Zdravie a wellness

11 účinných domácich liekov na liečbu poruchy pozornosti

11 účinných domácich liekov na liečbu poruchy pozornosti

Deficitu pozornosti s hyperaktivitou alebo ADHD, ako je všeobecne známe, je duševná porucha, ktorá sa vyskytuje u veľkého počtu ľudí na celom svete. Označovaný tiež ako Attention Deficit Disorder, alebo ADD, problém môže existovať skôr, ale stal medikované ochorenie v nedávnej dobe. Amerika je svedkom rastúci počet ADHD diagnózy, a to najmä u detí školského veku. ADHD vedie k hyperaktivite. S viac a viac detí bol diagnostikovaný s chorobou, lekári predpisujú lieky a lieky na stabilizáciu mozgu a príznaky súvisiace. S týmito zvýšenými dávkami, deti sú vystavené na drogách v ranom veku. Aj keď tieto lieky pomáhajú zvládať príznaky, ale tiež spôsobiť rad vedľajších účinkov.

Príznaky Attention Deficit Disorder (ADHD / ADD):

Ako viete, ak vaše dieťa trpí ADHD? No, konečná diagnóza sa vykoná iba vyškolený profesionál, ale ak vaše dieťa ukazuje nasledujúce príznaky, že dostať ho hodnotilo:

  • Zvýšená aktivita
  • Poruchy učenia
  • Narušená impulzné ovládanie a pohyb svalov

Mnohí lekári a výskumníci sú teraz viní nadmerné chemické látky, ktoré vstupujú naše telo prostredníctvom jedla. Kým lekári a lekári odporučiť alopatických liekov pre liečbu ADHD / ADD, môže domáce opravné prostriedky poskytnúť úľavu do značnej miery. Preto čerpadlo na viacerých chemických látok do tela zbytočne? Cieľom väčšiny týchto poruchy pozornosti domáce opravné prostriedky, je pomôcť telu detoxikovať a zbaviť nadmerných chemikálií, rovnako ako je to možné.

load...

Top 11 domáce opravné prostriedky vyliečiť ADHD / ADD:

Tu sú uvedené niekoľko domáce opravné prostriedky pre poruchou pozornosti. Ak je dieťa alebo iná osoba trpí ADD je alergický na niektorú zo zložiek prírodných prostriedkov, láskavo nepoužívajte domáce liek odporúčanou. Prípadne sa obráťte na svojho lekára alebo fyzická odborníka liečby, než sa rozhodnete pokračovať, alebo máte akékoľvek pochybnosti v mysli:

1. Využitie Brahmi Or Bacopamonnieri:

Tento úžasný liečba funguje ako sedatívum a tiež upokojuje nervy. Pomáha zlepšovať duševnej rovnováhy u pacientov s ADD a obnovuje normálne hladiny o činnosti tým, že hyperaktivita pod kontrolou. Je to tiež skvelý liek, ktorý pomáha zlepšovať kognitívne schopnosti, zvyšuje koncentráciu moci, a poskytuje jasnosť myslenia. Je tiež možné použiť použiť Brahe kapsúl alebo prášku pre dennú spotrebu. Obaja z nich sú ľahko dostupné na trhu. Alternatívne je možné použiť Brahe prášok ako doplnok bežných studených nápojov, alebo v mlieku a konzumovať raz za deň.

2. Využitie Eschscholtziacalifornica Alebo Kalifornia mak:

Je známy pre svoju schopnosť upokojiť, upokojiť a vyvážiť nervový systém a znížiť vysoké hladiny nad aktivitou u detí. Rovnako je sedatívum, ktorý pomáha znižovať tlak a poruchy v detí, či už psychické alebo emocionálne. Opäť platí, že tento prírodný liek je ľahko k dostaniu v obchodoch. Uistite sa, že máte trochu každý deň, skoro ráno, aby pomohla upokojiť nervy. Jeden môže mať maku v čaji ako dennú dávku alebo si vodu a maku zmes. Inak, tam sú tiež prášky a kapsule k dispozícii na trhu, ktoré by mali byť použité na základe odporúčania prírodné terapeut.

load...

