Zdravie a wellness

12 úžasných prínosov surového mlieka na koži

12 úžasných prínosov surového mlieka na koži

Nikto nevie, z mnohých zdravotných výhod surového mlieka. Ide o zásadný doplnok stravy, ktorý robí kosti silnejšie a hrá dôležitú úlohu vo fyzickej a duševnej rast. Avšak, vedeli ste, že surové mlieko je úžasná krása doplniť taky? Áno! Táto skutočnosť zostáva tajomstvo krásy pre vás. Rozložte 10 úžasné surové mlieko výhody pre kožu, že ste boli pravdepodobne vedomí.

Varené mlieko je považované za bezpečné pre ľudskú spotrebu. Ale ste si vedomí toho, že varu schne mnoho životne dôležité živiny z mlieka? Varené mlieko nie je tak bohaté na živiny, ako je surové mlieko. Zvyčajne sme rozmaznávať našu pokožku s prírodnými zložkami a to z dôvodu nevyhnutných minerálov, ktoré sa skladajú z.

Surové mlieko Výhody

Tu prinášame na svetlo 12 úžasné výhody surového mlieka pre pleť, ktoré vám pomôžu pri dosahovaní bezchybnú pleť do značnej miery:

load...

1. Skin Toner:

Surové mlieko je jedným z najbohatších zdrojov hydratačné zložky. Musíte naraziť na mnoho článkov na webe s výzvou, aby zostali opatrní s použitím mlieka ako toner, ak máte mastnú pleť. Avšak, to je pre varené náprotivku a nie surové jeden. Surové mlieko pôsobí ako výnimočné kožný toner pre všetky typy pleti. Dodáva pevnosť na opotrebované a roztrhaných papierových vreckoviek. To robí tváre pleť pružnejšia než predtým.

Ako si vyrobiť Skin Toning surové mlieko maska?

 1. Pridá sa niekoľko kvapiek citrónovej šťavy na surové mlieko a dobre premiešajte.
 2. Pridať ružovú vodu, ak máte suchú typ pleti.
 3. Naneste na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 15 minút.
 4. Umyť vlažnou vodou, ak je pleť mastnú a s normálnou vodou z vodovodu, ak je koža suchá.

To vytvára mimoriadny kože tónovacie recept, ktorý musíte vyskúšať. Konečný výsledok je bez pieh a praskliny kože.

2. Hydratačné:

Jedným z najúčinnejších výhod surového mlieka je hydratácia. To nie je zrovna tajomstvom prínos surového mlieka. Surové mlieko vyživuje hlbších vrstiev kože a ponúka izby a hydratáciu zvnútra. To účinne lieči spoločný problém zimné sucha príliš. Môžete sa tešiť na využívanie prírodných surové mlieko tvárové masky, aby si dobre tónovaný a hydratovanú pleť za všetkých ročných obdobiach.

load...

Ako si vyrobiť Hydratačné surové mlieko maska?

 1. Pridajte 2 - 3. Lyžičky gramov múky pre surové mlieko a dobre premiešajte.
 2. Pridá sa niekoľko kvapiek surového medu a ružovú vodu do zmesi a poraziť dobre.
 3. Naneste na tvár a krk po dobu 10 minút.
 4. Umyť vlažnou vodou.

To robí úžasné surové mlieko hydratačnú masku. Konečným výsledkom je dobre tónovaný kože, ktorá je hladká a plná žiara.

3. Skin Cleanser:

Je to tak úžasné si uvedomiť, že trochu žonglovanie medzi zložkami, aby jeden produkt dobrý toner, hydratačný rovnako ako čistiaci prostriedok. Surové mlieko ponúka bezkonkurenčnú čistenie pleti, pretože hlboko čistí póry prebytočný olej, kožný maz, nečistoty a dokonca aj čierne bodky.

Niekoľko Očista surového mlieka, masky, ktoré môžete vyskúšať:

Maska 1:
 1. Brúsiť fazuľa mungo v mixéri a pridajte surového mlieka.
 2. Poraziť aj pre vytvorenie pasty.
 3. Naneste zmes na tvár a nechajte pôsobiť 10 minút.
 4. Drhnúť pred čistením ďalších 10 minút.

Táto tvárová maska ​​je jedným z najlepších spôsobov, ako je čistiaci exfoliačný kožu.

Maska 2:
 1. V sklenenej mise zmiešame 100 g surového mlieka, pridáme šťavu z jednej štvrtiny citróna.
 2. Aplikovať tento na tvár a ruky s použitím vatový tampón.
 3. Nechajte ho odpočívať na tvári po dobu 7 - 10 minút, po ktorých môžete umyť si ruky a tvár vodou.

To bude pomáhať pri odstraňovaní nadbytočnej oleja z tváre, a dám vám žiariace pleť. To je dobré pre mastnú pleť.

Maska 3:
 1. Zmiešajte dve polievkové lyžice surového mlieka, pár kvapiek citrónovej šťavy a 2 lyžice uhorky šťavy.
 2. Postupujte rovnakým spôsobom ako vyššie.

Táto maska ​​je ideálna pre ťažkú ​​citlivú pokožku.

4. Anti-Opaľovacie Agent:

Surové mlieko je konečný anti-tan prostriedok. To môže byť použitý spolu s paradajkovou šťavou, aby úžasné anti-tan pleťová maska. Táto prírodná látka ponúka slobodu od úplného tela tan.

