Zdravie a wellness

11 úžasné výhody Kavy pre pokožku, vlasy a zdravie

11 úžasné výhody Kavy pre pokožku, vlasy a zdravie

Kava Kava Kava alebo, ako to je viac obyčajne známy, je známa po celom svete ako pnutie agent. Používa sa vo forme koreňov, tohto závodu, pochádzať z tichomorského regiónu, ktorý bol použitý v tradičnej medicíne už viac ako 3000 rokov. Prírodné upokojujúce vlastnosti tejto rastliny, a preto je veľmi populárny na trhu doplnkov stravy. K dispozícii vo forme kvapalín, kapsúl, mäkkých gélov, tabliet, a tinktúry, Kava je tiež známy pre svoje analgetické a anestetické vlastnosti.

Čo je Kava presne?

Pestuje v regiónoch západnej Tichomorí, Kava je tiež známy ako yaqona AWA, ako aj saka. Jeho vedecké meno je Piper methysticum. Kava je koreň, ktorý v gréčtine znamená opojný! Ak ste na botaniku, potom tieto informácie môžu byť zaujímavé pre vás!

Zdravie Výhody Kava

V starovekom Grécku, korene Kava boli široko používané na prípravu nápoja, ktorý bol sedatívum v prírode. Naložený s kavalactones, to dnes výrobok je tiež známe, že rôzne zdravotné výhody, ak sú konzumované v odporúčaných podmienok. Čítať až zahliadnuť zdravotných výhod kava má v obchode.

load...

1. Anestetické

Byť obdarený anestetické vlastnosti, použitie tohto koreňa je známe, že viesť k strate telesnej pocity na prechodnú dobu.

2. Analgetická

Rich s vrodenými analgetickými vlastnosťami, Kava koreňov môžu byť použité pre zmiernenie bolesti u v dôsledku artritídy, ako aj svalové kŕče. Chronická bolesť skúsený kvôli fibromyalgia môže byť tiež vymazaná do určitej miery v súlade s pravidelným používaním tohto koreňa.

3. Proti kŕčom

Svalové kŕče sú bežné v rôznych zdravotných stavov, vrátane menštruácie. Štúdie vykonané na tomto koreni naznačujú, že použitie Kava za takých podmienok môže pomôcť poskytnúť úľavu od intenzívneho kŕče.

load...

4. Ideálny pre liečbu stresu

Dobre prijal prírodné sedatívum, Kava Kava, môžu byť použité pre liečbu ľudí, ktorí sú náchylní k chronickému stresu a depresie. Prírodné sedatívum, to pomáha zmierniť rôzne príznaky spojené s depresiou, vrátane úzkosti, nepokoj, závraty, a dokonca aj nervozita. Štúdie preukázali, že koreň kava-kava môže poskytnúť úľavu pre ľudí vystavených búšenie srdca vyvolané záchvaty paniky.

5. Pomáha prekonávaní závislosti Výzvy

Či už je to tabak, drogy alebo alkohol, prekonávanie závislosti je nepochybne hornatá úloha. Spolu s urýchlenie procesu odvykania, sedatíva a sedatívne vlastnosti kava koreňa tiež pomôcť pri prekonaní abstinenčných príznakov spojených so závislosťou v oveľa lepším spôsobom.

6. Pomáha pri liečbe urogenitálne problémy

Vďaka antimykotické, proti kŕčom a diuretické vlastnosti Kava, koreň tejto rastliny sa používa od nepamäti pre liečbu rôznych infekcií postihujúcich močový mechúr a močové cesty.

7. Pomôcky k rýchlejšiemu zotaveniu z mŕtvice

Káva je dobre známy pre svoju schopnosť obmedziť oblasť mozgu postihnutých mŕtvicu a ischémiu. To nepriamo zaisťuje, že mozog nie je poškodený extenzívne, dláždiť cestu pre rýchlejšie a lepšie využitie.

8. Prirodzené antidotum Insomnia

Utišujúce a upokojujúce vlastnosti tohto koreňa boli dané na použitie tradičných lekárov na pomoc ľuďom, ktorí trpia poruchami spánku. Tí, ktorí trpia nespavosťou môžu využiť kava korene, v poradenských podmienok pre lepší spánok.

