Zdravie a wellness

12 najlepších výhod suchých hrozna na pokožku, vlasy a zdravie

12 najlepších výhod suchých hrozna na pokožku, vlasy a zdravie

Suché hrozna sa vyrábajú sušením hrozna na slnku alebo v sušiarňach. To otočí hrozno zlatej, zelenej alebo čiernej farby. Sú to mnoho zdravotných výhod suchých hrozna a sú obľúbené každého z nás. Suché hrozno sú používané pri varení a dezerty po celom svete. Sú tiež pridané v zdravotníckych toniká, občerstvenie a potraviny.

Výhody suchých hrozna

Pozrite sa tu niektoré z najčastejších suché hrozno výhody.

1. Zápcha:

Sušené hrozno napučiavať v krvi v dôsledku prirodzených telesných tekutinách. To pomáha jedlo sa pohybovať v črevnom trakte a poskytuje úľavu od zápchy. Suché hrozno obsahujú nerozpustnej vlákniny, ktorá znižuje zápchu, pomôže zastaviť riedku stolicu a znižuje hnačka.

load...

2. Zvýšenie telesnej hmotnosti:

Suché víno je najlepšie pre priberanie na váhe v zdravým spôsobom, pretože obsahujú fruktózu a glukózu energiu. Väčšinou sú konzumované športovcov alebo kulturistov pre zvýšenie energie alebo k priberaniu na váhe, bez hromadí nezdravých tukov. Obsahuje rad vitamínov, aminokyselín, minerálne látky, selén, fosfor, živiny a proteínov. To tiež zlepšuje imunitu.

3. Prevencia rakoviny:

Suché hrozno sú bohaté na katechíny, známy ako polyfenolických antioxidantov v krvi. To vám pomôže zbaviť sa voľných radikálov na zlepšenie orgánové systémy a buniek. Voľné radikály vedie k rastu rakovinových buniek. Suché hrozno vo vašej strave môže zvýšiť úroveň silných antioxidantov a prevenciu rakoviny alebo spomaliť jej postup.

4. Hypertenzia:

Vzhľadom k tomu mnoho rokov, boli suché hrozno boli veril k zníženiu krvného tlaku a chráni zdravie srdca. Suché hrozno znižujú krvný tlak spolu s hypertenziou. Suché hrozno sú výhodné vzhľadom k vysokej úrovni, draslíka, ktorý pomáha znižovať napätie ciev a znižuje krvný tlak. To tiež obsahuje vlákninu, ktorá znižuje tuhosť ciev a hypertenziu.

load...

5. Diabetes:

Suché hrozno znížiť hladinu inzulínu po jedle u pacientov s diabetom. To pomáha vstrebávanie cukru a umožňuje stabilné na zníženie zdravotných komplikácií u oboch typov cukrovky. To pomáha regulovať leptín a ghrelín, ktorý vám pomôže cítiť buď hlad, alebo plné. Z tohto dôvodu je vhodné pre udržanie zdravej stravy a zabrániť prejedanie.

6. Anémia:

Suché hrozno sú bohatým zdrojom železa, ktoré pomáha k liečbe anémie. Má tiež Vitamín B komplex, ktorý je potrebný pre tvorbu novej krvi. To má tiež dobrý obsah medi, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu červených krviniek.

7. Fever:

Suché hrozno majú baktericídne, antibiotické a antioxidačné vlastnosti, ktoré možno liečiť horúčku a bojovať vírusových a bakteriálnych infekcií.

8. Sexuálna dysfunkcia:

Suché hrozno stimulovať libido a boost vzrušenie, pretože obsahuje arginín. To je životne dôležité živiny pre liečbu erektilnej dysfunkciou, čo zvyšuje šance na počatie a počet spermií. V Indii, nevesta a ženích sú uvedené pohár mlieka varené so sušenými hrozno a šafránu na svadobnú noc za najlepšiu sexuálne skúsenosti a energetický zvýšiť.

9. Acidóza:

Acidóza je zvýšená toxicita krvi alebo plynov v dýchacom systéme, ktorý je veľmi škodlivé pre telo. To spôsobuje mnoho zdravotných problémov, ako je vypadávanie vlasov, srdcových ochorení a poškodenie vnútorných orgánov, artritída, dna, obličkové kamene, varí, kožné choroby, nádory a dokonca aj rakovinu. Suché hrozno obsahujú draslík a horčík, ktoré sú najlepšie prírodné antacidá, ktorá neutralizujú kyseliny a skontrolovať acidózy.

10. Bone Health:

Vápnika v suchých hrozna je základným prvkom našich kostí. To tiež obsahuje bór, potrebný pre tvorbu kostí a vstrebávanie vápnika. Boru pomáha predchádzať osteoporóze počas menopauzy a je dobré pre kosti a kĺby. Draslík je tiež nájdený v suchých hrozna, ktoré posilňuje kosti a AIDS rast kostí.

11. Zdravie Face:

Suché hrozno vám pomôže udržať si svoje perlovo biele oči a prevenciu zubného kazu a znižuje dutín. Je výborným zdrojom vitamínu A pre ochranu očí a videnie problémov súvisiacich. To vám môže dať zdravú a krásnu pleť, pretože má resveratrol, antioxidant, ktorý spomaľuje priebeh starnutie pleti. Suché hrozno obsahujú draslík, horčík, fosfor a železo, ktoré sa podporila prekrvenie pre žiaru kože.

12. Vlasy Zdravie:

Suché hrozna majú vysoký obsah železa, ktoré podporuje zdravý obehový systém. Obeh a krvný tok je nevyhnutný pre rast vlasov, pretože stimuluje vlasové folikuly. To je tiež dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý zlepšuje vstrebávanie železa.

Dúfam, že ste našli článok o výhodách suchých hrozna informatívne. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...