Zdravie a wellness

13 spôsobov, ako urobiť nevyžiadané jedlo zdravé

13 spôsobov, ako urobiť nevyžiadané jedlo zdravé

Bojíte sa o svojej závislosti na nezdravé potraviny a stále nemôže dostať cez lásky k nim? Ak áno, potom by ste sa mali pokúsiť tieto tipy nižšie previesť nezdravé jedlo do zdravšie možnosti. Tu je 13 spôsobov, ako vytvoriť svoj nezdravé jedlo zdravé:

1. Maslo:

Môžete použiť len malé množstvo masla v sendviči. Snažte sa vyhnúť maslo, ak ste už pridali majonézu. Maslo môže byť použitý len na jednej strane toastu alebo sendviče.

2. Celozrnná / Celozrnná:

Celozrnné a celozrnné chleby sú tou najlepšou alternatívou pre biely chlieb. To je tiež zdravá voľba pre dobré trávenie.

load...

3. Grilovanie:

Môžete gril hamburgery namiesto ich vyprážanie. Nech je to bod, na zníženie prebytočného tuku zo surového mäsa, než si je gril. Vyberte pečené, opečené alebo grilované mäso alebo hydina a vyhnúť sa vyprážané alebo obaľované položky.

4. Mať rôznu šťavy Každý deň:

Môžete si vytvoriť rôzne čerstvé ovocné šťavy každý deň, ktoré môžete kúpiť s raňajkami alebo jedlom. Napríklad, tamarínd šťava zvyšuje chuť do jedla a pomáha pri správne trávenie. Konzumovať čerstvé džúsy bude tiež držať čo najďalej od šumivých nealkoholických nápojov. Konzumácia nealkoholických nápojov zvyšuje riziko kostí a ďalších zdravotných problémov.

5. Rez Silnejší žetónov:

My všetci milujú hranolky a hranolky. Ale môžete mať je vo veľmi malom množstve, alebo raz za čas. Delenie je na hrubšie plátky tiež pomáha absorbovať menej ropy v porovnaní s tými, tenké.

load...

6. Oleje pre varenie Fast Food:

Uistite sa, že vy alebo dodávateľa používať olivový olej, ľanový olej alebo repkový olej pre prípravu nezdravé potraviny. Tieto oleje sú bezpečné a aby sa veľmi výživné a chutné jedlo.

7. Vykonajte pizze doma:

Môžete urobiť pizzu doma a užívať si s rodinou. Pridať čerstvej zeleniny pre zálievok, nízkotučné syry a grilované kurča na výrobu pizze doma.

8. Obmedziť používanie syra:

Použitie syr za menej ako je to možné. Môžete nahradiť syr polevy s tofu tak zdravej voľby potravín.

9. Skip zálievky:

Pridanie polevy, ako sú orechy, slanina, syr navyše alebo krutónmi na pizzu alebo šalát môže obsahovať cukor, soľ, tuk a kalórie. Môžete ich preskočiť a urobiť z neho zvykom, aby si svoj šalát alebo pizzu bez akýchkoľvek dodatočných kalórií a tukov.

10. Nevoľte smotanovou zálievkou:

Jesť šalát nezostáva zdravej voľby, keď uvediete smotanovou zálievkou. Vzhľadom k tomu, tento obsahuje veľa kalórií a tuku. Namiesto toho, môžete sa rozhodnúť pre zálievkou zálievka odrezať kalórií z nezdravé smotanovou zálievkou.

11. Uskutočnite smažený potraviny doma:

Vyprážané potraviny môžu zvýšiť šance na ischemickou chorobou srdca. Väčšina reštaurácií znovu použiť olej znovu a znovu. To zvyšuje tvorbu trans-tuk na spevnenie ciev a zníženie krvného čerpanie do srdca. Vyprážané potraviny, ako hranolky, hranolky a pakoras majú tendenciu absorbovať tuku v procese varenia a udržať viac kalórií. Z tohto dôvodu, môžete si ich doma, aby si zdravé kalórií vo vašej strave.

12. Trénovať sami myslieť v malom:

Vždy brať jeden kopček zmrzliny a nie celý lúk. To vás pripraví psychicky znížiť nejaké kalórie.

13. Vyberte prírodných sladidiel:

Rozhodnúť pre nerafinovaný cukor cez rafinovaných cukrov. Prírodných sladidiel možno ľahko získať z ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú tiež dôležité vitamíny, minerály a ďalšie živiny pre energiu v tele.

Ešte nechajte nám svoje cenné pripomienky nižšie a dajte nám vedieť svoje cesty do húštine nezdravé jedlo na zdravšie potraviny!

load...