Zdravie a wellness

12 cvičení jogy pre chudnutie tváre

12 cvičení jogy pre chudnutie tváre

Poznámka autora: Aj keď robí výskum na môj článok o jogových ásan k zníženiu brušný tuk, som odhalil informácie o určitých ásan, ktoré sú skvelé pre zoštíhlenie tváre. Po mesiaci je robí nábožensky, mám napäté, chudú tvár teraz. Ešte dať im vyskúšať. Tu je odkaz na asanas znížiť článok brušný tuk som písal, v prípade, že chcete dať im vyskúšať.

Tvarované, štíhle a napäté tváre sú v móde. Ak je váš tvár bola trvalo bacuľaté, okrúhly a anjelský, všetko, čo chcem urobiť, je presunúť cez nevinný vzhľad a premeniť ho na elegantné a zmyselnú jeden. Existuje nepreberné množstvo tvár chudnutie cvičenie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť, aby aj tu sú 12 z nich uvedená na vás.

Face-chudnutie cvičenie jogy

Jóga nie je tak rýchla ako ostatné chudnutie postupov, ktoré môžete uchýliť, ale to je prirodzené, bezbolestné a majú dlhú životnosť. Skúste niektoré z nich je uvedené nižšie po dobu najmenej troch mesiacov vidieť pozitívne výsledky.

load...
 1. Simha Mudra (Lion Pose)
 2. Jivha Bandhu (Locked Tongue Pose)
 3. Jalandhar Bandhu (Chin Lock)
 4. Fish Face
 5. Ústna voda Technika
 6. Cheek Pozdvihnutie
 7. Chin Lift
 8. Neck Roll
 9. Lip Pull
 10. Jaw release
 11. Eye ostrenie
 12. Fúkania vzduchu

1. Simha Mudra (Lion Pose)

Výhody: Simha Mudra povzbudzuje a tonizuje všetky svoje tvárové svaly. Je to jeden z najlepších ásan na tvár.

Postup: Kľaknite si na zem a položte ruky na stehná. Odhoďte čeľusť a otvoriť ústa. Držať svoj jazyk von dole k brade, energicky. Pri dýchaní ústami, aby sa zvuk do krku, ktorý kopíruje rev leva. Opakujte cvičenie niekoľkokrát.

Späť na obsah

2. Jivha Bandhu (Locked Tongue Pose)

Výhody: Jivha Bandhu sekáča svoju tvár a utvára svoju čeľusť. Spolu s ním, ale aj tóny svoje tvárové svaly.

Postup: Sedieť v lotosovej pozícii. Položte ruky pohodlne na kolenách. Umiestnite špičku svojho jazyka proti hornej stene úst, ako by ste sa snaží prehltnúť ústa. Udržiavanie jazyk týmto spôsobom, otvorte ústa pomaly a úplne kým neucítite napätie v krku a šije. Opakujte niekoľkokrát. Normálne dýchať nosom.

load...

Späť na obsah

3. Jalandhar Bandhu (Chin Lock)

Výhody: Jalandhar Bandhu utvára svoju tvár a tonizuje svoje tváre a čeľuste svaly. To je požehnaním pre ľudí s dvojitými bradou, pretože cvičenie je veľmi účinný, ako sa zbaviť z nich.

Postup: Sadnite si v pozícii Lotus. Dýchajte zhlboka. Položte ruky na kolená a zdvihnite ramená a ohýbať dopredu. Stlačte bradu pevne proti svojej hrudi a medzi svojimi dvoma golier kosti, zavrel svoju potravinovú potrubia. Zadržte dych tak dlho, ako je to možné. Uvoľnite a opakujte.

Späť na obsah

4. Ryby tváre

Výhody: Rybie tvár tóny a ťahá svoje lícne svaly. To je vaše tváre menej ochabnuté a váš tvár elegantný.

Postup: Suck svojej tváre a pery dovnútra a pokúsiť sa replikovať rybie tvár. Rozhodol, že plochu, pokus o úsmev. Budete sa cítiť horieť vo vašich tvárach a čeľuste. Relax a opakujte cvičenie.

Späť na obsah

5. Ústna voda Technika

Výhody: Ústna voda technika tóny svojej tváre a udržuje dvojitú bradu na uzde.

