

Crowberry nutričné ​​hodnoty:

Tieto plody obsahujú veľa vlákniny, antioxidantov, mangánu, medi a vitamínu C & K. Majú tiež veľmi vysoký obsah vody.

Crowberry USDA výživy grafu:

Niektoré dôležité tipy:

1. Vždy umyť Crowberries dôkladne a jemne. 2. Pri nákupe crowberries by mala byť pevná, čiernej farby, zhruba rovnako veľké a kypré. 3. Pomocou čerstvé Crowberries pre dosiahnutie najlepších výsledkov. 4. Môžete uložiť černice v chladničke po dobu 10 - 15 dní 5. V Sícheme listy by mali byť skladované vo vzduchotesných nádobách

load...