Zdravie a wellness

11 tipov na rastu vlasov späť s pravou stravou

11 tipov na rastu vlasov späť s pravou stravou

Hlava plná nádherné hodvábnou srsťou, čo si myslíte, že by to jediné slovo bude ju definovať? Jedným slovom Nazval by som to sexi!

Ako sme všetci si želajú mať celebrity-ako vlasy. Teraz nevieme, že to, či ich vlasy je originál alebo kľučkoval, ale my všetci milujú lesk a lesk na ich vlasy. Ak ste videli fotky vášho grand mamy ste musel vidieť svoje dlhé splývavé kadere. Ako krásne to vyzerá, ale nie sme také šťastie.

Bez ohľadu na to, koľko vlasov výrobky, šampóny a kondicionéry používame; naše vlasy stále odpadávať. Niekedy sme sa bojí, že príde deň, keď budeme všetci oplešatět! Je to z dôvodu poškodzovania životného štýlu vedieme nyní-- dni. Škodlivé, pretože spôsob, akým vedieme náš život berie svoju daň na naše zdravie. Pitie, fajčenie, jesť rýchleho občerstvenia, za použitia rôznych kozmetických prípravkov, ošetrení naše vlasy s chemickými výrobkami a ich vystavenie tepelným spracovaním! Budeme robiť všetko, čo je pre nás dobré?

load...

Je dôležité nielen to, čo platí na vlasy, aby ju udržali dobré, ale aj to, čo jedlo, ktoré jete. Takže správna strava je kľúčom k svojej dlhé kadere. Naše vlasy sa skladá z keratín a keratín nie je nič iné ako bielkoviny, teda vrátane veľa bielkovín v našej strave okrem ostatných živín môže pomôcť získať späť stratený lesk vo vlasoch.

Tak umožňuje vyberať potraviny v našej strave pre rast vlasov, ktorý ďalej nám pomôže dosiahnuť a udržať nádherné a lesklé kučery, ako je to naša grandmoms.

Najlepšia diéta pre rast vlasov

1. Ryby:

Všetci vieme, že ryby je jedným z najlepších zdrojov bielkovín. Nielen, že studená voda ryby ako losos, makrela, tuniak a sardinky sú veľmi bohaté na omegs - 3 mastných kyselín, ktoré ponúkajú prírodný zdroj oleja pre vaše telo a pokožku hlavy. Preto, aby vaše vlasy hodvábne zvnútra.

load...

2. Orechy a semená:

Vegetariánska a nevedia, odkiaľ získať zdravé omega 3 mastné kyseliny z? Tak tu to, čo môžete jesť. Mandle, vlašské orechy, lieskové orechy, kešu oriešky, tekvicové semienka, slnečnicové semienka a čo je najdôležitejšie ľanové semená. Vlašské orechy sú tiež dobrým zdrojom vitamínu E a biotín, ktorý pôsobí ako prírodný slnečnou clonou pre vaše vlasy. Môžeme aplikovať opaľovací krém na kožu, aby bol chránený pred škodlivým UV žiarením, ale čo s vlasmi? Priame vystavenie vlasov na slnku vedie k rozsiahlemu poškodeniu a vypadávanie vlasov. Ale vlašské orechy bytia bohaté na biotín sa zabránilo vypadávaniu vlasov. Bolo tiež zistené, že vlašské orechy obsahujú meď, ktorá si zachováva prirodzenú farbu vlasov zachovaním lesklé a lesklé.

[Prečítajte si: 10 úžasné Výhody sezamový olej na vlasy]

3. Zelená listová zelenina:

Máte veľa možností v vegetariáni, ktoré skutočne pomáhajú udržať vaše krásne vlasy. Všetky zelená listová zelenina na vrchole zoznamu. Zelená listová zelenina sú bohaté na železo a železo zabraňuje vlasy krehkosť a lámanie. Zahrnúť tieto potraviny do svojho jedálnička pre zdravý rast vlasov.

4. Mrkva:

Prospešné nielen pre vaše oči, mrkvy sú magic pre vaše vlasy taky. Mrkvy sú bohaté na beta-karotén, ktorý sa premení na vitamín A po požití. Je dôležité si uvedomiť, že žiadna z buniek v tele môže fungovať bez vitamínu A, preto sa odporúča príjem veľa vitamínu A vo vašej strave. Nedostatok vitamínu A vo vašich potravín vedú k vysúšaniu pokožky hlavy s svrbenie lupín. Ďalšie možnosti ovocia a zeleniny bohaté na vitamín A sú sladké zemiaky, yam, tekvica, mango a marhule.

