Zdravie a wellness

12 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny kože

12 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny kože

Rakoviny kože sú spôsobené v dôsledku vývoja abnormálnych buniek, ktoré napádajú alebo sa šíri do iných častí tela. Ak je zistená rakovina v ranom štádiu, že možno liečiť s prírodnými alternatívnej liečby.

Prírodné terapia fungovať efektívne liečiť niektoré typy rakoviny kože, najmä karcinómy bazálnych buniek (BCC). To tvorí takmer tri štvrtiny všetkých prípadov rakoviny kože. Iné rakoviny kože, ako zhubných melanómov a karcinómov šupinatých buniek sú zložité, ktoré potrebujú high-end procedúry.

Teraz dajte nám vedieť o jednoduché domáce opravné prostriedky pre rakoviny kože, ktoré dobre fungujú k boju z tohto strašného ochorenia:

1. Baklažán extrakt:

Hovorí sa, že zložky, ako solasodine glykozidu alebo BEC5 v baklažánu extraktu pomáha pri liečbe rakoviny kože.

Klinická štúdia, Dr Bill E Cham vykonaná v roku 1991, sa uvádza, že prípravok na nízku koncentráciu baklažán extraktu účinne lieči karcinómy bazálnych buniek, spinocelulárny karcinómy a keratózy v ľudskej koži.

load...

2. Kokosový olej:

Kokosový olej obsahuje niekoľko nasýtených tukov, z ktorých sa niektoré z nich majú vlastnosti pre boj s rakovinou. Napríklad, obsahuje 9% kyseliny palmitovej, ktoré selektívne ničia poškodené bunky.

Ak ho chcete použiť ako domáci liek, aby pastu z kokosového oleja a melatonínu tabliet. Rub túto pastu energicky na lézie. Môžete tiež pridať ďalšie ingrediencie ako vitamín D tablety, extrakt zo zeleného čaju, ktorý obsahuje EGCG, quercitín tablety a granátového jablka extrakt, ktorý obsahuje kyselinu ellagovú. Všetky z nich majú vlastnosti potláčajúce rakovinové bujnenie.

3. Ďatelina:

Ďatelina extrakt je bezpečný a účinný prostriedok na liečbu rakoviny kože prirodzene. Môžete použiť tekuté formy ďateliny ako obklad na koži. To pomôže zabrániť vzniku nových kožných nádorov.

load...

Dostupné ako v tekutej a kapsúl formách, červený ďatelina môžu byť použité na účinne obmedziť rast nových ciev, ktoré bránia prekrvenie nádorov. Variť 4 gramy červenej ďateliny ako čaj a kúpať sa v nej.

4. Citrus Oil:

Olej z citrusových plodov ako pomarančovej kôry, ktorý obsahuje D-limolene ponúka dobrú lokálnu liečbu rakoviny kože.

Štúdia o vplyve D-limonénu na zvieratách ukazujú, že D-limonén ponúka ochranu proti rakovine kože. Hoci jeho vplyv na ľudské rakoviny nebol skúmaný, ale bol daný, všeobecne považované za bezpečné 'Hodnotenie USFDA.

5. Semená ľanu:

Ľanové semienka sú silným zdrojom omega - 3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri prevencii poškodenia kože. Tieto mastné kyseliny pôsobia ako antioxidanty, kedy je koža vystavená slnečnému UV žiareniu, ktoré generujú voľné radikály.

Ľanové semienka možno žuť po, alebo môžu byť použité v rôznych receptoch popíjať jeho prínos pre zdravie. Tiež by ste mali zvýšiť svoju spotrebu rybieho oleja, olivový olej, požltový olej, z ktorých všetky sú bohaté na omega-3 mastných kyselín.

6. Kapustovité zeleniny:

Štúdie ukazujú, že konzumácia zeleniny, ako je kel, karfiol a brokolica môže pomôcť v boji proti rakovine kože. Hroznové semená príliš môžu byť konzumované, pretože sú bohaté na proanthokyanadiny ktoré je užitočné pri liečbe rakoviny kože. Môžete brúsiť tieto semená, zmiešať s vodou a vypiť pohár tohto odvaru denne.

7. Mačací pazúr Extract:

Pazúr Mačací je drevený vínnej révy, ktorý sa nachádza v peruánskych dažďových pralesov. Extrakt tejto byliny zvyšuje imunitu, čo pôsobí proti rakovine kože.

Požadovaná dávka pre pôsobenie proti rakovine je 1 g extraktu, trikrát denne. Je tiež k dispozícii vo forme tabliet alebo kapsúl.

8. Harmanček a levandule:

Éterické oleje, ako je napríklad harmančeka a levandule oleja by chrániť kožu pred slnkom a chráni proti rakovine kože.

Pridá sa niekoľko kvapiek týchto olejov do vody. Majú upokojujúci kúpeľ máčaním sa do vody po dobu asi 30 minút.

9. Ľadové zábaly a olej zo santalového dreva / Paste:

Olej zo santalového dreva má protirakovinové vlastnosti. Rozmaznávajte svoje ruky a nohy s santalového dreva pasty a ľadové zábaly, čo môže zabrániť rakovine kože. To tiež zmierňuje vedľajšie účinky žiarenia, ak ste už podstupujú liečbu rakoviny.

10. Jód Riešenie:

Ešte ďalší účinný liek je jód. Priniesť domov 7% roztoku jódu a aplikovať na postihnuté miesta aspoň dvakrát denne po dobu 5 dní. Potom zvrhnúť aplikáciu raz denne po dobu ďalších 10 dní. Na koži sa môže ukázať tma, ale znamená to, že jód je v akcii. Táto aplikácia vám pomôže pri ničení kožných lézií.

11. Bloodroot:

Bylinná zmes bylinného bloodroot môže robiť zázraky pri liečbe rakoviny kože a zmiernenie vedľajších účinkov stavu. Táto bylina môže, ak sú použité v prebytku popáliť. To je jeden z najlepších bylinných prípravkov pre rakoviny kože, ktoré by ste mali používať v opatrnosťou.

12. Chaparral:

Chaparral je menej známa bylina, ktorá sa používa naturopaths po desaťročia na liečbu rakoviny kože. Rozriediť tinktúru s vodou a aplikovať na postihnuté miesta. Táto rastlina obsahuje protizápalové a antioxidačné flavonoidy. Tieto zlúčeniny pomáhajú pri odstraňovaní voľných radikálov, ktoré pomáhajú v raste a šírení nádoru.

Preventívne opatrenia:

Ako sa hovorí,, prevencia je lepšia ako liečba '. Tak, to je lepšie, aby chrániť kožu pred rakovinou, než utrpenie neskôr. Nižšie sú uvedené niektoré z preventívnych opatrení, ktoré môžete podniknúť až teraz:

  • Vyhýbať sa opaľovanie, rovnako ako je to možné.
  • Počas horúceho leta, nosiť dlhé rukávy šaty a vyhnúť sa ísť von medzi 10 hodín a 4 hodín.
  • Používať opaľovací krém chrániť pred škodlivými lúčmi slnka.
  • Používajte široké spektrum opaľovací krém s SPF 30 alebo vyšší, keď idete von.

Cez uchyľovať k domáce opravné prostriedky, je najlepšie zostať v kontakte s lekárom. Tiež majte testovanie známky zlepšenia.

Poznáte nejaké ďalšie domáce opravné prostriedky pre rakovina kože? Nezabudnite sa podeliť s nami.

load...