Zdravie a wellness

11 účinných domácich opravných prostriedkov Použitie čajových vreciek

11 účinných domácich opravných prostriedkov Použitie čajových vreciek

Nenapijú váš šálka čaju, ale premýšľal, čo má robiť so svojím čajového vrecka? Máme najlepšie riešenie pre vás! Ak hľadáte spôsoby, v ktorom si môžete zlepšiť svoje appearancse a životný štýl použitie čajové vrecúška vy, ste na správne miesto. Tento post hovorí o úžasné domáce opravné čajových vrecúšok! Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračuj v čítaní!

Tea Bag prostriedky pre pleť a vlasy:

1. Treat Úpal:

Ste si vedomí spálenie nápravných opatrení s čajové vrecúška? Žijúci v teplých a tropických krajinách ako je India, Bangladéša a Srí Lanky, je prirodzené, aby sa opálený. Bez ohľadu na to, koľkokrát sme niesť dáždnik na cestách alebo použiť dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, naša pokožka nezostáva ako je chránená, ako by sme si to páčiť. To je dôvod, prečo niektorí odborníci stále hovorí o umývanie tváre alebo používať kozmetické masky často po návrate domov za slnečného dňa. Avšak, ak vaša pokožka je spálený, môžete vždy použiť čajové vrecúška, aby ju liečiť. Akonáhle čajové vrecúška vychladnutí jednoducho umiestniť na opálený oblasti. Neskôr sa môžete ponoriť do studenej vody alebo si studenú sprchu. Kombinácia studenej čajové vrecúška a aloe vera tiež poskytuje úľavu (1).

2. Treat Vyrážky:

Ak máte vyrážky a chceli rýchle riešenie tohto problému, použite čajové vrecúška. To platí najmä, pokiaľ ide o kožné ochorenia, ako je ekzém. Stačí piť harmančekový čaj a miesto čajového vrecka po vychladnutí na postihnutú oblasť. Určite nájdete úľavu (2).

load...

3. Treat Herpes:

Tento čajový sáčok liek sa používa aj na liečbu herpes. Aplikovať mokré vrecia s lézií. Kyselina tanínová nájsť v čajové vrecúška sa sušiť lézie (3).

4. Treat tmavé kruhy:

Tmavé kruhy môžu byť skutočnou obtiaž. Kazí svoj vzhľad a budete vyzerať menej atraktívne. Inteligentné a efektívne riešenie tohto problému je uvedenie chladné čajové vrecúška na tmavé kruhy pod očami (4). Môžete tiež skúsiť chladné uhorky.

5. Dajte krásne a lesklé vlasy:

Chcete, aby sa vaše vlasy krásne a lesklé počas horúcich letných mesiacoch? Použiť čajové vrecúška. Vezmite misku plnú vody, variť a pridajte 4 čajové vrecúška. Nech čajové vrecúška strmé po dobu 5 minút, po ktorej môžete použiť vodu na umývanie vlasov. Uistite sa, že voda je studená. Bylinný čaj prirodzene zvýrazniť vaše vlasy a zlepšiť jej štruktúru (5).

load...

6. Ako tváre Toner:

Môžete tiež hydratujú pleť doma pomocou čajové vrecúška. Používať zelený čaj pre tento účel. Strmé vak vo vriacej vode po dobu 10 minút. Po vychladnutí, platí po celej tvári pomocou vatovým tampónom (6).

Čajové vrecká pre každodenné použitie:

Môžete použiť čajové vrecúška doma k niekoľkým účely. Tu je niekoľko nápadov.

7. Vyčistite nábytok:

Môžete použiť čajové vrecúška vyčistiť špinavé starého nábytku z dreva. Ponoriť žinku v studenej horúcej vody a dobre čistiť. Použite iný kus látky na osušte.

8. Vyčistite Grease:

Teraz môžete tiež použiť čajové vrecúška zmyť mastnotu zo svojich špinavých zrkadiel, používané panvice a hrnce.

9. Čisté topánky:

Môžete tiež vyčistiť staré a tmavé topánky doma studenú vodu čaj vyrobený z čajových vrecúšok. Uistite sa, že je čistiť krúživým pohybom, aby svoju prácu rýchlo.

Kozmetické účely:

Môžete dokonca zvýšiť krásu vášho tváre pomocou čajové vrecúška! Tu sú dve myšlienky musíte vyskúšať!

10. Zmäkčenie vašu pokožku:

Je vaša pleť príliš tvrdý? Použiť čajové vrecúška na zmäkčenie. Trvať nejakú vodu vo vani a dať nejaké použité čajové vrecúška do neho. Namočte si v ňom po dobu niekoľkých minút. Vaša pokožka bude jemná a hladká.

11. Home tváre:

Teraz môžete si sami pekný tváre vykonáva priamo u vás doma pomocou čajové vrecúška. Vezmite misku a naplňte ju horúcou vodou. Umiestnite varí sáčok čaju v ňom. Zakryjeme utierkou a použiť ju na paru koži. To bude dotiahnuť póry na koži, zanecháva ju jemnú a žiariace.

Zdieľať tieto málo známe čajový sáčok nápravy so svojimi priateľmi a rodinou! Tiež, ak viete o nejakej ďalšie domáce opravné prostriedky čajových vrecúšok s nami podelíte v sekcii Komentáre nižšie!

load...