Zdravie a wellness

13 najlepších výhod oleja z kešu (Kaju) na pokožku, vlasy a zdravie

13 najlepších výhod oleja z kešu (Kaju) na pokožku, vlasy a zdravie

Kto nemá rád Munch na niektoré chrumkavé kešu oriešky? Každý z nás robiť, ale koľko z nás skutočne používať ropu? Nie je veľa, myslím.

Tento olej je odvodený spôsob lisovanie za studena s použitím semená kešu stromu. Jeho korene pochádzajú zo severovýchodnej Brazílie a boli použité nielen na lekárske alebo zdravotné účely, ale v kozmetických výrobkov.

Je bohaté na živiny, ako sú vitamíny a minerálne látky a poskytne vám všetky dobroty, ktoré potrebujete. To je tiež vysoký obsah kalórií. Z vašich popraskané päty do vášho cholesterolu, je obdarený živín, ktoré možno liečiť čokoľvek! Poďme čítanie sa dozvedieť viac o tom, ako to vyživuje pokožku.

load...
Kešu orechov (Kajute) Výhody olej:

Výhody použitia Olej z orieškov kešu pre Skin:

Existuje nepreberné množstvo kozmetických produktov a produktových radov, ktoré zahŕňajú Olej z orechov kešu ako ich vybavený zložky. Chcete vedieť prečo? Nižšie sú uvedené dôvody:

1. Tento olej zaistí hladký textúru vašej pokožky.

2. Naneste tento olej pravidelne, aby zistili, že vaša pleť zachovala svoju vlhkosť. To je do značnej miery na množstvo vlhkosti prítomnej v orechov kešu oleja. To zase môže byť dlhuje dostupnosti veľkého množstva nenasýtených mastných kyselín v ňom.

load...

3. Byť bohatý na vitamín E, hrá dôležitú úlohu v mechanizme anti-aging, a preto sa stala dôležitou zložkou proti starnutiu výrobkov.

4. Myslíte si, trpia kožnými infekciami alebo bradavice? Chcete pokúsiť o domáce liek? Použiť Olej z orechov kešu alebo kešu Shell Oil v nakazenej oblasti ako olej má schopnosť na liečbu plesňových infekcií.

5. Olej z orechov kešu tiež pomáha pri zlepšovaní vašej pleti pleť.

Vyššie uvedené vlastnosti pomáhajú, aby to naozaj dobré domáce liek a sú určite vám mladý, energický a krásnu pleť.

Výhody použitia Olej z orieškov kešu na vlasy:

Tento mierny ešte sladký, vonný olej ponúka mnoho výhod pre vaše vlasy rovnako. Ako sa môžete pýtať?

6. Otočné prísady, ktoré hrajú veľkú úlohu, sú vitamín E a nenasýtené mastné kyseliny. Kyseliny, ako je kyselina linolová a kyselina olejová, sú bohato prítomné v tomto oleji a môže byť použitý pre všetky typy vlasov. To preto, omietky hladký a lesklý textúry na vaše vlasy.

7. Opäť platí, že pre tých z nás, ktorí trpia plešatenie, riešenie spočíva v použití tohto oleja v pravidelných intervaloch, a iste na vedomie rozdiel.

8. Ak vás zaujíma, či kešu orechov olej môže liečiť skalp infekcií, myslím, nič viac, pretože to môže!

Po porade o výhodách Tento olej má vybaviť na kožu a vlasy, druhá hlavná oblasť sa zaoberá je zdravie v celej svojej úplnosti. Čítajte ďalej vedieť o jeho prínos pre zdravie.

Výhody použitia Olej z orieškov kešu pre zdravie:

Nižšie uvedený zoznam poskytuje prehľad o jeho výhod:

9. Táto v tvare fazule matice, sa vyskytuje v tropických klimatických oblastiach je bohatá na horčík a vápnik. Jej olej preto pomáha udržiavať zdravé a silné kosti a zuby.

10. To pomáha zabrániť predčasnému šediveniu vlasov tým, že poskytuje na vlasy a pokožku dôležitým pigment známy ako melanínu.

11. To tiež pomáha pri poskytovaní dobrý spánok, aby ženy, ktoré sú v ich menopauzálny fáze.

12. Byť bohatý na vitamín E, tento olej má antioxidačné vlastnosti. To pomáha pri prevencii rôznych typov rakoviny a ďalších smrteľných ochorení. To tiež pomáha pri zlepšovaní imunitnej silu vášho tela.

13. Preveďte tento olej súčasťou vášho kulinárskeho života, pretože je bohatý na mononenasýtené mastné kyseliny, ako je kyselina olejová a kyselina linolová. To pomôže znížiť hladinu LDL cholesterolu v krvi a bude udržiavať svoje srdce zdravé.

Použitie tohto oleja v pravidelných intervaloch, a uvidíte ten rozdiel pre seba. Zostať fit, zostať zdravý!

load...