Zdravie a wellness

108 Surya Namaskar - Aký je správny rozvrh, ktorý by ste mali nasledovať?

108 Surya Namaskar - Aký je správny rozvrh, ktorý by ste mali nasledovať?

"Joga? Nie som si príliš istý, či je to znamenalo pre mňa. Myslím, že som mladý. Nie je joga pre seniorov? Dobre, dobre, či to znamená, že pre teba toľko, budem to skúsiť! "To sú slová, ktoré som vylákať z krku, keď hovorí k môjmu drahému priateľovi, ktorý navrhol, aby mi (mladí, aktívny, a neporaziteľný), skúste jóga pre moje bolesti chrbta (to je pravda, je aktívny, aby som mal hroznú bolesť v krížoch!), a to aj počas tehotenstva!

Rozhodol som sa dať jóga ísť viac upokojiť jej prudké argumenty, než sa z neho ťažiť. A žiadne ceny pre hádania, čo ma robiť v prvom zasadnutí - na SUYRA Namaskar!. Úprimne začali myslieť, že môj priateľ bol blázon. Kto sa pýta tehotnú pani sa skrúti a ohnú a úsek v čase, keď všetci ostatní by sa dokonca nechal ma dýchať príliš hlboko? Netreba hovoriť, že som sa začal cítiť lepšie v priebehu dvoch dní.

Výhody 108 Surya Namaskar 

Takže, prečo by niekto stačiť k tomu Surya Namaskar 108 krát blázon? Akýkoľvek jóga nováčik, ktorý videl, čo sa jedná sa odmietajú myšlienku. Zatiaľ, 7. Apríla 2017, milióny vzal tento rovnaký, Yogathon 'výzvu a úspešne dokončil ju. Tu sú niektoré výhody robí 108 Surya namaskars:

load...
  • Rôzne svalové skupiny sú natiahnuté a zmluvne alternatívne - bez napätia svalov
  • Zvýšená flexibilita a výdrž
  • Očistenie čakry alebo nervových centier
  • Hlboké dýchanie prečisťuje dýchací systém
  • Plochejšie abs, silnejší chrbtice, pevnejšie svaly - Musím povedať viac?
  • Prečo si psychicky pokojný a pripravený
[Čítať: kalórie pre Surya Namaskar]

Ako pripraviť svoje telo a myseľ na túto výzvu?

Surya Namaskar 108 výzvou môže byť skľučujúca jeden pre mnoho. Odporúča sa, aby nováčikovia, tehotné ženy a pacienti s bolesťami chrbta sa vyhnúť tejto rutiny bez predchádzajúcej konzultácie svojho lekára. Skúsení statoční srdce však môžu začať s plánovaním a prípravou v dostatočnom predstihu. Pamätajte si, že sa to nestane v priebehu jedného dňa. Musíte najprv zhodnotiť svoje fyzickej kondícii a vytrvalosť. Harmonogram nižšie uvedené nasledujúce vzor rozložené do jedného mesiaca; nasledovať plán, aby sa zabránilo zranenie súvisiace stres a skľúčenosť neúspechu. Ďalej, netlačte na seba príliš tvrdý. Nejedná sa o súťaž vyhrať, ale zdravie samit má dosiahnuť. Zostali hydratované, dobre jesť a nezabudnite vziať časové limity pre odpočinok. A konečne, nezabudnite, že tento plán nie je vyryté do kameňa. Viete, že vaše telo najlepšie, poznať svoje limity a musia byť pripravení na oneskorenie pár dní predtým, ako dosiahnete svoj konečný cieľ 54 sád Pozdrav slnku.

Dosiahnutie 108 vrchol

108 slnko oslovenie je cenený mnohých celebrít a jogy nadšenci ako elixír mladého tela a mysle. Je potrebné spomenúť, že telo a myseľ potrebujú oddýchnuť po každej relácii, pretože zvýšenie tempa. Preto je treba zahriať a ochladiť telo jemný strečing, cvičenie jogy Nidra na relaxáciu tela, a pamätajte nevynechávajte nejaké dni k navrhovanému plánu.

Deň 1 Deň 2 Deň 3 Deň 4 Deň 5 6. Deň 7. Deň
Týždeň 1 4 sady 812162024Zvyšok
Týždeň 2 242424242424Zvyšok
Tretí týždeň 363636363636Zvyšok
Týždeň 4 4848Zvyšok 54545454

load...

The Art of žijúcej základ navrhne ďalšie režim dva týždne po dosiahnutí výzvu 108 Surya Namaskar, kde jeden obráti pozdravy, postupne ustúpi od 54 sád 6 sád denne.

Na rozdiel od skeptik ja, kto dal až po štyroch sedeniach, môžete skúsiť a ísť celú cestu k lepšej telo, myseľ a dušu. Neexistuje nič, čo stratiť konieckoncov; keď všetko ostatné zlyhá, budete prinajmenšom skončiť s vychvaľovanie práv na ktoré majú niečo spoločné s tými jogy cvičí celebrít - oni sa všetci vyskúšali 108 Surya Namaskar výzva! Je to win-win situácia pre vás

load...