Zdravie a wellness

13 najlepších výhod Cherry Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

13 najlepších výhod Cherry Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

Cherry Juice

Šťavy boli vždy súčasťou zdravej výživy. Ovocné šťavy sú efektívny spôsob, ako získať dôležité živiny, vitamíny a minerály k dispozícii v ovocí. Niektorí ľudia dávajú prednosť majú šťavy, skôr ako jesť celé ovocie, pretože sú pohodlnejšie a lepšiu chuť. Ako všetci vieme, čerešne sú nahraté s životne dôležitých živín a popíjanie čerešňový džús, je účinný spôsob, ako ich získať, ak je to 100% ovocné šťavy bez pridaného cukru. Rovnako ako čerešne, višne šťava má antioxidačné a protizápalové vlastnosti, a tak ponúka niekoľko zdravotných výhod.

Všeobecne existujú dva druhy čerešní juice- čierna čerešňa džús a koláč čerešňovou šťavou. Tartex čerešne šťava má vyššiu koncentráciu antokyanov zatiaľ čo čierna čerešňa šťava má vyšší obsah vitamínov A a C. Obaja majú rovnaké množstvo sodíka a draslíka elektrolytov. Čierna čerešňa šťava má mierne vyššiu koncentráciu cukru a môže viesť k priberaniu na váhe. Celkovo vzaté, obaja šťavy sa stali voľby populárne zdravie a môžu byť začlenené do zdravej výživy.

Cherry Juice Výhody:

Výskum preukázal, že konzumácia pohár čerešňového džúsu je ekvivalentom jedenie 23 rôznych porcií ovocia a zeleniny. Približne 250 ml šťavy obsahuje viac antioxidantov než 5 dávkami hrachu, banánov, mrkva, paradajky a vodný melón. Prínosy pre zdravie višňovej šťavy sú nasledujúce.

load...

1. Zaobchádza Nespavosť:

Tartex čerešne sú dobrým prírodným zdrojom melatonínu, hormónu, ktorý reguluje spánok tela. Prirodzený melatonín v koláč čerešňový džús môže podporovať zdravý spánok a spravovať poruchy spánku. Tak koláč čerešňový džús môže byť zdravá alternatíva k spánku lieky.

2. Liečba Dna a artritída:

Dna je spôsobená v dôsledku hromadenia kyseliny močovej v krvi. Cherry šťava obsahuje zlúčeniny, ktoré môžu zmierniť bolesť dnou znížením hladiny kyseliny močovej v krvi. Čierna čerešňa šťava je účinná pri zmiernenie bolesti artritídy kvôli jeho poburujúce vlastnosti.

3. Heart Healthy:

Tartex čerešňový džús obsahuje najsilnejšie antioxidanty vrátane quercetin. Tento antioxidant zabraňuje oxidačnému poškodeniu voľnými radikálmi z lipoproteínu s nízkou hustotou (LDL alebo "zlý" cholesterol). Na bytia oxiduje tento cholesterol lipne na stenách tepien, ktoré tvoria plak, ktorý môže spôsobiť srdcový infarkt a mŕtvica.

load...

4. Anti-Cancer:

Karcinogény sú škodlivé látky vo vode, vzduchu a potravín, ktoré môžu poškodiť bunky tela, čo môže viesť v rakovine. Tartex čerešne šťava obsahuje antioxidačné látky nazývané antokyanov, ktoré majú anti-karcinogénne kapacitu. Tieto zlúčeniny sú načítané s bojovými ochorení chemikálií ako perillylalkohol, limonénu a kyseliny ellagovú, ktoré môžu byť prospešné pri zastavení transformáciu buniek, ktorá vedie k rakovine. Tak, čerešňa šťava môže byť ochranný proti rakoviny prsníka, pľúc, pečene a kože.

5. Rýchle Muscle Recovery:

Antioxidačné a protizápalové vlastnosti čerešní môže pomôcť pri znižovaní výskytu cvičením indukovanej poškodenia svalov a liečiť bolesti svalov. Teda pil čerešňový džús umožňuje rýchlu regeneráciu svalov po cvičení zlepšením pevnosti, zmierňovanie zápalových procesov a znižovanie hladiny oxidované lipidy.

