Zdravie a wellness

12 najlepších výhod oleja Aloe Vera (Grithkumari) na pokožku, vlasy a zdravie

12 najlepších výhod oleja Aloe Vera (Grithkumari) na pokožku, vlasy a zdravie

Pre mnoho storočí, Aloe Vera sa používa v mnohých krajinách. To má mnoho liečivé vlastnosti a je jedným z najlepších liečivých rastlín, pretože lieči mnohé neduhy a zdravotné poruchy. Ale sme si vedomí, že Aloe Vera olej má rovnako blahodarné liečivé vlastnosti?

Tento olej sa používa v kozmetike, ako je tvár umyť, telové mlieka, šampóny, vlasové gély, atď Toto je dosiahnuté extrakciou Listy Aloe vera a zmiešaním s ostatnými základnými olejmi, ako je sójový, mandlí alebo marhule. Aloe Vera olej obsahuje antioxidanty, vitamín C, E, B, alantoín, minerálne látky, proteíny, polysacharidy, enzýmy, aminokyseliny a beta-karotén.

Poďme sa pozrieť na top 12 výhod tohto nádherný dar prírody:

Aloe Vera Oil Výhody:

Prevencia 1. Rakovina:

Aloe Vera olej obsahuje antioxidanty, ktoré môžu zabrániť rakoviny hrubého čreva. To tiež stimuluje regeneráciu buniek a rast epidermis. Aloe Vera olej podporuje rýchle zotavenie z vedľajších účinkov škodlivého žiarenia v chemoterapii. Tento olej ukázali pozitívne výsledky v prevencii rastu nádorov zastavením rastu abnormálnych nádorových buniek.

load...

2. Žalúdok zdravie:

Aloe Vera olej je užitočné znížiť a obmedziť zápal. To pomáha k okysličenie krvi a zvýšenie intenzity proliferáciu buniek, ktoré možno liečiť vnútorné problémy s trávením. To je užitočné na liečbu syndrómu dráždivého čreva, zápcha a žalúdočných štiav

3. Kozmetické použitie:

Aloe Vera olej sa používa populárno mnohými výrobcami kozmetických prípravkov znížiť škodlivé účinky slnka. Používa sa v hydratačné krémy a pleťové vody.

 4. Solárne a domáce popáleniny:

Aloe Vera olej dáva dobrý vplyv pri použití na spálenie pokožky a domáce popáleniny. To sa upokojiť a regeneráciu pokožky, čo je prirodzený chladiaci efekt. To je tiež veľký prírodný prostriedok na liečbu alergie, bodnutie hmyzom, podráždenie, svrbenie a opuch.

load...

5. Jazvy:

Olej stimuluje proces hojenia rán a znižuje tvorbu jaziev. Aloe Vera olej môže tiež liečiť kapilárnej dilatácie, ktorý môže udržať vaša pleť krásna.

6. Zápcha:

Aloe vera a olej obe možné používať interne. Aloe Vera olej je užitočné pri liečbe zápchy a zmäkčuje stolicu. To tiež dáva podnet k vašej chuti do jedla a zlepšuje tráviace zdravie.

7. Imunitný systém:

Aloe Vera olej sa používa na udržanie hladiny glukózy v krvi u subjektu, a pre liečbu diabetu. To môže tiež liečiť epilepsiu, astmu a osteoartrózy posilnením imunitný systém a bojovať proti infekciám. Tento olej má antibakteriálne, antifungálne, antivírusové a protizápalové vlastnosti.

Zdravie 8. Skin:

Akné možno liečiť pomocou prírodný liek pomocou Aloe Vera olej. To môže byť použitá lokálne alebo interne zjemniť pokožku a chráni proti infekciám. To môže tiež liečiť ekzémy, akné, lupienka, a kožné vredy. To platí aj pri chirurgických rán potlačiť infekcie a zjemňujú ranu. To môže byť užitočné pri liečbe seboroickej dermatitídy a genitálny herpes pozorované u mužov.

9. Zdravie vlasov:

Používať Aloe Vera olej na vlasy pravidelne, aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov v mladom veku a posilniť vaše vlasy. Táto aloe vera olej na vlasy vám dá silný, tučný, čistý a stabilizuje vlasy. To vám pomôže zbaviť sa suché vlasy a zlepšuje proces vytvárania krvného obehu. To vám dá zdravú pokožku hlavy po zmiešaní s jojobovým olejom.

10. Masážny olej:

Jedná sa o ideálny terapeutickej masážny olej, ktorý vás uvoľní. To môže liečiť reumatické, telo, chrbát, krk, nohy a bolesť ramena. Masáže s Aloe Vera olej vám dá žiariace, hladkú kožu a tiež udržať šindle, herpes vírusy a rakovinou kože na uzde.

11. Aromaterapia:

Aloe Vera olej môže byť kombinovaný s inými éterických olejov liečiť a omladenie pokožky. To má sťahujúce vlastnosti pre proces opravy kože.

12. Anti-oxidant:

Aloe Vera olej je veľmi dobrým zdrojom antioxidantov, ktoré môžu byť užitočné pri prevencii poškodenia kože pred žiarením. Obsahuje aloe-emodinu na odstránenie vírusov, ktoré vedú k prechladnutie, vredy a šindľov.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Použili ste Aloe Vera olej?

load...