Zdravie a wellness

13 najlepších prínosov pre zdravie Goji Berries

13 najlepších prínosov pre zdravie Goji Berries

Goji bobule, tiež známy ako wolfberries, sú malé jedlé členmi rodiny bobule. Som si istý, že veľa z vás majú túto otázku, "čo je Goji bobule" vo vašej mysli? Tu je odpoveď. Oni sú zvyčajne červenej až oranžovej farby a chuti sladké a pikantné. Rovnako ako jeho ostatných členov rodiny, Goji Berry je tiež veľmi výživné a známy pre svoje vynikajúce prínos pre zdravie. Tento článok poskytuje podrobnú správu o nutričných hodnôt a zdravotných prínosoch goji bobúľ. Užite si čítanie.

Goji Bobule Výhody

Zdravie Výhody Goji Bobule

Našiel veľkej časti v čínskom regióne, Goji bobule sú už dlho uznávané pre ich veľké liečebné účely a sú široko používané v liečivých praktík Ďalekého východu. Napchaté s rôznymi nevyhnutných živín, sú tieto čisto organické bobule pracovať na posilnenie imunity Ľudský proti rôznym chorobám, zlepšiť zdravie očí a chráni pečeň a obličky. Sú rozvedené nižšie niektoré dôležité a populárne zdravotné výhody Goji bobúľ;

1. Prevencia rakoviny

Prevencia rakoviny je jedným z najlepších a najdôležitejšie z goji bobule výhody, ktoré ponúka pre spotrebiteľa. V skutočnosti, Tieto pestrofarebné bobule sú obohatené o účinné antioxidanty, ktoré eliminujú rakovinotvorné voľné radikály z krvi, a tým zachovanie rôznych typov rakoviny v šachu.

load...

2. Premium Cardiovascular Health

Pravidelný príjem Goji Berry vám zaistí prémiovú kardiovaskulárne zdravie a dobre udržiavané hladinu cholesterolu v krvi. Tieto účinné antioxidanty obsiahnuté v ovocí sprevádzaný vysokým obsahom vlákniny snažia znížiť riziko srdcového infarktu a vysokej hladiny cholesterolu. Okrem toho tiež detoxikuje ľudskú krv.

3. Anti-Aging Effects

Ďalší zdravotný prínos z kustovnice bobule spojenú s vysokou antioxidačné a obsah vlákniny je spomalenie procesu starnutia. Nielen, že znižuje príznaky starnutia, ale tiež vám zaručí dlhú a zdravší život tým, že prevencia chorôb a chorôb z povolania.

4. Zdravšie Vision

Napchaté s niektorými videnie využívajú zlúčeniny, ako je vitamín A, zeaxantín a beta-karotén, kustovnica bobule sa tiež ukázala ako veľmi efektívny pri udržiavaní zdravšie videnie, prevenciu šedého zákalu a dodržiavanie bunkový rast.

load...

5. Pokojný spánok

Goji bobule sú často odporúča lekárom, aby tí, ktorí trpia poruchami spánku. Zlepšujú kvalitu spánku a pomôže v boji proti určitej poruchy spánku, ako je nespavosť.

6. Chrípka Cure

Farmaceutický prostriedok, ktorý sa hodí goji bobule s mliekom funguje dobre na zmiernenie závažnosti chrípky. Tento koktail v skutočnosti znižuje zápal, rovnako ako vírusové kmene v pľúcach; že zvyšuje aktivitu WBC je proti chrípke, čo v konečnom dôsledku vedie k rýchlej úľave chrípky. Okrem toho, tento doplnok tiež zabraňuje infekcii súvisiace chudnutie.

7. Celkovo Health Improvement

Goldmines niekoľkých základných vitamínov, ako sú vitamíny A, B, C, E; a minerálne látky, aminokyseliny a mnoho ďalších životne dôležitých živín, kustovnica bobule posilňujú imunitný systém, zlepšujú pamäť, posilňujú kosti a svaly, zlepšuje pleť, zabezpečuje zdravie obličiek, zvýšenie úrodnosti a pomôcť liečbe klimakterických ťažkostí a chronickej suchý kašeľ.

8. Chudnutie a odbúranie stresu

V neposlednom rade, wolfberries sú tiež zistilo, že podporí proces chudnutia a tiež zmierniť duševnú a fyzickú záťaž, takže sa cítite v pokoji a šťastný.