Postup: Vyplňte pusu vzduchom. Preneste vzduch do úst z jedného rohu do druhého podobne ako čistenie ústa ústnou vodou. Pokračovať v konaní po dobu niekoľkých minút, relax a opakujte niekoľkokrát.

Späť na obsah

6. Cheek Pozdvihnutie

Výhody: Cheek pozdvihne sú ideálne pre vaše lícne kosti, čím sa znižuje tuk v nich a tónovanie svoju tvár, aby to vyzeralo mladšie.

Postup: Pohodlne sa usaďte a úsmev tak široký, ako je to možné. Teraz umiestnite index a prostredný prst oboch rúk na oboch lícach. S pomocou svojich prstov, zdvihnite tváre smerom do očí. Držať ju tam po dobu niekoľkých sekúnd a relaxovať. Opakujte cvičenie niekoľkokrát.

Späť na obsah

7. Výťah Chin

Výhody: Chin výťah bude zbaviť svojho podbradku a ťahá vaše čeľuste, krku a šije.

Postup: sedieť alebo stáť pohodlne. Teraz sa nakloniť hlavu hore smerom k stropu a vaše oči sledovať rovnaký. Utiahnite vaše pery a vyčnievajú im dopredu, ako by sa snažil pobozkať strop. Držať sa, že za pár sekúnd a uvoľnite. Opakovať rovnaký niekoľkokrát.

Späť na obsah

8. Neck Roll

Výhody: Rolling krk je najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť podbradku. To tóny bradu, brady a krku svaly. Napína kožu na krku a znižuje ovisnuté kože a vrások.

Postup: Pohodlne sa usaďte a držať hlavu smerom dopredu. Teraz, ohýbať hlavu k jednej strane v súlade s bradou a otočiť hlavu v kruhovom pohybe. Aby sa vaša chrbtica rovno a ramená dole, zatiaľ čo robí tak. Preveďte krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek, ako a proti smeru hodinových ručičiek po dobu niekoľkých minút.

Späť na obsah

9. Pery Pull

Výhody: Lip Pull tóny svoje tvárové svaly a umožňuje výrazné lícne kosti a výrazné čeľuste. To robí vyzerať mladšie.

Postup: sedieť alebo stáť pohodlne držať hlavu smerom dopredu a rovno. Zdvihnite spodnú peru, rovnako ako si môžete tým, že tlačí spodnú čeľusť von. Musíte cítiť úsek v brade svaly a čeľusť, zatiaľ čo robí tak. Zostať v tejto pozícii po dobu niekoľkých sekúnd, relax a opakujte.

Späť na obsah

10. Jaw Release

Výhody: Jaw uvoľnenie dáva ostré a atraktívne lícne kosti, prominentný čeľusť a znižuje dvojitú bradu. To sa tiahne svaly okolo pier, čeľuste a tváre.

Postup: Seat sa pohodlne a presunúť svoje čeľuste, ako by ste jesť vaše ústa zatvorené. Dýchať dobre, ale nerobí to. Po tom, otvorte ústa čo najširší svojim jazykom umiestnený na svojich dolných zubov. Držte ho po dobu niekoľkých sekúnd a opakujte to niekoľkokrát v kuse.

Späť na obsah

11. Očné ostrenie

Výhody: Robí vaše obočie hladká.

Postup: Otvorte široká vaše oči. Uistite sa, že vaše obočie nie sú pokrčené. Zostať týmto spôsobom aj a zameranie na mieste v diaľke. Udržanie pozície po dobu asi 10 sekúnd, a relaxovať. Opakujte štyrikrát.

Späť na obsah

12. Vháňanie vzduchu

Výhody: Práca tvárové a krčné svaly. Prispieť k zníženiu dvojitú bradu a poskytuje prirodzený facelift a štíhlejší vzhľad vašej tváre.

Postup: udržať chrbticu vzpriamene a nakloniť hlavu dozadu. Zaistili, že vaše oči sú namierené smerom k stropu a je to vidieť. Vytiahnite vaše pery a fúkať vzduch. Nechajte to po dobu 10 sekúnd a potom uvoľniť. Opakujte 10 krát.

Späť na obsah

Začať robiť tieto cviky jogy pre chudnutie tváre a vidieť tvoju tvár lepší skôr, než si dokážete predstaviť.