3. Využitie Catnip Or Nepetacataria:

Pomáha zmierniť príznaky ADD vzťahujúce sa k napätiu, nepokoj, stres, a hyperaktivitu. To tiež zabezpečuje pokojný spánok a poskytuje úľavu od hnačka, bolesť brucha, koliky problémy a bolesti hlavy spôsobené v dôsledku ADD. To tiež lieči nálady a hystéria. Jedná sa o aktívna zložka v zelenom čaji, že človek môže mať, alebo dať deťom na upokojenie hyperaktívne nervy.

4. Využitie Ginkgo biloba Ginkgo Or:

Ginkgo je jedným z najmenej známych prírodných bylín, ktoré nie sú ľahko dostupné. Ginkgo je úžasná bylina, ktorá pomáha dieťaťu pri zlepšovaní jeho sústredenie. To tiež pomáha zlepšiť pamäť a kognitívne schopnosti, spolu so schopnosťou zadržiavať viac informácií pre dlhšie časové obdobie. Pomáha mozgu fungovať normálne, pretože prispieva k zvýšeniu počítať neurotransmitery a zvyšuje využitie mozgu kyslíkom. Môžete konzumovať to vo forme tinktúry, alebo vo svojej každodennej šálku čaju, aby využívali jeho prínos pre zdravie. Prípadne jednoducho konzumovať kapsule tejto byliny, ktoré sú ľahko dostupné na trhu.

5. Využitie Vitisvinifera alebo extrakt z hroznových jadier:

Hroznových jadier je známe, že jedným z najlepších zdrojov bio-flavonoidov, ktoré sú najúčinnejšie antioxidanty v ľudskom tele. Antioxidanty pomáhajú zmierniť telo voľných radikálov a ich vedľajšie účinky, ktoré spôsobujú predčasné starnutie a narušiť normálne fungovanie tela. Z hroznových jadierok chráni mozog pred škodlivými účinkami toxínov a vystavenie nežiaducich látok. Posilňujú systém prietoku krvi v mozgu a uistite sa, že dostane dostatočné množstvo výživy. Môžete jesť hrozno, čerstvé vo svojej prirodzenej podobe, pop je v sušenom stave, alebo jednoducho pridať hroznovej extrakt denné jedlo. Vedeli ste, že olej z hroznových jadier môžu byť použité pri liečení aromaterapia k upokojeniu mysle? Len inhalovať výpary a upokojiť svoju myseľ okamžite. Striedavo, extrakt z hroznových jadier je k dispozícii aj v rastlinných concoctions pripravené na konzumáciu priamo.

6. Využitie Humuluslupulus alebo chmeľu:

Chmeľ je známe, že majú upokojujúci a chladiaci účinok na nervový systém a pomáha znížiť vzrušenie, podráždenosť, napätie v nervoch a nepokoj kvôli ADD. To tiež lieči nespavosť. Chmeľ možno taktiež použiť pre napájanie náladu, ale je potrebné sa vyhnúť, ak človek trpí depresiami. Zatiaľ čo jeden spôsob, ako používať chmeľ je napchať vankúše s nimi, iný spôsob, ako ich používať na liečbu je, aby hop čaj a konzumujú ju.

7. Použitie valeriány:

Valerin, rovnako ako jej názov, je známy ako prírodné liečby pomôcť človek relaxovať, zlepšiť spánok a zníženie známky nervozity a nepokoja, ktorý je dodávaný s ADD. To tiež znižuje agresívne správanie upokojenie nervov. Najjednoduchší spôsob, ako ťažiť z výhod tejto rastliny je opraviť šálka bylinného čaju z tohto koreňa.

8. Použitie Scutellarialaterifolia Or lebky:

Táto bylina účinne lieči podráždenie, nepokoj a plač, pokiaľ ide o ADD. Takisto navodzuje spánok, upokojuje mozog bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Pomáha priniesť úľavu od bežných bolestí hlavy rovnako. Listy, kvety a stonky rastliny môžu byť použité na liečbu ADD. Lebky môžu byť pridané do čaju, ale aby bolo miesto, aby piť horúci! Chladnejšie sa dostane, tým ťažšie bude prehltnutie ho! Táto bylina je k dispozícii vo forme tinktúry a môže byť použitý na liečbu mnohých ochorení. Táto silná bylina je tiež ľahko dostupné v balených fľašiach a je pomerne lacná, ak máte obavy o nákladový faktor.