9. Nutrične Hustá

Goji Berry je jedným z najviac živín hustých plodov nájdených na Zemi. Šťava obsahuje 21 stopových prvkov, vrátane vápnik, zinok, germánium, selén a fosfor. Goji bobule šťava je zabalené s 19 aminokyselinami, vrátane ôsmich esenciálnych aminokyselín. Je bohatým zdrojom vitamínov A, B1, B2, B6, C a E. Goji bobule šťava obsahuje 500-krát viac vitamínu C než pomarančovej šťavy! To tiež obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ako je kyselina olejová a linolová.

10. Antioxidanty

Pravidelná konzumácia goji berry šťavy pomáha zvyšovať hladinu antioxidantov, znižuje oxidačné poškodenia v tele. Antioxidanty hrajú kľúčovú úlohu pri prevencii poškodenia buniek spôsobené voľnými radikálmi v tele. Celková antioxidačné hodnota Goji bobule šťava je asi 10-krát viac ako čučoriedky.

11. Antifungálne Properties

Goji bobule šťava obsahuje silný antibakteriálny zlúčeninu zvanú solavetivone. Tento výkonný zlúčenina je známe, že znižujú protilátky spojené s alergickými reakciami. To tiež obsahuje beta-sitosterol, silný protizápalový prostriedok, ktorý zabraňuje dnu a iných zápalových ochorení.

12. Brain Health

Pravidelná konzumácia goji berry šťavy pomáha pri produkcii hormónov potrebných pre správne fungovanie mozgu a nervového systému. To znižuje možnosť Alzheimerovej choroby u starších ľudí.

13. Imunita

Goji bobule šťava obsahuje lýceum labarum polysacharidy, ktoré prispejú k posilneniu imunitného systému. Goji bobule šťavy tiež zvyšuje aktivitu bielych krviniek v organizme, čím sa znižuje závažnosť príznakov chrípky. Tehotné ženy môžu konzumovať Goji bobule šťavu pre zmiernenie rannú nevoľnosť.

Vedľajšie účinky Goji Berry Juice

Goji šťava je relatívne jednoduchá akýchkoľvek vedľajších účinkov. Avšak, rovnako ako akýkoľvek iný doplnok, príliš goji berry šťavy môže mať laxatívny účinok v tele. Vyhnúť sa náročné Goji šťavy, ak užívate warfarín, lieky alebo akékoľvek iné lieky na krvný tlak a cukrovka.

Nutričné ​​fakty Of goji bobúľ

Goji bobule sú nutrične bohaté plody hostiť celý rad životne dôležitých živín od vitamínov a minerálnych látok do vlákniny a antioxidantov.

Štandardné 100gm servírovanie plody goji naplní vaše telo s vitamínmi A, B, C, D, E a K spoločne s rôznymi nevyhnutných minerálov taky. Okrem toho, tieto výživný jedlé bobule tiež obsahujú vysoké koncentrácie bielkovín a aminokyselín, ktoré majú byť prijaté z vonka, pretože ľudské telo ho neprodukuje interne.

Nájsť kompletné nutričné ​​databázu týchto pikantnými bobúľ nižšie;

Databáza USDA výživa goji bobúľ

Fakty o výživovej hodnote
Veľkosť porcie: 28 g
Množstvo na porciu
Porcií na kontajner: 188
Celkový počet kalórií 112
Z tuku 14
% dennej hodnoty +
Celkový obsah tuku 1,4 g 5%
Nasýtený tuk 0g 0%
Cholesterol 0g 0%
Sodík 83 mg 3%
Celkový obsah sacharidov 28 g 9%
Diétne vlákno 4 g 16%
Cukry 4 g 10%
Proteín 4 g 8%
% dennej hodnoty
Vitamín a 170%
Vitamín c 20%
Vápnik 6%
Železo 12%

Môžete sa tešiť na zdraví využívajú goji bobule celých plodov alebo môžu tiež pridať do cereálií, chodník mix, alebo jogurt. Okrem toho môžete tiež premýšľať o tom, začlenením týchto bobúľ v polievkach alebo dokonca čaj alebo upokojujúce nápoj.

Tak, ako o službe Goji bobule šťavy počas tohto večera večierku? Vaši hostia budú určite obdivovať si exotickú chuť! Nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...