Zdravie a wellness

10 závažných vedľajších účinkov mandľového mlieka

10 závažných vedľajších účinkov mandľového mlieka

Populárna variant obyčajného mlieka mandľové mlieko, ktoré je považované za veľmi zdravé, pretože v sebe spája zdravotné prínosy mlieka a mandle. A kto môže ignorovať jeho lahodnú chuť! Mandľové mlieko je známe, že je bohatý na bielkoviny, vitamíny, vápnik a ďalšie dôležité minerály. Je s nízkym obsahom cholesterolu a ak je vykonané bez mliečneho tuku, môže pomôcť jeden znížiť váhu.

S tak veľa výhod spojené s jeho menom, iste cítite pokušenie, aby sa tento nápoj je súčasťou vašej každodennej stravy. Avšak, tento chutný nápoj môže mať vplyv na vaše zdravie negatívne, a to najmä ak ste alergický na orechy.

Vedľajšie účinky mandľové mlieko

Nasledujúce desať bodov by uviesť niektoré mandľové mlieko vedľajšie účinky:

1. Matice Alergia:

Almond je súčasťou zoznamu najpopulárnejších alergických orechy; teda spotreba mandľového mlieka kýmkoľvek s maticou alergia môže viesť k opuchu v tvárovej časti hlavy, nevoľnosť alebo hnačka.

load...

2. Účinky na štítnej žľazy:

Mandľový je goiterogenic potraviny, čo znamená, že obsahuje látky, ktoré môžu mať vplyv na štítnu žľazu. To môže mať vplyv na jódu asimiláciu podľa žľazou, čo by viedlo k zväčšeniu tejto žľazy. Pohľad je počítadlo, že konzumácia mandľové mlieko môže zvýšiť niečí imunitný silu. Avšak, vo svetle tohto vedľajšieho účinku, jeden by mohol byť nútený rozmýšľať inak.

3. Vysokej hladiny cukru:

Mandľové mlieko obsahuje cukor, ktorej nadbytok môže viesť ku škodlivé účinky na ľudské zdravie.

4. Detstva problémy:

Mnoho ľudí si myslí, že mandľové mlieko môže zabezpečiť zdravý vývoj dieťaťa a tým kŕmiť ju k nim. Avšak, bolo zistené, že aj keď sa spotreba mandľového mlieka nemusí zobrazovať žiaden dopad na ich zdravie na začiatku, ale môže viesť ku komplikáciám v neskoršom období.

load...

5. Mlieko Alergia:

Ľudia, ktorí sú alergickí na laktózu môžu mať aj vedľajšie účinky mandľového mlieka, ak sú konzumované v prebytku. Takí ľudia môžu mať alergické reakcie po konzumácii mandľového mlieka a teda sa vyhli úplne.

6. Kožné reakcie:

Náročné mandľové mlieko môže spôsobiť kožné reakcie, ako je svrbenie, ekzémy a žihľavka. Tieto reakcie sa väčšinou objavujú počas 10 minút až 1 hodinu, čo konzumoval ochuteného mlieka.

7. Brušný problémy:

Ľudia, ktorí sú alergickí na mandľové mlieko môže mať čeliť kŕče v bruchu, pretože by sa mohlo stať pre nich ťažké stráviť toto mlieko.

8. Dýchanie a dýchanie problémy:

Vedľajšie účinky mandľového mlieka zahŕňajú dýchanie a respiračné problémy, ako sipot a ustarostené dýchanie. To by mohlo byť častejšie vidieť v prípadoch ľudí, ktorí sú astmatický alebo majú iné problémy s ich dýchanie.

9. Zažívanie Problémy:

Ľudia, ktorí nie sú schopní stráviť mandľové ochutené mlieko by mohlo mať alergické príznaky, ako je hnačka alebo zvracanie.

10. Príznaky pripomínajúce chrípku:

Mandľové mlieko alergie by mohlo tiež viesť jedného čeliť príznaky, ako je nádcha, dýchavičnosť v kombinácii s dýchacími ťažkosťami. Tie sú výraznejšie u ľudí, ktorí majú alergiu orech; ale môže byť tiež spôsobené akýmikoľvek inými alergiami rovnako. Takže, ak má človek také alergiu už mandľové mlieko by mali byť konzumované opatrne.

Lahodné a zdravý nápoj ako mandľové mlieko, na prvý pohľad sa zdá bezpečné a zdravé. Avšak, vyššie uvedené body rozprávať iný príbeh! Tak, to je dôležité, že jeden spotrebuje mandľové mlieko opatrne a šetrne, nie robiť to súčasť našej každodennej stravy bez súhlasu lekára. V nadväznosti na to môžu dovoliť, kto to baví a dokonca viesť mandľové mlieko účinky na uzde.

Tak to boli niektoré z mandľových vedľajších účinkov mlieka. Strach štvanie je na dennom poriadku dnes, ale to neznamená, že je za týchto povestí žiadna pravda! Výskum o tom, čo jete, pretože, ste to, čo jete ', a všetko, čo ide dovnútra môžete ovplyvniť vaše zdravie. Takže buďte opatrní!

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na vedľajšie účinky mandľového mlieka. Myslíte si, konzumovať mandľové mlieko pravidelne? Všimli ste si nejaké iné vedľajšie účinky? Podeľte sa s nami.

load...