9. Pomáha pri liečbe Menopauza

Menopauza je jedným z najťažších etáp v živote ženy. Ona čelí pomerne veľa problémov, fyzicky i psychicky. Tento koreň je obdarená antispasmotické anestetikum, alternatívy, a sedatívne vlastnosti. Kombinovaný účinok všetkých týchto pomáha ženám príliv cez menopauzy v lepším spôsobom.

10. Potenciálny liek na rakovinu

Štúdie vykonané na tomto koreni majú osvetliť jej potenciálnej úlohy liečbe leukémie, rovnako ako rakoviny vaječníkov. Kava koreň, je prirodzené analgetické a protizápalové činidlo, môže byť použitý spolu s nesteroidnými, protizápalové lieky, ako je paracetamol a ibuprofén, na zmiernenie bolesti skúsený v takýchto podmienkach. Navyše sú sedatívne účinky tohto koreňa tiež navodzuje spánok a čiastočnou efektu znecitlivenie, a tým pomáha tí trpiaci vysporiadať s podmienkou, v lepšom spôsobom.

11. Pomáha pri prekonávaní závislosti Výzvy

Vzdať akejkoľvek formy závislosti, je pomerne náročná. Okrem toho pomáha človek opustil jeho závislosť, utišujúce a upokojujúce vlastnosti Kava čaj pomôcť v boji abstinenčných príznakov spojených s procesom de-závislostí v lepším spôsobom.

Zaujímavé fakty o Kava Tea Príprava

1. Ukľudňujúca šálka čaju

Kava Kava, rodák rastlina do Polynézie, sa používa v niektorých častiach, konkrétne korene, aby si relaxačné a upokojujúce čaje. Kava kava uvoľňuje svalstvo, čím sa zabezpečí lepší spánok vedľa zníženie stresu a aby sa ľudia viac spoločenskí. Prekvapivo, Kava čaj je tiež zvyčajne ponúkané v dôležitých vládnych stretnutiach a svadbách. Rovnako je k dispozícii v priebehu ďalších stresujúce udalosti, ako je napríklad zániku v rodine, pre vytvorenie upokojujúci účinok na nervy a tým znižuje riziko konfliktu.

2. Cold Cup Of Tea Kava

Účinné a hlavné zložky kava kava sú obvykle zničené pri vysokej teplote 140 stupňov Celzia. Preto pri vytváraní Kava čaj sa odporúča použiť teplomer tak, aby sa uistili, že teplota várky nekrižuje 120 stupňov F. To by pomohlo udržať výhody kava neporušené a bez úhony.

Jedným z dobrých možností je pripraviť veľké množstvo čaju. To môže byť vykonané tým, že koreňový prášku alebo koreňov do hlineného hrnca s kvapalinou podľa svojho výberu a potom ho na na teplotu 120 ° F alebo aj menej. Nechajte prášok strmé asi hodinu. Chladný čaj môže byť konzumované využívať jeho výhody.

3. Krém na čaj

Keď sa učia pripravovať Kava čaj, možno zistíte, že použitie mastné kvapalného základu, ako sójové mlieko, kokosové mlieko, alebo kravské mlieko, môže zvýšiť rýchlosť extrakcie rovnako ako silu čaju. Sa tiež zistilo, že tieto kvapalné základne tiež zlepšiť štruktúru aj chuť čaju. Použitie vody môže zvýšiť množstvo času potrebného na strmé čaj.

4. Vytvoriť perfektné Brew

Akonáhle ste sa rozhodli pre ohrev kvapalného základu, pridajte Kava koreň prášok do ohrievanej kvapaliny a kryt s vekom. Ak pripravujete čaj s mliekom, strmé čaj po dobu asi 30 minút; inak môžete strmé vo ​​vode po dobu asi 45 minút. Akonáhle sa čaj dosiahne požadovanej pevnosti, nedošlo k ohrievaniu. Je však dôležité zabezpečiť, aby teplota kvapaliny nepresiahne 120 stupňov F.

Ak vytvárate studenej Kava čaj, dať prášok do chladnej tekutiny a dať ju cez noc do chladničky pre zlepšenie chuti a efektívne výsledky. Pamätajte si, že je veľmi dôležité, aby brúsiť Kava koreň jemne získať všetky jeho výhody. Tiež sa uistite, že používate jemné sito, ako mušelín alebo kávový filter, extrahovať prášku z kvapaliny. To by sa malo uskutočniť pred pitím čaju.