Už ste niekedy skúšali jogu pre štíhlu tvár? Povedzte nám, ako sa vám to pomohlo? Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

Znalecké Odpovede na otázky čitateľov

Môžem sa stretávajú jogu viac ako raz denne?

Odborníci jogy neodporúčajú robiť tvár jogu viac ako raz denne, pretože nerobí nič naviac pre tónovanie tváre. Ako sa hovorí, akákoľvek forma cvičenia by malo byť vykonané pravidelne a striedmo, aby ste dosiahli požadované výsledky. Overdoing tváre jogy moc napätú lícne svaly a bolesť príčinou. A 10 15 minút denný režim pre hornej a dolnej strane každej z nich je dosť dobrý, aby si vláčne, zdravé a žiariace tváre. Funguje to aj na vašej pleti a uvoľňuje tvárové svaly, čím je do dokonalého tvaru. Tvár jóga zvyčajne vykazuje pozitívne výsledky za týždeň.

Ako sa tvárou jóga vplyv na mojej koži?

Tvár joga postihuje kožu v mnohých ohľadoch pozitívny. Štruktúrovaná hnutie tvárou v priebehu jogy funguje podkožia, dermis a epidermis, čo nie je nič iné ako spodné, stredné a horné vrstvy kože. Ak sa vykonáva, ako sa odporúča, zvyšuje prietok krvi, a tým výživné pleťové bunky a dať im potrebné množstvo kyslíka. S pravidelnými tvár jogy, toxíny v póry sú odstránené. To je vaša koža tváre vlhké a žiarivý. Jóga tiež stimuluje tvorbu elastínu a kolagénu, ktorý pomáha zmierniť svoju tvár. Tvár jóga je veľmi jednoduché, neškodné a efektívne.

Ako dlho bude trvať, než uvidíte výsledky z postupu face jogy?

Ak sa to urobí pravidelne po dobu 10 - 15 minút na hornej a dolnej strane každý, tvár jogy začne zobrazovať prvé výsledky za týždeň času. Budete sa cítiť vaše tvárové svaly sa uvoľnia po každom zasadnutí, ktoré nasleduje viditeľných výsledkov. Ako budete pokračovať s tvárovej jogy na pár týždňov, príznaky zdravej pokožky a tónovaný svaly sú viditeľné nielen na tvári, ale aj na krku. Jemné linky a škvrny začať miznúť, ak budete mať svoj režim po dobu štyroch mesiacov. Mnohí z nich majú podelili o svoje skúsenosti vyzerať a cítiť rokov mladšie po pokračovanie tvár jogu po dobu dlhšiu ako jeden rok.

Mal som kozmetickú / plastická chirurgia, môžem ešte stále čelí jogu?

Áno! Tvár jogy možno vykonať aj po kozmetickej a plastickej chirurgie. Je to neškodný a bude v skutočnosti obnoviť kožné škody, ktoré priniesla operáciu. Aj keď je vhodné, aby názor svojho lekára pred začatím tvár jogy režim, žiadne sťažnosti neboli dosiaľ hlásené do dátumu. Tvár jóga prinesie späť prirodzenú žiaru vašej pokožky, takže je zdravá a vláčna. Pritom pravidelne udrží nutnosť budúcich kozmetických operácií na uzde. Niekedy samy kozmetických chirurgov odporučiť nejaké tváre cvičenia po operácii. A čo by mohlo byť lepšia voľba ako nominálna jogy?

Existujú nejaké bezpečnostné aspekty musím vziať do úvahy?

Jóga, v akejkoľvek forme, je úplne bezpečné, pokiaľ sa to robí správnu cestu. Čo je dôležité je, aby ste starostlivo postupovať podľa pokynov a robiť len to, čo je odporúčané. Jadro jogy spočíva vo zdokonalenie dýchacie techniky. Tak osobné jóga tréner je vždy lepšia voľba ako sa učiť jogu online alebo z neskúsenú osobou. Je nesmierne dôležité informovať svojho inštruktora jogy o kožných problémoch, bolestiach kĺbov a ďalších zdravotných problémov v predstihu. Ak ste sa stretávajú s ťažkou zdravotné problémy alebo problémy kože, konzultácia s lekárom pred nástupom do relácie tvár jogy sa odporúča.

load...