Zdravie a wellness

11 úžasné zdravotné prínosy alkalickej vody

11 úžasné zdravotné prínosy alkalickej vody

Naozaj si myslíte, že voda, ktorú pijete denne je zdravá? Ako ďaleko ste si vedomí toho, že väčšina vody dnes pijeme sa prepláchne s nebezpečnými chemickými látkami z čistiarní odpadových vôd? Niet divu, že väčšina z prirodzenej dobroty vody bol odvezený.

Takže, čo môžete robiť? To je miesto, kde je alkalická voda na záchranu! Čo je alkalická voda? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o tom a úžasnými výhodami, ktoré ponúka? Pokračuj v čítaní!

Prečo potrebujeme zásaditá voda?

Ľudské telo produkuje kyselinu tráviaci, ktorý často považovaná ako vedľajší produkt metabolizmu. Väčšina kyseliny sa vylučuje močom. Niektoré z nich sú tiež stratil, keď sa potiť. Avšak, vaše telo bude musieť zachovať určitú čiastku nej. To je presne tam, kde je alkalická voda.

load...

Alkalická voda upravujú kyslosť a robí sa, že ste zdravý životný štýl. Väčšina ľudí konzumujúcich kyslé potraviny, ako je hovädzie mäso, morčacie, kuracie, bravčové mäso alebo mlieko a syry majú tendenciu trpieť hlavných zdravotných problémov. Toto je správa pre všetkých z nich, ktorí sa tešia na transformáciu svoje telo a životný štýl.

Pokračovať čítaní a poznať výhody alkalickej vody!

1. Zosilňuje Metabolizmus:

Mnohí z nás v týchto dňoch radi sťažujú na našom metabolického systému. Často sme závisť ženy, ktoré jedia, rovnako ako sa im páči a nikdy pribrali na váhe. Ak ste niekoho, kto sa cíti presne takto, potom máte nejaké dobré správy. Alkalická voda účinne pomáha zvýšiť metabolizmus. Je lepšia ako čistá voda a napomáha vstrebávaniu živín rýchlo (1).

load...

2. Buduje svaly:

Alkalickú vodou, môžete tiež vytvárať zdravé a štíhle svaly. Alkalická voda chráni svalovú hmotu a chráni vás pred nebezpečnými chorobami, ako je zlyhanie obličiek a obštrukčnou chorobou pľúc (2). Ak poznáte niekoho, kto je starý, prosím, povedzte im pridať ďalšie alkalickej vody na ich strave. Mohlo by to byť život meniace skúsenosť pre nich.

3. Redukuje príznaky starnutia:

Známky starnutia štarte sa objavia aj keď ste vo svojich neskorých 20s. Je to predovšetkým z dôvodu zlého počasia a drsnému klímy. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité, aby hydratujú pokožku každý deň. Uistite sa, že jesť zdravo a piť veľa alkalická voda. To nielen pomáha hydratujú pokožku, ale tiež pôsobí ako antioxidant a škody voľné radikály (3).

4. Dáva vám viac energie:

Alkalická voda je tiež známy ako energetický booster. Zabraňuje letargiu, dobíja svoje telo a zaisťuje, že vaše energetické hladiny vydrží dlhšie! Vždy sa vypiť pohár alkalická voda prvá vec ráno. Tiež niesť fľašu s vodou s vami. Ste povinní cítiť rozdiel, (4).

5. Detoxikuje telo:

Alkalická voda môže tiež detoxikáciu tela. Obsahuje antioxidanty v množstve, obnovuje rovnováhu, a zvyšuje hladinu kyslíka, ktorý je dodávaný do buniek (5). Pokiaľ ju zmiešať so zelenými nápojmi, bude účinnosť násobiť.

6. Vyrovnáva krvný tlak:

Alkalická voda obsahuje ionizovaný vápnik, ktorý je ideálny pre vaše srdce a zaobchádza s vysokou hladinou krvného tlaku príliš. Tiež nezabudnite piť veľa bylinné čaje s cieľom získať podobné výsledky (6).

7. Lieči zápcha:

Zápcha má rôzne príznaky, ako je zvracanie, bolesti brucha, problémy s pohybmi čriev a zmysel pre neúplné vyprázdňovanie. Jednoduché riešenie tohto problému je alkalická voda. Pitie to v pravidelných intervaloch a to nielen reguluje zápchu, ale tiež zabraňuje diabetes a hnačka rovnako. Pred spaním vypiť šálku teplého alkalická voda každú noc. Budete cítiť rozdiel čoskoro.

8. Krvný obeh:

Alkalickú vodou, môžete tiež zvýšiť krvný obeh. To tiež znižuje vybudovanie zubného plaku v cievach (7).

9. Spravuje Cholesterol:

Ak sa obávate o stúpajúcej hladiny cholesterolu v krvi, si istí, že potrebujeme nejaký alkalické alebo ionizovanej vody. Zníži vysokej hladiny cholesterolu a umožniť cholesterolu absorbujúci vlákna prúdiť nepretržite cez telo (8).

10. Chudnutie:

Šikovný a zdravý spôsob, ako sa zbaviť libier v nadchádzajúcej letnej sezóny je piť veľa alkalická voda. Bolo odporučené vo väčšine stravy plány. Ak chcete zvýšiť vaše chudnutie a maximalizovať výsledky, uistite sa, že budete piť 16 oz alkalickej denne vody (9).

Myslíte si, pravidelne piť alkalickú vodu? Už ste žali tieto nádherné alkalickej výhody vody? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...