Zdravie a wellness

11 závažných vedľajších účinkov Avocadosu

11 závažných vedľajších účinkov Avocadosu

Avocado je hruškovitého tvaru zeleného dužinou ovocia a je známy pre jeho prínos pre zdravie po celom svete. Plod obsahuje veľa základných živín, ktoré sa používajú na liečbu rôznych stavov kože a zdravotné problémy. Obsahuje 25 prírodných vitamínov a minerálov. To je tiež bohatá na vlákninu, proteíny a prospešné fytochemických látok. Avocado sa používa pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi a zvýšenie menštruáciu. Sú dokonca použité pre úľavu od hnačky a úplavica.

Táto podivuhodná Plodom je pôvodom z Guam, Mexika a Strednej Ameriky. Vedecký názov avokáda je Persea Americana, ale to je najviac obyčajne známy ako aligátor hruška v angličtine, aguacate páľte v španielskej a masla ovocie v Indii. Jeho ďalšie varianty sa nachádzajú v Kolumbii, Brazílii, Dominikánska republika, a Západná India.

Avokádo má obrovský obchodný význam v Thajsku, Filipíny, Indonézia, Malajzia, Vietnam, Japonsko, Španielsko, Čína, Srí Lanka, Južnej Afrike, Palestíne, Austrália, Hawai a na Novom Zélande. V Indii môžeme nájsť maslo ovocie v Tamil Nadu, Kerala, Karnataka, Maharashtra a Sikkim. Je vysoko cenený pre svoje ropy.

load...

Avocado známa svojimi prírodnými ingredienciami je používaný ako kompletné krmivo pre mláďatá. To má mnoho zdravotných výhod, ale môže ukázať ako škodlivé, ak sú konzumované v nadmernom množstve. Z tohto dôvodu, avokádo má svoj podiel vedľajších účinkov príliš.

Nežiaduce účinky avokáda

Nižšie sú top avokádo nežiaduce účinky sa tu:

1. Vyhnite sa počas tehotenstva a dojčenia:

Nie je vhodné jesť avokádo počas tehotenstva a dojčenia. To môže znížiť produkciu mlieka. To môže tiež dôjsť k poškodeniu prsnej žľazy. V prípade, že dojčenie matka konzumuje avokádo vo veľkom množstve, že dieťa bude mať podráždený žalúdok.

load...

2. Žiadny Avocado precitlivenosti:

Ľudia, ktorí trpia precitlivenosťou by sa mali vyhnúť jesť avokádo. To môže spôsobiť kožnú reakciu alebo zvracanie.

3. Avocado spôsobuje Alergia:

Avokádo účinky na koži sú nepriaznivé vedie k hrozným kožné problémy s alergiami, že hlavný efekt. Príznaky alergie sú žihľavka, svrbenie, začervenanie kože alebo ekzém.

4. Nežiaduce účinky avokáda:

Mnoho ľudí, ktorí konzumovali avokádo trpel nežiaducich účinkov, ako je chrípka, ochrnutie, nevoľnosť, gastrointestinálne poruchy, vracanie, migrény, horúčky, ospalosti a astma.

5. Pečeňové poškodenie:

Jedným z vážnych vedľajších účinkov avokádo je, že môže dôjsť k poškodeniu zdravia pečene. Existujú určité typy avokádového oleja, ktorý môže spôsobiť poškodenie pečene. Snažte sa vyhnúť mexickej avokádo, ktoré sa skladá z estragol a anetol. Tieto prvky boli testované na karcinogénne účinky. Tak, spotreba z nich môže dôjsť k poškodeniu pečene. Ak trpíte poruchou funkcie pečene a aby sa zabránilo avokáda vedľajšie účinky oleja, prestať jesť toto ovocie.

6. Citlivosť na latex:

Ľudia, ktorí sú citliví na latex nesmie používať avokádo, pretože zvyšuje hladinu sérového IgE protilátok v organizme, ktoré môže spôsobiť alergické reakcie.

7. Znížiť hladinu cholesterolu:

Môžete byť radi, čítal, že avokádo znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Áno, to je pravda, ale ak ho konzumovať vo veľkom množstve, bude to poškodiť vaše telo, pretože je bohatý na beta - sitosterol, ktorý absorbuje potrebnú hladinu cholesterolu z tela.

8. Obmedzenie jeho spotrebu, ak ste na diéte:

Avocado je vysoko kalorické potraviny a zvýši svoju váhu. Takže sa im vyhnúť jesť každý deň, ak ste na diétu.

9. Príčina Mouth Alergia:

Ak je avokádo konzumované v dostatočnom množstve, potom to môže spôsobiť alergiu v ústach ako svrbenie pocit v ústach a opuch jazyka.

10. Drogy:

Avocado vo veľkom množstve, môže znížiť účinok proti zápalové lieky. Z tohto dôvodu, jeho nadmerná spotreba vedie ku zrážanlivosti krvi.

11. Podráždenie zažívacieho traktu:

Ak máte konzumovať avokádo vo veľkom množstve, potom budete mať podráždený žalúdok. Niekedy sa tiež spôsobuje podráždenie zažívacieho traktu.

Ide o najvyššiu vedľajšie účinky avokáda, ktoré ste neboli vedomí. Je to tak? Ďalší výskum sa deje okolo jej vedľajších účinkov. Dovtedy jesť avokádo v miernom množstve, aby zostali ďaleko od alergií. Avšak zabezpečí, že budete mať zdravotné výhody z nej.

load...