Ďalšie maska ​​pre odstránenie opálenie:

Máčať 5 - 6 mandlí a 5 - 6 dáta v surovom mlieku asi hodinu. Potom brúsiť všetky tri zložky dohromady, aby pastu. Opustiť túto pastu na tvár po dobu 15 - 20 minút. Namočiť plochu s malým množstvom vody, a drhnúť tvár s rovnakým pasta pre 1 - 2 minúty. Zmyť pasta s čerstvou vodou.

5. Spravodlivosť Agent:

Surové mlieko tonizuje pokožku šetrne. Je neporazený spravodlivosť činidlo, ktoré udržuje kontrolu na sekréciu tyrozínu v ľudskej koži. Tyrozín je melanín reguláciu hormón, ktorý môže viesť ku stmavnutie kože. Aplikácia surového mlieka pre svetlou kožou bráni sekréciu tyrozín. To tiež robí vaša pleť čistú oleja a nečistôt. Tak, to je skvelý spravodlivosť prostriedok, ktorý môže byť zmiešaný s santalového dreva k ďalšiemu zvýšeniu ich spravodlivosť výhody.

6. Anti-akné Agent:

Áno, máš ma správne dámy! Surové mlieko je akné bojový prostriedok. Odstraňuje prebytočnú mastnotu a tiež udržuje kontrolu na suchu kože. To prirodzene vedie akné pod kontrolou. Koža je ani príliš mastná, ani príliš suchý. Preto je otázka akné kvôli olejnatosť a sucha je vyriešený.

Ako si vyrobiť Anti-akné surové mlieko maska?

 1. Pridajte 2 - 3. Lyžice Valchi zemi sa surového mlieka a zmes poraziť, kým sa vytvára hustú kašu.
 2. Pridať ružovú vodu do rovnaké pre suchú pleť.
 3. Tento recept je vaše osobné anti-akné masku, ktorá ponúka slobodu od dlhodobého akné taky.

7. Anti-Aging Agent:

Ó áno! Tento úžasný toner je tiež prirodzeným nepriateľom k predčasnému starnutiu. Môžete kombinovať surové mlieko s kašou banánom pre efektívne anti-aging masku. Znižuje výskyt slnečných škvŕn, jemných liniek, olúpané kože a vrások. Zotrite vzhľad 5 rokov od svojho tváre s týmto konečný vek zabíjanie agent.

8. Pridáva Glow:

Surové mlieko dodáva nekonečnú žiaru tváre pri použití častíc cukru. To zlepšuje pleť a obráti viditeľné známky sucha. Tak, že vaša pokožka svieti pri pravidelnom používaní tejto úžasnej tvár spevňujúce činidlo.

9. Pridá Radiance:

Je k ničomu mať svetlú pleť, ktorá nie je žiarivá. Surové mlieko robí pokožku žiarivú súbojmi preč dva najväčšie kozmetické obmedzenia - tmavé škvrny a akné značiek. Tak, to je vaša pleť svetlejšie až 3 odtiene a žiarivejšie.

Ako si vyrobiť Radiance surové mlieko maska?

 1. Pridajte štipku kurkumy do surového mlieka a dobre premiešajte.
 2. Pridať šafran prášok do zmesi a poraziť dobre.
 3. Môžete pridať besan prášok do tekutej zmesi, aby sa hustú kašu.

Tento úžasný recept surového mlieka určeného na bielenie pleti poskytuje dokonalú pleť.

10. Prírodné Opaľovací krém:

Surové mlieko nie je len tan reverzačná prostriedok; to možno chráni kožu pred poškodením slnkom taky. Zmiešajte surové mlieko s tvarohom a rovnomerne rozotrite na tvár 30 minút pred a po kroku sa na slnku. To robí úžasnú ochrannú vrstvu okolo vašej koži, ktorá vás ochráni pred slnkom poškodenie až 4 hodiny.

11. Považuje suchú pokožku:

Zmiešajte dve polievkové lyžice surového mlieka a 1 lyžice medu. Aplikovať tento na tvár s tampónom a nechá sa 15 - 20 minút. Potom umyte vodou sa dostať čisté, zvlhčovanie pokožky. Pridajte kaše banán na tento liek, ak máte veľmi suchú a šupinatá koža.

12. Comfort Bath:

Pokiaľ máte vaňu doma, naplňte ju vodou a pridajte 1 - 2 litre surového mlieka, pár okvetné lístky ruží a niekoľko lyžíc citrónovej šťavy k tomu, aby si na, Kleopatrin kúpeľ 'priamo v pohodlí Vášho Domov!

Tieto úžasné surové mlieko výhody pre kožu, sú najbezpečnejší spôsob, ako dosiahnuť bezchybné mladistvej pleti. Udržujte poškodenie kože v šachu s týmito receptami surového mlieka tvárových masiek do značnej miery. Môžete tiež pridať 1 - 2 polievkové lyžice surového mlieka, aby niektorý z vašich pravidelných pleťové masky, namiesto vody a nechať surové mlieko pracovať svoje kúzlo na koži!

Tak prečo ešte zdržať? Radšej poznať výhody surového mlieka pre kožu a kozmetických aplikáciách. Už ste niekedy používa surové mlieko pre mastnú pleť? Snaží udržať tieto a pozor na bezchybnú žiariaca pleť, ktorá podporuje svoje rozprávkové vzhľad. Nezabudnite sa podeliť o svoje myšlienky s nami.

Disclaimer:

Tento článok sa zameriava iba na lokálnej (povrchné) použitie surového mlieka pre kožu a neobhajuje pitie surového mlieka, ktorý má svoje výhody aj nevýhody.

load...