Zdravie a wellness

12 úžasných zdravotných výhod spoločnosti Vitex Herb

12 úžasných zdravotných výhod spoločnosti Vitex Herb

Vitex je známa ako super byliny. Je pôvodom z Talianska a Grécka a jeho plody sú používané v bylinné lieky. Pre stovky rokov, Vitex slúžil nás svojou dobrotou. Je to jedna z najpopulárnejších bylín používaných v západných krajinách a je veľmi populárny pre liečenie gynekologických porúch.

Moderné lekársky výskum ukázal, že Vitex môžu pomôcť zvládnuť hormonálne výkyvy v tele a pomáhajú zvýšiť plodnosť. Neobsahuje hormóny a má nepriamy vplyv na hormóny v tele. Môžeme veľmi dobre hovoriť to plodnosť bylina.

Vitex ovplyvňuje hypofýzu v tele. Táto žľaza je často označovaný ako hlavný žľazou, pretože kontroluje hormonálne sekréty z lymfatických uzlín, ako aj orgány, ako sú vaječníky. Tento článok uvádza, akým spôsobom Vitex prospieva telu:

load...

1. Menštruačný cyklus:

Štúdie preukázali, že Vitex je najlepší bylina k dispozícii, ktoré môžu vyvážiť hormóny v priebehu menštruačného cyklu. Inhibuje hormón, alebo FSH folikuly stimulujúceho a zvyšuje sekréciu progesterónu riadením sekréciu luteinizačného hormónu (LH).

2. Luteálnej fázy:

Obdobie medzi ovulácie a začiatkom menštruácie je známy ako luteálnej fázy. Jedným z hlavných problémov, ktoré vedú k neplodnosti je krátka luteálnej fázy. Vitex pomáha predĺžiť luteálnej fáze! Hoci Vitex neobsahuje žiadne hormóny, to ešte zvláda pomáhajú telu produkovať viac LH, ktorý podporuje ovuláciu. To zase zvyšuje hladiny progesterónu v tele počas luteálnej fázy cyklu a predlžuje ju.

3. Žltého telieska:

Vitex pomáha zvyšovať hladiny progesterónu v tele. Vitex stimuluje tvorbu rozhodujúce žltého telieska, ktorý je zodpovedný za sekréciu progesterónu v tele. V štúdii uskutočnenej, 85% žien užívajúcich Vitex reagovala pozitívne a vykazovali významne zlepšila hladina progesterónu.

load...

4. Endometrióza:

Vitex pomáha znižovať pokrok miernu endometriózou. Endometrióza je ochorenie, ktoré môže spôsobiť bolestivej menštruácii a nakoniec i neplodnosť. Bylina sa používa na liečbu gynekológov miernou endometriózou a zabrániť jeho posunu.

5. Potrat:

Stratou dieťaťa in vitro môže byť zničujúce pre matku! Potrat môže tiež spôsobiť problémy s následnými predstavami. Vitex bolo známe, aby sa zabránilo potratov. Väčšina potratov dochádza v dôsledku nízkej hladiny progesterónu v tele. Vďaka svojej schopnosti regulovať hladinu progesterónu, Vitex môže prispieť k udržaniu tehotenstva v bezpečí.

6. Vopred Menštruačné stres:

Vitex pomáha odstraňovať Vopred Menštruačné stres alebo PMS. Symptómy PMS sú rôzne. Ženy sa sťažujú na depresie, bolesti hlavy, alergie, akné, vyrážok a citlivosť prsníkov, okrem výkyvy nálady a podráždenosť! V štúdii, 84% žien našiel úľavu od PMS po nástupe VITEX.

7. Amenorea:

Vitex pomáha liečiť menštruácie. Menštruácia je stav, keď sa mesačná menštruačné krvácanie nedôjde v dôsledku hormonálnej nerovnováhy. Vitex pomáha zvyšovať hladiny progesterónu a tomu zabrániť.

8. Nepravidelná menštruácia:

Vitex pomáha vysporiadať sa s nepravidelnú menštruáciu. Pomáha pri vyrovnávaní chýbajúce menštruačný cyklus, rovnako ako vyliečenie veľmi ťažký alebo príliš častým menštruačného cyklu.

9. Maternicovej cysty:

Vitex bolo známe, že znižujú maternicovej cysty. Tieto cysty rast v hladšie vnútornej vrstvy maternice a táto bylina bolo známe, že pomáhajú v zmršťovania týchto cýst.

10. Estrogén:

Potom, čo vzal estrogénu naložený antikoncepčné pilulky, menštruačný cyklus tendenciu zblázniť! Vezmeme-VITEX akonáhle prestanete Antikoncepcia pilulky môžu pomôcť pri stabilizácii cyklu a vyvolanie ovulácie v oveľa rýchlejším tempom.

11. Dojčenie:

Vitex pomáha produkciu boost mlieka u tehotných žien a nové mamičky. Pomocou neho hneď po pôrode a pokračuje to podľa potreby, pomáha stimulovať produkciu mlieka.

12. Starostlivosť o pleť:

Vitex bolo známe, že poskytujú hladšiu pokožku a pomáhajú znižovať kožu súvisiace hormonálne problémy, ako je akné. (To musí byť sprevádzané vhodnými zmenami diétnych príliš, aby Vitex byť efektívny).

Vitex je veľmi zvláštne a prospešné bylinu. Ale to nie je majú byť použité ako opatrenie na zastavenie medzery! Iba vtedy, ak sa zaviazať k jej používaniu po určitú dobu, si môžete vychutnať jeho výhod. Pomáha vykonať zásadné zmeny v tele. Takže, aj keď to môže trvať nejaký čas, aby sa prejaví, ale akonáhle začne pracovať, bude jeho účinok pomôže vaše telo po dlhú dobu!

load...