6. Regulácia hladiny cukru v krvi:

Tartex čerešňový džús ponúka metabolické výhody, ktoré zahŕňajú zlepšenú hladinu inzulínu, hladina cukru v krvi a hladinu cholesterolu. Tieto zlúčeniny ovplyvňujú antokyán gény, ktoré riadia metabolizmus bielkovín, tukov a sacharidov, čo vedie k zníženiu hladiny cholesterolu, zníženie brušný tuk a zníženie zápalu. Z tohto dôvodu, čerešňový džús znižuje riziko vzniku cukrovky 2. Typu. Ale šťava by nemala obsahovať cukor a pridanej konzervačné látky, pretože môže zvýšiť hladinu cukru v krvi a inzulín, skôr než ich riadenie.

7. Ďalšie výhody:

Čerešňa šťava je účinnejší ako aspiríny pri zmierňovaní bolesti v dôsledku poranenia, ako aj migrény. Zlepšuje krvný obeh a výkon pamäti. Quercetin obsiahnuté v tejto šťavy je protizápalová látka, ktorá pomáha pri zmierňovaní príznakov astmy a iné problémy s dýchaním.

Cherry Juice: Kožné Výhody

Zdravé telo je predpokladom zdravej pokožky. Pravidelný prísun životne dôležitých živín hrá dôležitú úlohu pri zachovaní zdravia pokožky a poskytuje ochranu pred kožnými problémami. Byť bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, čerešňový džús môže byť prínosom pre vašu pokožku nasledujúcimi spôsobmi.

8. Anti-aging výhody:

Podľa prieskumu vykonávaného vedci z Michigan State University, pitie pohár koláč višňovej šťavy denne môže spomaliť proces starnutia. Toto ovocie obsahuje 17 rôznych antioxidačné látky, ktoré pomáhajú telu v boji proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú starnutie. Najvýznamnejšie medzi nimi sú antokyány, ktoré posilňujú väzivové tkanivá a zabrániť vrásky tým, že ničí škodlivé enzýmy, ktoré robia pokožku stará a vráskavá.

9. Ochrana proti rakovine kože:

Antokyán obsahuje choroby bojové chemické látky, ktoré poskytujú ochranu proti rakovine kože bojom a ničia škodlivé voľné radikály.

10. Liečba akné a iných kožných ochorení:

Čerešňa šťava je považovaný za alternatívnu liečbu kožných problémov, ako je akné, rosacei a akné vulgaris. Antibakteriálne vlastnosti v čerešní v boji proti akné tým, že odstráni toxíny z krvi a bojovať baktérie uväznených pod kožu. Vitamín A pomáha pri oprave poškodenej bunky na udržanie zdravej pokožky.

11. Skin Lightening:

Cherry koncentrát je prírodná látka v niekoľkých kozmetických výrobkov kvôli jeho zosvetľovanie pokožky kvalít. Teda pil čerešňový džús znižuje poškodenie pokožky a prispieva k podpore zdravšej, ľahší pokožku vďaka vysokému obsahu vitamínu C.

Cherry Juice: Výhody Vlasy

Rovnako ako zvyšok tela, zdravie a poškodenie bez vlasy sú závislé na dodávkach životne dôležitých živín do vlasových folikulov. Problémy s vlasmi môžu byť spôsobené, ak naše strava chýba niektorý z týchto živín. Ako bolo uvedené vyššie, sú živiny v čerešňovej šťavy sú porovnateľné s tými, obsiahnuté v ovocí a zelenine. Tie môžu podporovať zdravie vlasov rovnako.

12. Prevencia vypadávanie vlasov:

Anémia je najčastejšou príčinou straty vlasov a naznačuje, že je vaša strava s nedostatkom železa. Byť bohatý na železo, čerešňový džús môže zabrániť anémii, teda bojovať proti vypadávaniu vlasov.

13. Udržiavanie zdravé vlasy:

Čerešne sú vynikajúcim zdrojom beta-karoténu a anthokyanov antioxidantov, ktoré sú životne dôležité pre vlasy a zdravie pokožky. Teda pil čerešňový džús prispieva k udržaniu zdravých vlasov.

Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Ešte nechajte nám svoj drahocenný komentár nižšie.

load...