Zdravie a wellness

10 Zázračné Byliny pre rýchlejšiu váhu

10 Zázračné Byliny pre rýchlejšiu váhu

V súčasnej dobe, keď svet čelí epidémii obezity, túžba na priberanie na váhe sa môže zdať ako fikcia. Ale existujú ľudia, ktorí potrebujú na priberanie na váhe z rôznych dôvodov. Niektoré z nich majú vysoký metabolizmus, niektoré z nich sú geneticky náchylní k mať, malé 'a niektorí proste nejedia dosť! Ale cesta na priberanie na váhe nie je flámu na nezdravé jídlo-, že bude len pridávať tuk, a tak vám nezdravé.

Ak ste niekoho, kto chce na priberanie na váhe zdravý spôsob, možno budete musieť pridať niekoľko bylín vo vašej strave! Zmätený o tom, ktoré z nich použiť? Poďme čítať vedieť:

load...
Top 10 bylín Zvýšenie telesnej hmotnosti:

Tu je zoznam 10 rôznych bylín, ktoré maximalizujú bolesť hmotnosť:

1. Cannabis:

Konope je často považovaný za marihuanu. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov, ako by sa mohol zvýšiť chuť do jedla a dať na malú hmotnosť. V krajinách, ako sú USA, Konope sa používa len na liečebné účely. To si vyžaduje predpis, ak niekto chce kúpiť to legálne.

2. Harmanček:

Harmanček je známa pre svoje chuti zvýšenie vlastnosti. Denný príjem to vám pomôže zlepšiť vašu chuť k jedlu. Samozrejme, že uvidíte zmeny vo vašej hmotnosti. Ak ste boli chudý a podváhu celý život, užitie harmančeka a jeho extrakty. Tie sú určite bude vidieť zmenu.

load...

3. Blessed Thistle:

Blessed Thistle bol často používaný v horkých toniká a je známe, že zvyšuje chuť do jedla, zlepšujú trávenie a pomáhajú ľuďom dať na nejakú váhu. Ľudia, ktorí bojujú s problémami telesnej hmotnosti by mal určite vyskúšať raz. Je to stojí za to vyskúšať a bol ocenia všetci tí, ktorí používajú toto.

4. Horec:

Horko korene boli po desaťročia využíva na liečenie ľudí, ktorí trpia s nežiaducim chudnutie a nedostatok otázok chuť k jedlu. To pomáha telu vstrebávať Food správnu cestu. Zvyšuje žalúdočné pocity, chuť k jedlu, rovnako ako tok žlče. Je to veľmi horká bylina, a zvyčajne horké byliny pomôže lepšie jesť počas jedla.

5. Koreň púpavy:

Púpava Roots je skvelý bylinný doplnok. Často sa používa u žien na zvýšenie chuti do jedla a podporujú zvýšenie telesnej hmotnosti. Je vhodný najmä pre tehotné ženy, takže ich chuť je stimulovaný. Má vysoký obsah prospešných živín, ktoré je zdravé a chytrou voľbou na priberanie na váhe robiť.

6. Chen Pi:

Chen Pi je sušený kôra citrusových plodov doplnok, ktorý vám pomôže zlepšiť tráviaci systém a zvyšujú chuť do jedla. Sú používané na liečenie dyspepsie a boli použité ako relaxancium. Zvyšuje prirodzené sekréty tela a povzbudzuje chuť k jedlu taky. To tiež zmierňuje jeden z nafúknutie brucha.

7. Ginger:

Zázvor sa používa už niekoľko rokov na liečbu črevných problémov. Je to najlepšie bylina môžete použiť, aby sa starať o svoje podráždenie žalúdka, nevoľnosť a dyspepsia. Účinne zaobchádza zlú chuť k jedlu a pomôže vám vychutnať si jedlo lepšie. Táto bylina funguje efektívne, pokiaľ ide o otepľovaní tráviaci trakt.

8. Custard Apple:

Custard Apple je bylina, ktorá je vhodná pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Je známe, za to, že chladiaci vplyv na niečí telo a znižuje teplo v žiadnom momente. To zvyšuje šance na priberanie na váhe a pôsobí proti anorexii. Ak poznáte niekoho, kto trpí touto chorobou, navrhnúť, aby pridať pár pudingové jabĺk na ich strave.

9. Sladké drievko:

Sladké drievko alebo Yashtimadhu je účinný prírodný doplnok, ktorý vám pomôže priberanie na váhe. Je ideálny pre tých, ktorí majú slabý imunitný systém.

10. Ashwagandha:

Ashwagandha je jednou populárny Indian bylina známa pre svoje bohaté a prírodných doplnkov. Lieči stres, nedostatok energie, nedostatok chuti do jedla, únavu, rovnako ako záťaž. Ak sa vezmú s zdravé a výživné stravy, môže to určite pomôže získať nejakú váhu.

Ak váhový prírastok je vo vašej mysli, skúste tieto byliny! Spolu so zdravou stravou a cvičenia režim, tieto byliny vám pomôže získať tie veľa žiadané libier.

Hľadáte spôsob, ako pribúdajú na váhe? Aké triky skúšali ste? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...