Zdravie a wellness

13 úžasné výhody a využitie Cordyceps

13 úžasné výhody a využitie Cordyceps

Cordyceps je druh huby, ktorá sa nachádza obývacia izba na niektorých typov húseníc. Teraz, nechoďte všetky EEK! Huba nemusí vždy znamenať niečo hrubého. Myslím, huby, myslím, kvasnice, ktoré nám dávajú tie oh-so-mäkké pečivo! Jo, všetci sú huby! Teraz, keď jasne pochopiť dobrotu, ktorá môže byť odvodená z húb, sa môžete dozvedieť viac o Cordyceps. Jedná sa o druh huby najčastejšie nachádzajú vo vysokých horských alebo tundry oblastiach Číny.

Táto huba je známa rôznymi inými menami, ako je Caterpillar huba, Hsia Ts'ao Tung Ch'Ung, Rastlinný Caterpillar, Caterpillar huba, Dong xiacao Champignon ženilka, Cs - 4, Ophiocordyceps sinensis, kvasený, čínštine Caterpillar huba, Dong Chong Zia Cao a Tochukaso. Vedecký názov na tejto huby je Cordyceps sinensis.

Cordyceps sa používa po stáročia v tradičnej ázijskej a čínskej medicíny. Západná medicína príliš pomaly prebúdza do svojej liečivé výhody.

Nutričná hodnota:

Mnohí z kvasený chemických zložiek spoznali výhody podporujúce zdravie. Patrí medzi nukleozidmi, sterides, polysacharidy, bielkoviny, esenciálne aminokyseliny, vitamíny a minerály. Iné chemické zložky sú adenín, adenozín, cholesteryl palmitát, D-manitol (nazývaný aj cordycepsová kyselina). Ergosterolu peroxid, guanidínu, hypoxanthicine nukleozid, tymín, tymidín, uracil, uridín, 3'-deoxyadenosin.

load...

Cordyceps Výhody pre kožu, vlasy a zdravie:

1. Zaobchádza chronická bronchitída:

Kvasený huba sa používa na liečbu chronickej bronchitídy, kašľa, poruchy obličiek, opiumaddiction, respiračné poruchy, mužské sexuálne problémy, nočné močenie, nepravidelný srdcový tep, vysoký anémiu cholesterol, závraty, poruchy pečene, zvonenie v ušiach, slabosť a nechcený strata váhy.

2. Orgánu imunity Zvýšenie:

Cordyceps je tiež účinný pri zvyšovaní imunity organizmu. Svojimi vlastnosťami proti starnutiu, pomáha pri podpore dlhšiu životnosť, a tiež zlepšuje funkciu pečene pre ľudí, ktorí trpia hepatitídou typu B.

3. Energy Tonic:

Cordyceps je používaný niektorými ľuďmi ako tonikum pomôcť zvýšiť energiu, zlepšiť vytrvalosť, a tiež k zníženiu únavy.

4. Preventívne proti rakovine:

Kvasený huba taktiež napomáha pri prevencii rakoviny prostredníctvom účinnosť proti rakovinovým bunkám. Výskum je vedúci na určenie, či sa môže zmenšiť veľkosť nádoru, a to najmä v prípadoch pľúc alebo rakoviny kože.

load...

Nariadenie 5. Imunitný systém Funkcia:

Kvasený huba zvyšuje rast buniek imunitného systému a podporuje produkciu protilátok v tele, zvýšenie jeho funkciu.

6. Nádorové Preventívne účinky:

Cordyceps extrakty pomáhajú v zabíjaní nádorových buniek, ak sú užívané v in vitro a so špecifickou inhibíciou. Húsenica huba s vysokým kordycepinu, ktorá má protinádorové účinky a napomáha zmenšenie veľkosti nádoru v tele.

7. Znižuje únavu a zvyšuje bunkovú energiu:

Kvasený huba pomáha k omladeniu tela a znižuje únavu. To zvyšuje mitochondriálnej energiu a zvyšuje schopnosť tela zvýšiť svoju bazálnu teplotu.

8. Srdcové Nariadenie Funkcia:

Kvasený huba pomáha posilňovať srdcové svaly a pomáha zlepšiť srdcovú funkciu. To zvyšuje srdcovú toleranciu hypoxia, a pomáha znižovať rýchlosť spotreby kyslíka, takže sa telo antiarytmikum.

9. Pomáha pri regulácii pečeňovej funkcie:

Kvasený huba pomáha znižovať toxické látky, uvoľnené v tele v dôsledku ochorenia, ako je pečeňové fibrózy. To tiež pomáha regulovať imunitný systém tým, že zvýšenie základnej anti-vírusové schopnosti tela, tiež hrá prospešnú úlohu v prevencii a liečbe vírusovej hepatitídy.

10. Pomáha pri úprave dýchacieho ústrojenstva Funkcia:

Tento liečivý huba môže liečiť astmu, pomoc pri rozšírení priedušiek, a dokonca zabrániť pľúcne emfyzém.

11. Pomáha pri regulácii funkcie obličiek:

Cordyceps má schopnosť znižovať chronické ochorenie obličiek. Zlepšuje základnú funkciu obličiek, a tiež znižuje toxicitu, čo vedie v dôsledku k poškodeniu obličiek.

12. Regulácia krvotvorných funkcií:

Kvasený huba je známy tým, že kostná dreň, aby sa vytvoril doštičky. To tiež pomáha zvýšiť červené a počet bielych krviniek v ľudskej krvi.

13. Regulačný systém tela hladinu lipidov v krvi:

Tento zdravý huba bolo známe, že znižujú hladinu cholesterolu v krvi, rovnako ako hladiny triglyceridov v tele. To môže zlepšiť s vysokou hustotou lipoproteínu obsah v ľudskom tele. Týmto spôsobom, ale tiež pomáha pri znižovaní aterosklerózy.

Aj napriek tomu, že vedľajšie účinky kvasený ešte neboli umiestnené a je relatívne bezpečná pre väčšinu ľudí, je to stále odporúča, aby ste sa obrátili na svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti pred použitím tohto magického huby.

load...