[Prečítajte si: 18 Tipy pre dlhé vlasy]

5. Vajcia:

Veľmi zdravé potraviny, vajcia sú bohatým zdrojom štyroch hlavných prvkov, zinku, síry, železa a selénu. Všetky tieto prvky sú potrebné pre hlavou plnou zdravé vlasy. Nedostatok niektorého z týchto prvkov vedie k suchej šupinatá pokožku hlavy a nespočetných vypadávanie vlasov. Iné zdroje týchto bohatých prvkov sú chudé mäso, hydina a ustrice.

6. Jogurt:

Výhody jogurtu je, že to je najlepší liek na liečbu svoje problémy vlasy. Byť bohatý na vitamín B5 a vápnika, pomáha starať o svoje vlasy. Ostatné mliečne výrobky, ako sú nízke odstredené mlieko, tvaroh a syr s nízkym obsahom tuku spolu s jogurtom pomáha zlepšiť zdravie vlasových folikulov. Jogurt, či aplikuje externe alebo interne spotrebováva je prospešné pre vaše vlasy. To je ďalší najlepšia diéta pre rast vlasov rýchlejší.

[Read: Špenát Pre rast vlasov]

7. Jahody:

Bohatý zdroj vitamínu C, nič nemôže poraziť exotické plody, pokiaľ ide o konzumáciu vitamínu C. Akékoľvek Berry sa vám páči, jahody, maliny a najmä čučoriedky, koluje krv do pokožky hlavy a vlasových folikulov pomáha zdravý rast vlasov. Paradajky tiež fungovať rovnakým spôsobom. Takže ak nie ste milovníkom bobúľ, skúste vrátane paradajok vo svojej každodennej strave ako šalátov alebo karí.

8. Fazuľa a strukoviny:

Fazuľa a strukoviny jeme každodenné pôsobiť ako mágie naše vlasy. Byť bohaté na bielkoviny vegetariánska strava, fazuľa a strukoviny obsahujú tiež biotín, ktoré bytia deficitom vedie k poškodeniu vlasov. Tento proteín diéta pre rast vlasov je tiež veľmi dôležité.

9. Slivky:

Známe, že sú veľmi bohatým zdrojom železa, sušené slivky sú dobré mať, ak trpíte tuhého senom ako suché vlasy, rednutie vlasov a vlasovej zafarbenie. Zlepšuje kvalitu vlasov a dodáva zdravie na neho. Okrem sliviek, zvážte Beetroots taky.

[Čítajte: Mrkvu na vlasy rast]

10. Krevety:

Krevety sú dobrou voľbou zahrnúť do diéty grafu pre rast vlasov, ak sa vyhnúť červené mäso, pretože má vysoký obsah kalórií. Krevety sú tiež dobrým a bohatým zdrojom bielkovín. Okrem týchto kreviet obsahovať tiež dobré množstvo vitamínu B12, zinku a železa, ktoré tiež zabraňuje poškodeniu vlasov.

11. Voda:

Piť dostatočné množstvo vody, aby sa vaša pleť a vlasovú pokožku hydratovanú a dať prirodzenú vlhkosť vašich vlasov.

Čo nerobiť:

  • Náhradné vlasy všetkého spreje, peny a gély ste boli s využitím tak dlho, aby stanovila osobitný štýl. Môžete vyzerať dobre v noci, ale čo škodu vystavujete vaše vlasy.
  • Sľubujú prosím povedať NIE tepelného spracovania odteraz. Viete, akú veľkú škodu ste pôsobiť na vlasy všetkými týmito umelými tepelnými expozícií? Teplo kradne všetku prírodu vlhkosť z vlasov opúšťať je suchý ako tráva.
  •  Olej vaše vlasy s prírodnými olejmi, ako sú kokosový, olivový, mandlí alebo ricínový olej.

Použiť mierne bylinné šampóny na vlasy, miesto drsných chemických naplnené šampóny. Je to ešte lepšie, keby si môžete umyť vlasy s Reeth a amly.

load...