Zdravie a wellness

13 úžasné výhody a využitie Chervil pre pokožku, vlasy a zdravie

13 úžasné výhody a využitie Chervil pre pokožku, vlasy a zdravie

Ak ste priaznivci sa petržlen, nemali by ste ignorovať trebuľka. To môže byť použitý ako náhrada za petržlenom v niekoľkých kuchynských príprav. Okrem ochutenie jedlo, trebuľka bylina tiež môže ponúknuť niekoľko zdravotných výhod. Kým trebuľku môže byť obyčajný v západnej Ázii a východnej Európe, dnes je všadeprítomné používané na francúzsku kuchyňu odovzdať miernej príchuti na lahodné francúzskej pokrmy.

Zdravie Výhody trebuľka:

1. Trebuľku môže znížiť vysoké hladiny cholesterolu pomerne ľahko, ak si to miesto, aby ju pravidelne konzumovať robiť.

2. Používa sa na liečbu škytavku. Ak chcete, tieto dráždivé čkanie prestane, jesť nejaké trebuľka a vyhnať je navždy.

3. Ak ste trpia vysokým krvným tlakom, mierna dávka trebuľka každý deň môže pomôcť znížiť ju. Okrem zníženia krvného tlaku, trebuľka môže tiež zlepšiť vaše zažívacie a zdravie obličiek.

load...

4. Jedným zo spoločných problémov, ktoré väčšina žien čelí, je pretrvávajúce zadržiavanie vody. Trebuľka môže eliminovať nadmerné tekutiny z tela, pretože má močopudné vlastnosti. To môže tiež pomôcť v boji proti menštruačné kŕče a bolesti brucha.

5. Trebuľku rastlina je zásobárňou niekoľkých minerálov rovnako. Je bohaté na selén, draslíka, mangánu a horčíka. Môžete použiť svoje antioxidačné vlastnosti, ako sa zbaviť voľných radikálov z tela.

6. Ak ste tehotná, trebuľka je jedna bylina, budete zbožňovať, ako to môže pomôcť odľahčiť strie na bruchu prirodzene. Aj počas prvého trimestra, žuvanie na trebuľky môže znížiť rannú nevoľnosť. Sladká vôňa trebuľky sa hovorí, že hlavným dôvodom pre prevenciu nevoľnosti. Skúste to a dajte nám vedieť, či to funguje.

load...

Kožné Výhody trebuľka:

7. Unavený z vášho spálenie od slniečka, kožu? Naneste trebuľku pastu a sledovať, ako vaše pokožka zosvetlí prirodzene.

8. Môžete ho použiť na dezinfekciu a čistí pokožku. Deti sú často nepriaznivé voči dezinfekčným prostriedkom, pretože spôsobujú pálenie pri aplikácii na škrabance a modriny. Stačí použiť nejaký trebuľka pastu, ktorá bude mierna pri práci na rane.

9. To môže poskytnúť úľavu od príznakov ekzému. Jediné, čo musíte urobiť, je použiť nejaký trebuľku pastu na postihnuté časti tela. Nielenže budete zbaviť suchú šupinatú kožu, to môže tiež zmierniť sprievodné svrbenie.

10. Použitie trebuľku vložiť čistiť póry a predchádzať pupienok a akné breakouts. Ak ste túži po vady bez kože, je to ideálne riešenie.

Vlasy Výhody trebuľka:

11. Trebuľka olej, keď masírovaná do vlasov, prispieva k posilneniu vlasovej folikuly a zabraňuje tak nadmernému vypadávaniu vlasov.

12. Môžete tiež použiť olej pre zlepšenie štruktúry a vzhľadu tupé, suché vlasy. Pôsobí ako prírodný kondicionér a pomôže prekonať tie zlý dni.

13. Existujú tiež tvrdenie, že trebuľka oleja môže chrániť vlasy pred tvrdosti počasia.

Prečítajte si: Výhody podbeľ pre pleť]

Boli to jedny z obvyklých výhod trebuľka. Dúfame, že ste našli tento článok užitočný a pokúsi sa na niektoré z týchto tipov sami. Dajte nám vedieť v komentároch, ak ste použili byliny a aký bol výsledok.

load...