9. Použitie Kava Kava Or Piper methysticum:

Kava kava pomáha znižovať napätie a odstraňuje ADD bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Je to tiež skvelý spôsob, ako produkovať zmysel a pocit mieru, pokoja a odstrániť pocit, zlosť, stresu, napätia a frustrácie spôsobené v dôsledku ADD. Je to tiež skvelý prírodný liek na zníženie zmeny nálad a udržiavať normálnu spánok.

10. Použitie Melissa officinalis Or medovky:

Táto bylina a prírodná liečba pomôže dieťa trpí ADD zaoberajú depresie ukľudňujúci jeho pochmúrnou mozog a znižuje pocit hnevu a rozrušenia. Je to celkom populárne bylina a je používaný značne v štáte Kašmír, aby sa čaj. Korene tejto rastliny sa rozdrví, aby sa extrakt a prášok sa vnesie do vody. Mliečna zmes sa potom konzumované ako čaj pridaním med alebo cukor podľa chuti. To je vynikajúci a jedinečný vo svojej chuti. S šálkou deň tejto zmesi by mali mať pridať váš dieťaťa v dohľade do istej miery.

11. Vypiť trochu starý dobrý Ovos:

Odporúčaná niekoľko lekárov a je ideálny pre denné spotreby deň, táto obilnina podporuje trávenie a tiež pomáha zlepšiť pohyb čriev. Ovos je tiež účinná pri liečbe stresu. To pomáha znížiť pocit únavy a letargia. Ovos tiež pomáhajú zlepšiť zameranie, sústredenie a psychickú prítomnosť v každej situácii. Náročné ovos je vraj bolo veľmi prospešné, keď sa na neurologické lieky, aby ďalej pomáhať jeho účinnosť. Pri pití šálka ovsa, je najjednoduchší spôsob, ako konzumovať ovos, tento obilnín, môžu byť tiež použité vo forme múky, aby indickej chleby alebo rotis. Tvorivé môžu tiež vyskúšať rôzne ďalšie recepty, ako idlis, Dosas a dokonca upma s ovsa!

Dávajte pozor na svoje dieťa:

Zatiaľ čo mnoho prírodnej liečby existujú pre ADD, je dôležité venovať pozornosť vášho dieťaťa. Dennej stravy a potraviny príjem vášho dieťaťa môže mať veľký vplyv na jeho pohodu a duševné zdravie. Tak to sa stáva dôležité zabezpečiť, aby ste si zdravé stravovacie a životné voľby. Uistite sa, že vy a vaše dieťa získať dobré cvičenie a fyzickej aktivity každý deň na podporu dobrej hormóny a endorfínov v tele. Pri cvičení so svojimi deťmi, budete mať možnosť, aby im pomohla v mnohých ohľadoch. Budete im vyučovať dobré a zdravý návyk na celý život, sa stal vaším priateľom viac než len z rodičov, a to bude dať im dôvod, aby vám veriť. Bolo by tiež udržať svoju myseľ od prepadu do myšlienok, ktoré by mohli spôsobiť zmätok a byť príčinou ADD. Ako rodičia dávať pozor na zmeny v denných aktivitách vášho dieťaťa a byť tam, keď ťa potrebujem. Ako dospelí, uistite sa, že udržať si obsadené a vyhnúť sa akémukoľvek druhu liekov, kým a ak to odporučí lekár. Vzhľadom k tomu, ADD nie je nič ako prechladnutie alebo chrípku, podrobnosti o prírodné prostriedky pre poruchy pozornosti nie sú k dispozícii ľahko. Poznať správne dávkovanie a používať, mali by ste kontaktovať profesionál. Zneužitie porucha pozornosti prírodné prostriedky môžu tiež viesť k ničivé dôsledky pre pacienta. Tak na čo ešte čakáte? Ak nedostatok pozornosti pôsobí ako prekážka pre úspech vo svojom živote, pešo do najbližšej miestnej lekárni a liečiť sami prirodzene! Si našiel tento článok informatívne? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...