Ako si vyrobiť Kava čaj?

Každý jedinec má iný recept na prípravu čaju Kava. Medzi bežné metódy na prípravu tohto čaju patria:

Metóda I - Kava Tea Prášok

Všeobecne platí, že Kava čaj prášok je ľahko dostupné v miestnych obchodoch so zdravou výživou. Existuje mnoho rôznych typov Kava k dispozícii pod rôznymi obchodnými názvami. Pozrite sa na dobrú značku metódou pokusu a omylu.

Ďalším krokom je zmiešať prášku vo vode. Avšak, nezabudnite odstrániť koreňový prášok pred pitím. To možno vykonať pomocou veľkého čajového vrecka alebo filtrovaním nápoj neskôr. Avšak, pre tých, ktorí majú radi nejaké extra vlákno môže opustiť čaj nepokrčený.

A konečne, množstvo kava prášku sa pridá do nápoja podľa svojho vkusu. Ďalšie množstvo prášku znamená silnejší nápoj.

Metóda II - Filter metóda

Prvý krok pri príprave čaju metódou sita začína pridaním prášku Kava priamo do vody a miešania dôkladne. Ak je to nutné, môžete sa rozhodnúť použiť mixér pre veľké množstvo alebo použite lyžičku na prípravu jednej šálky.

Nechajte Kava a voda miešať počas aspoň 10 minút. Počas tejto doby, aby mixér mať niekoľko prestávok. Ďalším krokom je filtrovať Kava použitie sitko. To môže byť drôtené pletivo alebo syrárske. Stojí za zmienku, že kávové filtre nefungujú dobre pre filtrovanie Kava čaj.

Metóda III - miesenie metóda

Pri tejto metóde sa plytkú misku. Naplňte ju s požadovaným množstvom vody. Tri šálky alebo viac, je vhodné množstvo. Sledujte umiestnením štvorcový handričku vnútri misy. Naplňte čistú utierku s požadovaným množstvom Kava prášku. Potom hniesť tento Kava vo vode. Uistite sa, že prášok neuniká do misy. Ako je proces dokončený, vytiahnite filtračné plachtičky von a vymáčknuť čo najviac tekutiny ako je to možné z neho.

Metóda IV - Kava Porciovaný

Okrem prášku, Kava čajové vrecúška sú skvelou možnosťou, ako pripraviť chutné a efektívne Kava čaj. Je tiež ľahké a šetrí čas. Kava čajové vrecúška tvoria skutočné ťažisko akéhokoľvek príplatku kava. Avšak, ak nepoužívate celú kava koreň a práškovej zmesi, kapsula, alebo práškový čaj, skúste robiť, či je vybraný dodatok obsahuje Kava extrakt a nie len sušené a práškové koreň. Je to preto, že, bez extrakcie akejkoľvek forme, prostý prášku koreňa nemusí byť aktívny fyziologicky.

Tu je, ako si môžete uvariť čaj Kava Kava použitie čajových vreciek:

  1. Zalejeme vriacou vodou viac ako 1 - 2 čajové vrecúška.
  1. Povoliť vaky na strmé po dobu asi 5-10 minút.
  1. Dôrazne sa odporúča používať studenú vodu, pretože voda zohrieva na teplotu vyššiu ako 140 stupňov Fahrenheita môže dôjsť k zhoršeniu

Kavalactones, čím sa znižuje účinnosť variť.

Kto by nemal používať Kava?

Tehotné ženy, alkoholici, rovnako ako tí, ktorí sú na lieky sa neodporúča používať Kava. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom, ak ste pod lieky, pred použitím tohto.

Nežiaduce účinky užívania Kava

Kava by nemal byť používaný po dlhšie časové obdobie. Predaj a používanie kava-kava sú upravené v niekoľkých krajinách, pretože kava-kava môže ukázať ako toxické v niektorých prípadoch môže viesť k chronickej problémy s pečeňou, šupinatý, žlto-krikľavých farbách kože, opuch tváre, ako aj krátkosť dychu.

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Nezabudnite sa podeliť o svoje Kava čaj recept s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...